Обичам и двамата
Обичам живота родена съм под щастлива звезда, но всяко нещо го постигам с много постояство.

От голям град съм, но това няма значение, работя в частна фирма, на 33 години съм, но тука идва проблема.
Обичам един мъж с който имаме само сексуална връзка секс, секс и нищо повече. Обичам го, обичта ми няма с какво да я опиша, човек когато обича, обича и се бори до краи.

Но сега идва и втората част, от която малко ме срам, защото винаги описвате хората като едва ли не пропаднали.
Аз съм женена от 13 години, нямаме деца с мъжът ми по лични причини не ми се говори защо.
Но този мъж, който го обичам от 2 месеца когато мисля и мечтая в сънищата често идва той, не знам реалност сън или мечта, но той е в моето сърце, побърква мисля не прекъснато за него.

Ще ме попитате защо искам съвет като съм женена, па искам втори мъж.
Ще отговоря, защото по някакъв начин това ежедневие ми писва.
Но искам да кажа, че това което става е следното имам шанс да съм сама с новото гадже му звъня.

Но тука искам да кажа, че не мога да го забравя ,знам че това не е правилно, искам да го забравя, но нещо нещата не ми се получават, имам чуства. Нямам воля такава, за да се откажа съвсем.

Коментари

1.   Така и не разбрах какво всъщност искаш. И питаш ли нещо, или пък се опитваш нещо да ни кажеш?

Под въздействието на някакви вещества ли си или така ти тече мисълта?

2.   не бе с двама мъже единияг е официален, а другият не. Другият ми е любовник и трябва да го зарежа, ама не мога защото го обичам. Помощ искам, да го забравя, ама не мога, нямам воля. Помощ , съвет да го зарежа любовника.

3.   Според мен не обичаш нито един от двамата.

Лоша

4.   Ако обичаш едновременно двама души, избери да бъдеш с втория! Защото ако обичаше истински първия, не би се влюбил във втория...!

5.   доЛоша№3 ало много бързо се появи не знам кой беше на 14. 02
сам и чакаше вечерта вечерата даде на кучето.

6.   5.

1. на 14. 02 вечерта не бях сама ( е, не бях с двама, но и един е файда )
2. не съм готвила вечеря, защото нямах време ( от любов )
3. нямам куче ( само котенце )
4. не знам това какво отношение има с темата ( и с неправилната употреба на алкохол )
5. тъжно неграмотна си ( и запетайките не са аксесоар към текста )

Номер 4, много полезен коментар, но всяко правило си има изключения.

Лоша

7.   Въпросът ми е кака да забравя вторият много ми е трудно имало е време да не му се обаждам по месеци всеки път като съм с неофициалният и ме пленява аз няколко дни ме държи
любовта му в мойто сърце

10.   Ако не те еб*ше хубаво,щеше ли да се влюбиш в него?
Иначе лоша е напълно права...

11.   с кое права че не разбрах че от време на време бягам по тъча за това ли е права благодаря

12.   От Авторката Евгения
Искам да попитам някой да ли ни се шибам и с мъжът ми тогава...

14.   Няма да можеш да забравиш човека, когото обичаш. Невъзможно е. Аз от 5 месеца съм в град, различен от града, в който е моят любим и не съм го забравила. Мисля си само за него. Въпреки, че се влюбих в един мой колега, но този колега в когото съм влюбена, прилича на моят любим. Иначе по темата.... ти сама трябва да избереш кого обичаш. ако обичаш и двамата, бъди и с двамата, но... бъди много внимателна единият да не заподозре за другия.
~Кървава победа~

16.   До лоша виж каква съм всъщност и тогава говори

17.   Само се карате аз съм на 18 години и моите родители са разведени от 7 години преди 7 години ми беше гадно тати носеше мама на златен поднос и много я обичаше, но сега втория мъж на майка ми се оказа голямо л**но увери се че любовникът ти не е л**но. Ако не е бъди с него, но трябва да се увериш, че и той иска да е с теб, а ако не иска да е с теб и е л**но просто няма смисъл. Сега съм на принципа , ако не искаш децата ти да страдат или си стой с мъжа си или се разведи, но стой сама без мъж и пак можеш да се ши**аш с любовника ти, ама по добре да не се разбира. Втория мъж на майка ми не го харесвам даже съм се била с него

ПОМИСЛИ ЗА ДЕЦАТА СИ!!!

Не ти давам съвет, казвам ти как се чувствам майка ми и баща ми като са разведени, по- добре майка ми да е сама и да си има любовник от колкото друг мъж.

18.   Номер 4 е прав, другото е дървена философия