Ауди А3 -подарък, Свети Валентин-развръзката. Епизод 3
Здравейте, както обещах, ще кажа какво стана.

На 14 беше на работа, за това паркирахме с моя приятел колата точно пред нейната, за да я запуши и да не може да излезе за работа. Реших да няма панделка, за да не се издаде моя коварен план :) Под чистачката на нейната стара кола сложих роза с хартиено пликче с ключа от новата кола.

След това се скрихме в колата на моя приятел встрани и зачакахме сеир. Към 8 и нещо тя излезна и почна да се оглежда къде е тоя тъпанар, който я е запушил :D
После отиде до своята кола, тръгна да влиза, но видя розата и я взе, усмихна се (вероятно мислеше, че е някой таен квартален обожател, знам ли) и се качи. Не виждахме какво прави там, но към 2 минути стоя там и по едно време излезна и разбра вече какво става (макар после да каза, че не знаела какво става, скрита камера ли е или какво - което как не се сетих да го заснемем, много ме е яд). Отключи колата и се заоглежда все едно не знам какво :D А ние умираме от смях с моя човек.

След това вече реших да излезна и като ме видя направо не знам, по-голяма и слънчева усмивка не съм виждал в живота си!! Затича се към мен с думите "ти си луд" и ми се хвърли на врата... Всичко друго е история, която ще оставя за нас си :)

Но тази усмивка ще помня винаги, не струва нито няколко хиляди, колкото колата, нито милиони, просто беше безценна. За секунда това беше най-щастливата жена на света, заклевам се! Само заради тази секунда си струваше всичко! Това ме направи и мен най-щастливия мъж на света, защото разплаках, със сигурност, жената, която обичам страшно много, от радост!

Искам да благодаря на всички, които дадоха съвет, които харесаха идеята също, както и на всички, които, естествено, се опитаха да ме убедят колко съм жалък, комплексиран и как не се подарявала "кола втора ръка". За последните, съветвам ги да вземат живота си в ръце и да намерят и те човек, за който биха направили всичко, както аз бих :)

Когато го намерят и те ще разберат, че тази 1 секунда, която беше моя подарък, така да се каже, е всичко което исках, не да избия комплекси или да се покажа като "господин пачка", както някой каза :)

Има много начини да покажеш на една жена, че е най-обичаната на света, аз имах тази възможност и реших да е кола, няма лошо щом всичко мина повече от перфектно и съм още по-убеден, че това е моята ЖЕНА!

Благодаря за вниманието и лека вечер:)

Коментари

1.   Поздравления, готин си и си обичаш момичето, видно е, но недей се качва много в облаците, понавайки женската природа рано или късно ще се разочароваш.
Казва ти го мъж с много опит.
Все пак успех, дерзай ;)

М35

2.   Много ме разтовари някак си тази история, действително си влюбен и загубен (и с положителното, и с отрицателното).

Явно си намерил бъдещата си жена, но внимавай - можеш да се опариш жестоко, както си започнал.

Понякога и най-красивата усмивка умира. Тя не се купува с пари.
Дано, дано просто при вас нещата стоят по различен начин.
Едно ще ти кажа - това е бъдещата ти съпруга, готов си на всичко за нея. Въпросът е - дано не стане и бъдещата ти бивша съпруга...

3.   Ех, прекрасно е! Завиждам благородно на приятелката ти, че е срещнала истинската любов в твое лице. Дано и аз имам този късмет, че като гледам 26 години никакъв го няма.

Радвайте се на любовта си и бъдете винаги влюбени един в друг :)

Ема

4.   Радва ме историята ти... И на теб ти се радвам. На пук на всички комплексари които се изредиха да те псуват в предните теми. Желая ви любов!

5.   за теб подаръка ти е бил безценната й усмивка, а защо на нея не й подари някакъв такъв подарък-безценен?
Внимавай, че може да почне да те използва.
Много по-важни са отношенията в една връзка, а не материалните неща.
Трябва да се има повече напредвид това.

6.   Много хубаво ама.. четейки изникна въпроса защо имено кола реши да и подариш след като си има? Иначе не е толкова важен вида на подаръка, а жеста и да и беше подарил нещо друго пак щеше да изживееш същият момент сигурна съм. Късмет в любовта

7.   Има мъже, които могат да се раздават докрай в една връзка все още! Почти невероятно, но се случва, което казва, че не всичко е загубено. Явно е съдбовна даденост срещата с романтичната любов. Толкова малко мъже са способни емоционално и материално на твоя жест. Бъди щастлив и дано бъдеш разбран правилно. Дано си намерил адекватната си половинка! Но едно е сигурно- доставил си си истинска радост...

