Влюбих се в непълнолетна
Добре, сега ще напиша проблема си, но искам да предупредя, че всеки, който ми се присмее... има право да го направи.

Аз съм от стария тип момчета. Вярно, едва на 22 съм, но все още смятам, че момичето трябва да е непокътнато колкото може повече.

Имам приятелка, но не в смисъл гадже, макар че съм влюбен в нея. Тя не знае още, но ако нашите общи приятели не си затварят устата, ще стане грозно.
Та на въпроса - казвам че е непълнолетна, но е едва на 16. Харесвам я, малко ме възбужда... добре, много ме възбужда, но все ме спира това, че фактически е дете.
Та въпросът ми е - да и призная ли и да го направи, макар че е на 16 или да й призная, но да не го правим, или въобще да не й казвам?

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Признай й, но не я насилвай.

2.   Защо казваш, че "фактически е дете". Не смятам че това дали е дете или не се определя от годините. Има хора, които съзравят /имам предвин не физически, а умствено/ по-рано. Има и такива които въпреки натрупаните години никога не стават наистина зрели хора. Позволям си да комнетирм, защото преди 9 години аз бях на мястото на това момиче. Аз бях на 16, а той на 21. И сега след всички тези години се радвам, че тогава той ми даде шанс да докажа, че не съм била просто едно дете. И сега сме женени - щастливо :). Така че бих ти казала, ако наистина имаш чувства към това момиче да й го кажеш. Защото ако не го направиш и след време животът ви раздели винаги ще се питаш какво ли би се получило между вас.

3.   "от стария тип момчета" - wtf?
"момичето трябва да е непокътнато колкото може повече" - wtf again
"Имам приятелка, но не в смисъл гадже, макар че съм влюбен в нея" - а каква ти е тогава?

Ама какво точно и на кого да признаеш?
Да признаеш на детето, че си имаш приятелка, която не ти е гадже?
Да признаеш на приятелката си, която не ти е гадже, че малко те възбужда дете?
Да признаеш на детето, че се притесняваш, че е дете?

Ама, че абсурдна ситуация. Ти си в голям филм човече, дръж се малко. И това мъж на 22 години.
Мъка, мъка.
Малее, тва мъжете в днешно време...

Хубаво някой беше написал скоро тука в една тема: До къде стигнахме, мъж да пише тема в сайт дали да прави секс.

4.   Поговори с нея. Не е нужно да бързаш да го правиш. Това е отговорно. А дали е непокътната, това тя си знае. Ако цениш детската й чистота, да приемем, че я притежава, няма да бързаш със секса. Остави нещата да се развият естествено.

5.   Ох, мамин сладък. Ти си убеден, че ако й признаеш, ще имаш избор да го правите или не. А ако тя ти каже да не се занимаваш с нея?

6.   Нещо имам странното чувство, че всичките ти терзания по това момиче се въртят около секса, а? ! Ако действително толкова те притесняваха годините и, изобщо нямаше и да ти минават такива мисли и да изпадаш пред тъпи дилеми като тази ''да и призная ли и да го направи, макар че е на 16 или да й призная, но да не го правим''.

7.   Ало тва е престъпно ей. Непълнолетна е нямаш право на нея. Може да е жена на външен вид, но като личност още не се е развила. Тя не е жена, не знае какво иска, още е малка, хормонално сега се развива, не се занимавай, а плюс това е и незаконно. МВР къде сте бе, НСБОП кво си правиме, спиме а, вижте тука кво става. Почваме да приличаме на братята роми и тва си е. Ужас бе хора, много гадно се излагате, спрете.