Искам да му изневеря
Ето какво става, преди излизах с по-голям мъж от мен общо взето и двамата търсехме едно и също виждахме се правехме секс и така без никакво обвързване. После срещнах едно момче мило, добро, грижовно момче което е способно да обича. Спрях да се виждам с по-големия мъж за да мога да започна на чисто връзка с хубавото момче.

Връзката беше на лице, той се оказа много ревнив искаше ми паролите за всички сайтове искаше да трия снимки и регистрации и го направих, направих всичко което той искаше за да може да е сигурен в мен исках да ми вярва и така и стана. Напоследък обаче виждам промяна в него не ми звъни често, не се държи толкова мило, не ме целува по устните тези дребните неща ги няма.

Преди няколко дни обаче направих грешката да осъществя контакт с другия мъж и започнахме да си пишем. Истината е че не знам защо и го потърсих. Имам чувстово че ще издържа още няколко дена и ще му изневеря, а аз не искам да го правя.

Говорих с приятелят ми, попитах го дали иска да сме заедно, поговорихме си и той каза че всичко е наред м/у нас, че ме обича и иска да сме заедно. Просто нещо ми липсва, сега не знам какво да правя. Всичко ми вреди ужасно много! Спрях да се храня, сега съм 42кг, спрях да спя, нямам желание за нищо, много объркана съм...

Коментари

1.   Ако си убедена, че момчето, с което си е добро и знаеш, че те обича, не виждам смисъл да търсиш друг. Разбирам те какво е нещото, което казваш, че ти липсва - това е тръпката да бъдеш с някой отново, така си мисля аз. Но сигурна ли си, че си готова да изневериш и осъзнаваш ли какво можеш да изгубиш? Дай си отговор на въпроса дали си готова да рискуваш доброто, грижовното момче, което те обича, заради единия флирт?
Искрено ти пожелавам късмет и поздрави :)

2.   Звучиш така, сякаш нямаш никакъв контрол върху живота си. Тялото ти ходи, прави някакви неща, някой иска нещо от него, то го прави - абсолютно първосигнално, без мисъл, и ти не знаеш защо, а ти само седиш и гледаш отстрани... Липсва нещо, но не се търси причината, а веднага се посяга към следващото - пак в несвяст...
Докъде ще стигнеш така?

3.   Еми, явно си от онези хора, които не могат да изпитват качествени чувства, или пък просто онова 'хубавото' момче е спряло да те харесва или да ти показва чувствата си и те изпуска по този начин и ти искаш да се начешеш с чужд инструмент

4.   И двете връзки са еднакво безсмислени

5.   Разкарай ги и двамата и си почини от връзки за известно време. Когато се съвземеш и дойдеш на себе си, ще си намериш хубава връзка, която не те натоварва, а напротив, внася радост в живота ти. Успех!

6.   Виж когато не се чустваш на място е така явно този мъж не знае как да се държи внимавай.
Но виж да те попитам този от итернета също ли го познаваш.
Добре изневеряваш му и какво става после или ще ти е гузно и ще се чустваш омърсена или ще се чустваш желана не знам аз лично бих си поговорила за ревността му др неща Вие живеетне ли заедно.

7.   Просто е много ревнив-и това не е хубаво. Цял живот ще иска да знае всичко за личния ти живот. Това е просто нахлуване в личното пространство на другия. Щом си му дала паролите, че чак и да триеш неща-или те възприема каквато си или чао. А на по-големия си се обадила защото искаш по-хубав секс може би.

8.   Не се насилвай... аз пък винаги съм бил в ролята на "другия мъж", който жените го харесват, но не винаги мога да започна сериозна връзка... обикновено е само секс. А в твоя случай с ревнив не си губи времето, от сега ти го казвам, няма да получиш никакво щастие. Но ако не е ревнив не значи да си лягаш с всеки срещнат.

9.   Според мен си се насилила да бъдеш с мъж, който не харесваш, за да отговориш на очакванията на обществото.
Ако харесваш мъже над 40, бъди с такива. Ако харесваш този определен мъж - бъди с него.
Бъди само с мъжа, с когото искаш да бъдеш, живееш веднъж.