8.   Мда... , отново се потвърждава мнението ми, че подаръци (независима какви) се правят от напълно егоистични подбуди. За да се насладим на усмивката, погледа, изражението на лицето в онази секунда или част от нея, когато човека, за когото е прадназначен подаръка осъзнае какво се случва. Не бързайте да ме съдите за изказването. В това няма нищо лошо, точно защото задоволяването на нашия егоизъм става чрез удоволствието на някой друг. Ех! Де повече такива случаи :)
Мисля, че за това, което си получил (усмивката й) няма висока цена, както твърдят някои коментирали. Това е спомен, който ще бъде с теб докато си жив, независимо от развитието на отношенията ви. И никой не може да ти го вземе.
Късмет приятел :)

9.   Радвай се на хубавите моменти! Дано ТЯ е жената, която е за ТЕБЕ. Успех във всичко!

10.   Евалата, пич!

Четох първата ти история и развръзката много ми хареса!
Животът е прекалено кратък, за да сме мнителни и подозрителни към всички (особено към най-близките си хора). В любовта използване няма-правиш нещо, защото чувстваш, че така е редно, а не защото някой те е принудил да го направиш. И това са само преходни материални неща в крайна сметка, по-важното остава (дори само като хубав спомен).

Next

11.   Приятел, ти си един много голям балък! Жена с пари не се печели.... Утре с тази кола тя ще вози някой мизерник, който ще я шиба и даже може, да му дава пари. После ще се прибира при теб и ще ти казва колко те обича. Стига историята да е истинска де.

12.   Очаквайте развръзката в част 4. Такава ще има.

Лоша

15.   Audi A3 изобщо не е женска кола. За какво си и купил кола, след като тя вече има? Защото на теб ти харесва колата. Ясно, сега сиугрно ти ще я караш...
Купил си я за себе си, аа, за нея де... грешка на езика...
За тези пари можеше да я заведеш на почивка... както и да е.. малко е жалко... т** си

16.   Абосолютен балък!!! Сигурен съм, че тя е много красива, а ти леко невзрачен и оттам идва всичко.... Подарък е екскурзия на Канарските острови за една седмица, само двамата и както се казва да не излете от стаята-рози, шампанско, може и някой екзотичен подарък. За мен това е романтика, нещо което ще остане като спомен и на двама ви!!! А, ти си и купил кола за Св. Валентин, ти добре ли си? !? ! Поне рожден ден да беше или примерно деня, в който ти роди детенце като подарък и за двамата... Аз лично не уважавам такива мъже, даже няма да се очудя, ако в тази кола се случат едни работи, но не с твое участие. Не е проблема в това, че си направил скъп подарък, една екскурзия с кораб и една седмица в да кажем 4-звезден хотел на нещо завършващо на "остров" също може да излезе скъпо...
Със здраве да си я кара и дано не излеза прав, но си мисля, че ти няма да си единствения мъж в живота й, но теб никога няма да те остави, в това бъди сигурен без значение колко още други ще има...

17.   Абе според мене Ауди А3 си е точно женска кола, но иначе съм съгласен с номер 15. Както и с 11 и Лоша. Цялата история е толкова куха, че няма накъде, направо не мога да повярвам как толкова наивен човек има толкова пари, мога да се обзаложа, че не ги е изкарал лично или поне не е започнал от нулата, а се е наместил някъде на готово.

Не че няма хора с пари, които подаряват коли и апартаменти на жените си, но те като го правят, знаят много добре какво вършат и им е ясно, че купуват жената, както и на нея й е ясно, че я купуват. А пък тука... бил влюбен, искал да покаже любовта си, връзвал панделки, крил се в храстите... Пффф, бахти детската градина...

Кубрат

18.   От номер 15 до 17.
Според мен Ауди А2 е по - женска кола... иначе подкрепям мнението ти и другото, което каза! :)

19.   От автора: Радва ме, че има коментари, били те добри или завистливи.

