Надминахме ,,Дързост и красота!“
Навярно, след като прочетат тази история, много от вас ще ме упрекнат. И ще бъдат в правото си. Аз самата не знам как попаднах в тази каша. За да бъде по-ясно написаното, ще назовавам главните действащи лица с номер 1 и номер 2.

Номер 1 - той се държи добре с мен. Проявява търпение и гледа да не се разсърдя. Повтаря ми колко съм красива и сладка и как го карам да се изчервява. Вместо, , лека нощ'' винаги ми пожелава, , сладки сънища'' и да го сънувам. Обръща се към мен със сладки имена.

Съставил си е някакъв дългосрочен, доживотен план, в който вписва и мен. Дотук идилията е пълна, като изключим, че междувременно пише и с други. Любезно отвръща на всички, които го харесват, но за него е в реда на нещата да се занимава с повече от една жена и не го смята за нередно или може би оставам с такова впечатление.

Номер 2 - той е мълчалив, потаен, асоциален. Не изразява така сладкодумно чувствата си като номер 1. Не може да се оплаче от липса на женски интерес, но той самият не проявява такъв. Възпитан е, но е малко сприхав понякога и не би се поколебал да ми повиши тон, ако много го ядосам, а ине само на мен, а на всяко друго момиче по принцип, но иначе не е грубиян. Не си пада по приказките и обещанията като номер 1.

Аз харесвам и двамата. Ако трябва да съм искрена, повече харесвам номер 2. Той обаче е интровертен тип и понякога това ме разочарова. Думите му се вадят с ченгел в 85% от времето. Самият той никога не задава въпроси. Ценя и двамата, но който избера, не мога да се върна назад, а и ще трябва да забравя за другия дори само като приятел!

За да бъде картинката още по-цветна, щя допълня, че и двамата са турци, родени и израснали в Турция. Ако разберат един за друг, ще пострадам.

Коментари

1.   С три думи мога да обобщя всичко, което съм научил за живота: той продължава.

~Makaveli

2.   Първо ще кажа само, че очаквах да чета за сапунена история за 15героя, какво се жалиш на всеки човек се случва да избира м/у двама човека. Второ не съм расист, но с турците винаги е сложно, ако не си хлътнала по нито един от двамата, бягай надалеч. Трето номер 2 е твоя човек, ще ти казва истината, кога си досадна и си трън в задника му и няма да го е страх да не засегне чувствата ти, такъв човек ти трябва, а не да ти казва мили думи и да ти лицемерничи. Успех!

3.   Честно казано не разбрах какво се търси в задачката, но според мен най-добре да им кажеш един за друг, за да си получиш заслуженото.

Кубрат

П. П. Позволих си тоя път да направя коментар, който нито е полезен, нито е лишен от предубеждения.

5.   Грешиш само в имената на сериалите. Твоя казус е май в стил "Листопад".

6.   Напълно съгласна с №5 xDDD

7.   Аз съм за Номер 2! какво като не е някой сладкодумен.. по-добре човек на делата, отколкото някой само на приказки, нали? Пък и може да се промени към теб, ако станете по-близки, може да стане по-доверчив :) Успех!