Лаура

10.   Авторката

Той е мъж на 30г.. На него му стана ясно, че щом съм го потърсила с приятеля ми не вървят нещата, дори си поговорихме казах му как стоят нещата и той ми отвърна "не можеш да се оставиш да те тъпче така, разкарай го ти видя, че той не е за теб" Е да ще разкарам приятеля си, но почти съм сигурна че няма да бъда и с по-големия, с него ще се виждаме само за секс ще си пишем и ще бъде само това. Аз искам да почуствам нещо по различно да знам че си лягам до човек, който знае, че иска да е с мен. За това не съм сигурна и в двамата.

11.   Авторке, един съвет - като напишеш нещо, направи си труда да го прочетеш 2-3 пъти, ако може и между редовете. Всичко ще ти се изясни много бързо.

12.   Като намериш трети, ще ти се прииска да провериш какво правят предишните и кой знае да те обхване нежност и към тях....

13.   11, 12 какво се заяждате спрете жената има проблем а вие се заяждате

14.   Вари се начеши и после се върни при Свесния
много сте глупави жените

16.   Във временно объркаване си. По принцип, не е нормално, след като те обича, да бъде и толкова ревнив. Когато обичаш, искаш другия да е щастлив/а, и не би се опитал да ограничаваш свободата, защото това задушава една връзка и взаимоотношения. И не е правилно. Но той като по-млад, и вероятно нямащ много опит, се оставя несъзнателните му притеснения и страхове да го водят.

Другият мъж, по-възрастният. Потърсила си го отново, тъй като приятелят ти напоследък не ти обръща много внимание. И се чувстваш самотна, лишена от необходими за теб емоций и усещания - любов. И несъзнателно имаш желанието да запълниш тази липса, с контакт с другия мъж, и секс, въпреки че не искаш. С този мъж, си свикнала отношенията ви да се базират само до секса. Той ти е нещо като начина да разпуснеш от тягостното ежеднеиве, и да си придадеш допълнителни усещания.

Липса ти първоначалната грижовност на приятеля ти, неговата отдаденост с която те е обгрижвал и обичал. Сега това се е променило. Може би е по зает, или често не е в настроение.

Не прави грешката да му изневериш, защото ще съжаляваш.
Каквото и да има, вие двама можете да се справите с проблената промяна. И чувствената ви отдаденост пак да разцъфти. Спри да му обръщаш много внимание, да му показваш какво искаш, и виж дали няма сам да поднови вниманието и всеотдайността си към теб. Или направи един от дните по необикновен от обичакно му, като му покажеш колко държиш на него и го обичаш, и ако не откриква поговори отново с него. Може би дните му са напрегнати.

В случай, че не се промени нищо, че той продължава да се отдалечава от теб. А ти да изпитваш усещането за липса. Огледай се за друг с който да бъдеш и да те обича и цени повече. Ти се нуждаеш от любов, а като че ли, в него не срещаш необходимата.

~winterfire~

17.   Авторке знаеш ли какво ти липсва.. истинско внимание от страна на приятеля ти.. ако той съумяваше да се държи с теб както трябва едва ли би си помислила за някой друг.. думите "обичам те" не са критерии за чувства и т. н.. хората трябва да са наясно защо изневеряват...

18.   Tипичен пример нагледен за женско мислене,
абсолютно и без изключение,
думата "жена" - оправдава всички критики, мерси

19.   Aко обичаш - няма нужда да изневеряваш защото всичко онова го намираш в един единствен, и няма нужда от други

20.   Аз не се изненадвам от това, че търсиш контакт с по-зрелия мъж. 90 процента от младите мъж са като твоя приятел. Ревниви, несигурни в себе си лапета, които не знаят какво искат. Не осъзнават, че с тази тяхна ревност задушават и отблъскват хората около себе си. По-добре не се занимавай с него, един ден ще ти писне от тази ревност, толкова ще ти дотегне, че сама ще се чудиш къде ти е бил акъла да се занимаваш с дете. Имаш и двата примера в живота си и можеш да направиш разликата. направи това, което ще те накара да се чувстваш щастлива, но с изневяра няма да си решиш проблема. Ако питаш мен по-добре сложи край на тази мъка наречена връзка, защото съм сигурна, че в повечето време се обясняваш и оправдаваш за постъпките си все едно си престъпник. Повярвай ми това не е любов. Да знаеш за теб има нещо много по-добро и истинско от това, което изживяваш. Казвам ти го от опит. Успех ти желая от сърце, дано намериш сили и да си много щастлива.

21.   давай смело, слушай сърцето си