Какво да кажа, не се вълнувам кой какво мисли за мен, за постъпката ми или дали нещо щяло да става в колата докато мен ме нямало някога си. Сега нали ме има? Има ме, другото хич не ме интересува. Живота учи, ако има какво да ме научи, така да бъде. Сега е просто смешно и направо бие на завист от подобни коментари.

Бил съм тъп, балък и т. н. Е, кой го казва? Не знам кой е тъп, но щом имам възможност да живея живота си както аз реша и да правя каквото искам, без значение дали е глупаво или не, значи изобщо не съм глупав. Завистливите да помислят над това и да се видят те къде са :) За ексурзиите и другите неща, не берете грижа. Както казаха горе - живота е кратък, взимайте всичко каквото искате, без да се мисли се живее хем по-приятно, хем по-просто!

На позитивните хора, които се радват на щастието на един непознат, поелавам всичко хубаво, защото хубавите неща се случват на такива хора, а не на дребни, завистливи хора.

Лека вечер.

20.   Чакайте, чакайте, или както вика Фред Флинстоун "Hold it, Hoold it"
Първо- гледам, поздравлявате автора, за това че има такова момиче до себе си, истински щастливец е и късметлия, че я има. И Ема, която казва, че завижда (естествено) на приятелката на автора, която е открила в него истинската любов.

Супер. Вече знаем, кога едно момиче е открило истинската любов-когато е получила от мъжа си КОЛА за подарък.

И кво толкова като е подарил кола на приятелката си?
Тва вие, материалистите го разбирате, като една огромна и истинска любов и автора- той е щастливец за това, че има такова момиче до себе си, която толкова много го обича и той никога няма да забрави усмивката й.

Еми НОРМАЛНО Е, като е получила такъв подарък да се е усмихнала до уши. И естествено, че ще го обича много- като я глези с пари-ето подарил й е кола.

А защо не, да й беше подарил един букет цветя и една романтична вечеря и да й благодари, за това че тя, все още му е вярна и го обича?

Естествено, с тая кола се е застраховал добре, но не знаеш момичето какво ще направи утре, какви номера ще почне да му върти.

Къде е романтиката бе, за ква любов ми приказвате тука?
От колко време са заедно??
Женени ли са и имат ли деца? Мисля че след 5-10 години брак- може да се направи такъв подарък, ама да са само 1-2 години заедно... не мисля.

Това е голям подарък, трябва да се внимава
Че сега-такава кола-утре ше го зареже, ше иде при друг богаташ-и той една кола и после същата история и така след некоя и друга година, тая същата, ше си има 5-6 коли у гаража ;) помислете.
Стига с тия пари-тва е чисто купуване на любов.
Даже тя си има вече една кола.
Ненужен подарък ;)

21.   Кубрат е прав.
Ако подаръка е един малък жест и благодарност за това че тя го обича толкова много и все още го обича и тя може да се усмихне дори повече. Но автора го е страх и си е застраховал любовта й със Кола.
В смисъл, като не разбира от любов и не може да й се обясни в любов като хората и не може да й подари нещо хубаво и романтично (вечеря, разходка и т. н. )
ето така й се обяснява в любов- като харчи пари по нея, така е най-лесно.
И тия, които са казали на автора "Браво за подаръка" повечето са момичета :D

22.   Не знам номер 17, но според мен завиждаш малко. Че е много влюбен си личи от километри. А човек, когато е влюбен наистина се държи по детски, наивно- навира се по храсти ако трябва, прави лигави изненади... А за това нещо няма възраст. Мисля, че дори е много оригинален начина, по който
е поднесъл подаръка. Ако и ти срещнеш достойна жена, която да става за нещо повече от креватно чекнене ще разбереш как се чувства автора.
Иначе, някой беше написал по-горе, че колата си я бил взел за него, защото му харесвала- ми в предните теми автора написа, че си има негова кола, пак Ауди. Избора на модел не е лош според мен. Негови ли са парите, как ги е изкарал си е само негова работа.
Явно си е преценил, че момичето не е меркантилно. А и каза, че колата е регистрирана на негово име. Винаги когато реши, ако стане нещо ще си я вземе. Не виждам какво наивно откри в поведението му Кубрат? !

Стига вече сте злобяли. Вижда се, че повечето от вас са много бедни душици.

23.   ... рядко се улавя щастието и наистина то няма цена... ЗАРА

25.   Винаги съм знаел, че българите са злобен народ, но чак пък токова... Може би за всичко е виновна всеобщата мизерия, но и това не е оправдание.

