Никога не сме оставали на саме
Искам да попитам нещо хората тук с по-голям опит от моя. Харесвам един мъж на 30 години и той ме покани няколко пъти на среща, но никога не иска да останем само двамата.

Общуваме си от доста време като аз направих първата крачка със запознаването. Писахме си дълго и един слънчев ден излязохме. Уж щяхме да бъдем само двамата, за да можем така да се опознаем по-добре. Е, да, ама не. Бяхме точно 15 минути сами. Първо се появи някакъв негов приятел, който обаче си беше поставил за цел да сваля продавачката в съседния магазин и почти не стоя, но след това му се обади един друг и моят човек го извика.

Стана ми неприятно, но си замълчах. Човекът не се забави и дойде. Оказа се леко неприятен- сваляч до мозъка на костите си. През цялото време не спря да се хвали с коя бил спал и на коя бил любовник, а аз се чувствах отвратително. Познавам много мъже, които обичат да хойкат, но никой от тях не говори на висок глас и то в продължение на часове само за това. Моят човек само се хилеше и през цялото време почти не ми обърна внимание. После поискаха да ходим на кино, но аз се прибрах. След време пак ме покани- на някаква вила. Като чух веднага отказах- само момиче в къща пълна с пияни мъже- не е моят стил.

Седмици по-късно започна да ме кани- у тях. Казах му, че още не се познаваме достатъчно, а той взе да овърта, че видиш ли пишели сме си отдавна. Да, така е, но аз много ценя живия контакт, а и ние си пишем само някакви общи приказки. Наскоро разбрах от негов приятел, че бившата му искала да се връща при него, а той въобще дори не ми го е споменал.

Сега пак ме покани и отново сме щели да бъдем с онзи женкар. Не мога да разбера защо ме кани винаги, когато е с приятел, а не сам. Не знам разбиранията ни ли се различават- досега съм излизала на куп срещи и всичките бяхме сами с човека. Така успявах да ги опозная, а и се отпусках и показвах каква съм всъщност. Това държание не мога да си го обясня. Вие какво мислите по въпроса? Защо иска да сме само двамата у тях, а навън държи да сме с някой негов приятел?

Да не би да се страхува някой да не го види сам с мен?

Коментари

1.   Не го приемай на сериозно, Явно му е За 1 път

2.   Намирисва ми на желание за групов секс от негова страна...

3.   Зависи ти на каква възpаст си. Може дa се пpитеснява, ако не си пълнолетна и да се чуди как да зъвъpти нещата. Пъpво го опознай по- добpе пpеди да тpъгнете. А и тези негови пpиятели май са комплексаpи. По- пpедпазливо действай.

4.   О този искам 3-ка 100%, няма какво друго да е! бягай надалеч:) ако не е това, то тогава е адски неадекватен за солидните си 30 години.

Next

5.   Комплексар. Няма тема за разговор с теб и си вика приятел, който да говори вместо него. А у тях те кани не на приказки... Излизах с такъв и ми писна да се перчи когато е в компания и после да мълчи и да не знае какво да прави като сме сами.