Ревнива или???
Здравейте на всички! Искам и аз да споделя своята история. Омъжена съм, със син. Преди 4 месеца се запознах с чудесен мъж чрез сайт за запознанства. Влюбихме се както той в мен, така и аз в него. Разбрахме, че не можем един без друг. Той също е семеен с деца.

Опитвали сме се да скъсаме понеже и двамата сме обвързани и може би нямаме бъдеще, но и двамата не можем да го направим. Но преди няколко дена разбрах, че той е регистриран и във друг сайт за запознанство. Попитах го и той не отрече. Не съм малка и разбирам, че той е луд по мен, само да му се обадя и веднага е при мен независимо, че сме от различни градове. Никога не съм обичала съпруга си така както обичам този човек.

Тревожи ме факта, че е в сайт за запознанство и от време на време го порверявам и виждам понякога, че онлайн.

Питам се дали си няма друга? Той иска постоянно да ми се обажда, дори направи така, че да говори безплатно с мен, постоянно ми се пускат СМС-и, а също иска и постоянно да му пиша на мейли и ако случайно не съм му писала започва да се сърди ида ме пита - защо? Искам го този човек, интересува се постоянно за здравето ми, как съм, ако съм болна дава ми съвети какво да правя, иска да съм до него, когато да му кажа да дойде и идва.

Въпроса ми е: дали е възможно да си има друга, след като е регистриран в два сайта за запознанства? Благодаря за всяко мнение?

Коментари

1.   На един мъж никога не му стига само една жена - винаги иска и още и още, това обяснява неговото търсене в сайта но това не означава че не те обича просто така е устроен мъжкия пол!

2.   Oт авторката: Забравих да кажа,че аз се регистрирах в такъв сайт просто така от любопитство и след 2 седмици там си изтрих профила, но вече го бях срещнала. Искам и той да се откаже, но коя съм аз че да му поставям такива условия. Мисля си и друго, ако е искал само да спи с мен, той вече го направи, но не ме оставя, постоянно ме търси и ми пише, казва, че не може без мен. Не знам вече какво да мисля. И аз не мога без него.

3.   Важно е на каква възраст сте, всъщност по-скоро той. И дали се подвизава много преди Вас в сайтовете?

4.   Щом те търси и се интересува от теб, няма защо да се притесняваш или ревнуваш... а би ли ми казала коя зодия си ти и приятелят ти...

5.   От авторката:ТОЙ Е НА 40 ГОДИНИ, А аз съм на 34. Регистриран е във тези сайтове от около 2 години. Аз съм зодия телец, а той зодия дева. Много го обичам, просто не мога без него. И той постоянно се интересува от мен и иска да сме заедно, само да не му пиша и започва да мисли разни небивалици и да ме пита защо не съм му писала.

6.   Казва ти, зарязвай мъжа си и идвай всяка вечер да ме топлиш.

7.   Здравей, аз също съм зодия телец и те разбирам прекрасно. На нас всичко трябва да ни е ясно и не обичаме такива положения. Разбира се, че ще се съмняваш, но най-добре е според мен да поговориш с него. Да му кажеш как се чувстваш и да го попиташ за този сайт, кажи му че ти е неприятно от тази негова постъпка, поговорете си, обсъдете го и си изясни нещата, това е най-добрия подход според мен. Иначе следвай сърцето си, защото само така може да бъдеш щастлива.
Успех

9.   От авторката: страх ме е да му кажа за да не ме отблъсне, той просто иска да има много приятели не само от женски пол, а и от мъжки. И това ми е казвал.

10.   Допускам че е така - щом е отдавна в сайта става някак механично. Не бъдете императивна.

11.   От авторката: Благодаря ви от сърце, но той ми е казвал, че е нещо като навик, не мога да го разбера този навик, но щом го обичам ще трябва да го разбера.

Умирам от ревност, да не си намери някоя друга. Но той не ме оставя намира дори за един ден и това страшно много ме радва, но в същото време ревнувам до пръсване.

12.   Ако си пише с вас непрекъснато, няма как да е по същия начин и с друга. Спрете да го подозирате. Но не смятам, че ще се откаже от тръпката да си "бъбри" в измисления свят.

13.   Абе хора, осъзнайте се! Какво сте я занадъхвали да продължава да държи момчето в тази безизходна ситуация? Коя е тя, че ще го ревнува, с какво право? Та нали тя е тази, която всяка вечер заспива до друг! Стига глупости! С каква наглост забраняваш на някой личен живот, при положение, че ти не можеш да му осигуриш такъв???
Луда работа!!!

14.   До авторката: Нека да започна с това че съм мъж. Не съм моралист, обичам живота и удоволствията. Дори много даже.

В тези сайтове няма как мъж да попадне случайно. Има цел. Мъжете се сдружават по интереси - лов, риболов, спорт .... и извинете - жени. Т.е нали дами не вярвате мъж да се регистрира в сайт за запознаства с цел - риболов :)

Относно любовта - повтарям не съм светец, дори обратното. Предварително ме извинете: Казва Ви това което искате да чуете. Иска постоянно да пишете имаили, смс и тн... ревнува ви. Доказва се на себе си...... Идва веднага като го повикате - ами къде да отиде.

Забавлявайте се ... в рамките на разумното :)

15.   До номер 13-само аз не държа момчето в безизходна ситуация, а и той ме държи така. Знае ли човек, може пък един ден да се съберем. И аз не му показвам ревноста си,скривам я и може би затова страдам,защото открито не му я показвам.Знам,че нямам никакво право да го ревнувам и затова не му казвам нищо.Правя се,че ми е все едно.Да,ама не,не ми е все едно.И се измъчвам страшно много.Влизам в сайта и гледам ,че е бил онлайн само най-много 10 мин. и то не всеки ден.Както каза някой това вече му е като навик.Той ако иска да си пише с някоя ще го прави и на мейли и по скайп,а там няма как да вляза.Но той постоянно се интересува от мен и само един ден ако не му пусна сигнал за да се чуем/така сме се разбрали/и ми държи сметка-защо не съм му се обадила.Усещам го как го е страх да не ме загуби.