26.   Всичко което си направил е много хубаво, бих казала прекрасно. Продължавай в същия дух. УСПЕХ!

27.   Успех, приятелю! Дано не се появи само някой с АУДИ А6, че като гледам реакциите на жената - тогава може още повече да се зарадва.

28.   Браво пич, нм 1 си! Хич да не ти пука кво мислят другите. Живей си живота како си искаш(а мисля че мн добре си го живееш). Само напред!

29.   Хах, колата ми струва колкото 3 Ауди-та от тази категория. За какво точно бих могла да завиждам? Естествено, има няколко съществени разлики. 1. Купила съм си я сама. 2. На мое име си е. 3. Не съм длъжна да търпя някого заради нея. Та, авторе, това, че сега акълът ти е в небесата, не означава, че тези, които се опитват да те приземят, ти завиждат.

Хайде, успех с момичето и другия път и подари мотор, че да нямаш конкуренция!

М. М.

30.   29 ме изпревари. Това, че на някой не му допада особено някоя идея или постъпка, не означава несъмнено, че завижда.

Лоша

31.   Абсолютно е така, Лоша. Аз също съм на мнение, че не трябва винаги да лицемерничиме с мили коментари. Обаче в голяма част от мненията в темите на автора, особено в тази последната, се усеща силна злоба.. или завист, все тая. Допускам, че може да е подсъзнателна и неосъзната.
Ето например номер 29- имала тя 3-пъти по-скъпа кола, сама си я била взела... хм, съмнява ме, че е точно така. Но да кажем, че е вярно, а и под сама може да се разбира- мама и тате, може и чрез честен труд на елитна компаньонка на запад да е... няма значение. Но има завист в коментара й... И тя не опира толкова до материалния подарък според мен, а това, че всяка жена би искала да е на мястото на приятелката на автора, да има някой, който толкова да е влюбен в нея и толкова силно да я обича, че да е готов на всичко. И само, който го е изпитал и се е почувствал някога в живота си така знае за какво говоря.
А коментарите от мъжката част са повече от прозрачни. Едно, че се комплексират от липсата на достатъчно материални възможности... А съвсем друг е въпроса, че повечето не попадат на жени, които си "струват" всичките тези чувства и емоции. Заради това и наричат автора наивен и балък, защото самите те цял живот са правени на балъци от жените до тях.
Мога и още да пиша, особено за конкретни коментиращи, които са се разписвали с края на постовете си... но няма смисъл.
И накрая, не забравяйте, че колкото различни хора има, толкова да и ситуациите, характерите и поведенията. Аз не намирам автора за наивен, поне не и според това, което прочетох от него.

32.   31, аз също съм съгласна по принцип с коментара ти. Мога да говоря за себе си, за другите да предполагам. Лично аз няма как да завидя по много причини: нямам фикс идея за такива неща, много харесвам коли, но само да ги гледам или някой да ме повози, после ми минава мерака. Плюс това харесвам супер смотани коли ( аз и в другата тема казах ), които честно казано не е трудно един човек да си позволи. Да не говорим, че мъж, който съм обичала и ме е обичал също е имал желание да ми направи такъв подарък. Дори мъж, с когото съм нямала връзка - пак. Дори баща ми ми е предлагал да ми купи кола. Факт е, че нямам по простата причина, че нямам такова желание и искам един ден, ако имам да си е лично моя, закупена от мен, било то и трабант.

А за номер 29, мисля, че грешиш, защото това тя го написа, за да се обоснове защо например тя не завижда. До колото знам още, тя е щастливо омъжена, така че едва ли завижда и заради нематериалната част.

Иначе за мъжете коментиращи съм съгласна. Те особено се комплексират на тема пари и прикриват тези комплекси с така заученото: всички жени са материални, използвачки и т. н.

Аз още в първата тема си казах мнението, главно породено от личен опит и впечатления. Според мен също не е наивен и се радвам, че е толкова влюбен. Но ние не познаваме въпросната жена, няма как да знаем дали в действителност заслужава подобен жест или не. Това ще покаже времето. А аз предположих, че ще има следваща част, защото.... айде ще запазя за себе си мнението си.

Все пак аз наистина се радвам за автора и че идеята и изненадата са се осъществили. Дано наистина момичето си струва и след време не съжалява.

Лоша

33.   И аз искам такъв мъж.