Несподелена виртуална връзка
На 57 г, съм вдовица. През миналата година се запознах с 1 мъж, който беше много по-млад от мен на 36 г. Страшно бързо си допаднахме, пишехме си самопо скайпа с часове, радвахме се заедно, споделяхме си всичко, много силна ни беше връзката, наскоро след това се разболях тежко и се наложи да вляза в б-цата за отстраняване на жлъчка, продължихме да си пишем, но той нито един път не пожела да дойде да ме види.

Усещах, че връзката ни не беше толкова силна и лека полека започна по-рядко и рядко да пише. След 1 м, мълчание ми се обади, да ми каже, че много държи на мен, но си е имал проблеми с бивша негова приятелка с която е живял доскоро и не е искал да ме тревожи, защото ме обича пак започнахме кореспонденцията. До 17. 12.

Междувременно аз имах договор за работа като лекар в Токио, трябваше да замина на 23, 12. Той беше наясно, че аз ще замина там, дори кроехме планое по-късно да дойде и той при мен и да живеем заедно. Той е завършил математика и имаше перспектива да работи и той. Но отново след 17, 12, изчезна, дори не каза довиждане, нито честити коледа и нова година и такавръзката ни се разпадна.

В момента съм в Япония и имам връзка с мъж на 40 г, който с жестове и с действия доказа, че истински държи на мен, живее във Франция, но дойде и ме изпрати специално от Париж, независимо, че хотела и ресторанта му бяха пълни пред коледно. Предстои в скоро време да дойде в Япония при мен, да живеем заедно. Много по-раазличен по характер изключително директен много си допаднахме. Но въпреки всичко все още не мога да забравя предишната ми виртуална връзка, която беше много вълнуваща за мен.

Кажете ми защо не мога да го забравя това момче?

Коментари

1.   Мда, радвай се, че не си поживяла с него. Тогава, щеше да разбереш, що е то разочарование. Виртуалните връзки са прикрити, много неща остават в сянка.
Изобщо, ако беше свестен, сега да е с теб. Но явно е някой измамник, който умее да лъже самотни и измъчени жени. Представям си, ако му беше купила билет за Токио и го беше взела на свои разноски. Щеше да ти се стъжни живота.
Прости ми, но защо не си хванеш някой на 60? Ще те уважава повече, ще държи на теб. А младоците са буйни, непридвидими. Пълни с неприятни разочарования, все настрани гледат и все те карат да си казваш: "Що ми трябваше, да се хващам с тоя!!!! "

2.   да пък на 60 мъжете са цвете.. все мрънкат ли мрънкат

3.   Абе лелче ти добре ли си?
Язък, че си доктор.
Ще се разочаров толкова бързо, че не е истина.

4.   Към номер 2:
По-добре мрънкало, отколкото палавник, на който и оченцата и ръчичките и всичко му играе!

5.   Не го забравяш, защото историята не е завършена. Не сте се разделили, не сте се скарали... разбираш ме. Има въпроси, за които нямаш отговори и те те връщат все там. Не го забравяш и защото не можеш или не искаш да повярваш, че може толкова много да си се лъгала за този мъж. Омайвал те е с думи, но не думите, а делата му показват що за човек е. Не можеш да го забравиш, но може да спре да те вълнува, като не му придаваш по-голямо значение, отколкото заслужава. Насочи мислите си към реалното, към истинското.

6.   Не го забравяш, защото историята не е завършена. Не сте се разделили, не сте се скарали... разбираш ме. Има въпроси, за които нямаш отговори и те те връщат все там. Не го забравяш и защото не можеш или не искаш да повярваш, че може толкова много да си се лъгала за този мъж. Омайвал те е с думи, но не думите, а делата му показват що за човек е. Не можеш да го забравиш, но може да спре да те вълнува, като не му придаваш по-голямо значение, отколкото заслужава. Насочи мислите си към реалното, към истинското.

7.   Обади му се по телефона, по скайп или както можеш и говори за това очи в очи и нека се разбере веднъж за винаги, какво само ще страдаш и ще се мъчиш? Давай направо, да се научат нещата и ако е боклук човек, да го зарязваш и продължаваш напред, ако е свястен, изяснете проблема!