Адски много боли без него!
Всичко започна преди година и малко повече... запознахме се в един сайт. Аз тогава си имах приятел който мислих че обичам толкова мн че да не мога да живея без него.... но уви разбрах че не е така защото се влюбих в това прекрасно момче. На 18 февруари трябва да напривим една година но едва ли ще стане: (НЕ съм 14-15 годишно момиче което плаче за всяко момче с думите "той е любовта на живота ми". На 20 години съм и мисля че съм преживала достатъчно и той найстина е любовта на живота ми.

Та да се върна на история. В началото всичко беше страхотно само аз все още не бях сигурна в чувствата си но с края на първите месеци несигурността изчезна. Такава любов като нашата не се среща често. Адски мн хора ни завиждат и се опитваха да ни разделят пращайки анонимни смс-и но неуспяха. Всичко изглежда като приказка нали... да ама не. Тва е реалността. Има и проблеми един от наи големите е моя характер-мн съм ината ..... заради него се промених но все пак... вълка козината си мен ... нали я знаете тая поговорка.

Та така той ме търпи и досега ама виждам че не му е лесно. Втория голям проблем е неговото минало.. нещо катоо плейбоя на града се води.. и той се промени както казват хората любовта правела чудеса с хората.. Така си е! Адски много го обичам той е всичко за мен на тоя свят но немога да продължавам да го измъчвам така с мойте капризи, инати и съмнения за др момичета. Реших да го оставя.

По добре рано защото боли по малко (уж така казват ама не е така). Пък и април месец ще заминава на мисия (военен е) за 6 месеца и нз това как ще преживея че така реших да го оставя да намери момиче което ще заслужи любовта му и ще му даде всичко което заслужава. МИЛО искам да ти кажа само едно благодаря за това което направи с мен преди година благодаря че те имаше до мен и че не ме остави в най трудните и непоносими за мен моменти разбери ме ОБИЧАМ ТЕ и сикам да си по щаслив отколкото си сега ...Дори след края оставаш моето момче ;(
Дано на никой да не се случва това което се случва с мен мн е трудно да пуснеш човек който знаеш че те обича повече от живота си защото с теб не е щаслив. Благодаря на всички който стигнаха докрая а на тези с гадните коментари ще кажа че ако не ме разбират значи не са обичали ИСТИНСКИ.

Коментари

1.   Здравей мисля че си постъпила истински благородно и че това наистина е истинска любов, защото желаеш именно неговото щастие първо а после мислиш за себе си. Но все пак се надявам да се съберете и твърдо вярвам в твърдението че хората се променят, особено за такава любов.
Успех и ти пожелавам щастие.

2.   Мило момиче, ти си пълноценна егоистка, ако наистина обичаш този човек, ще направиш всичко възможно да си с него и да си промениш малко както ти се изрази "капризите".

За неговата мисия ти предварително се застраховаш, и решаваш да го изоставши първо ти, даваш ли си сметка изобщо че тогава той ще има най-много нужда от теб. Грам обич не виждам в писмото ти а само сух женски капризен характер и егоизъм. Какви са тези глупости тук към него "мило ....дрън дрън" , ако го обичаш не само ще му ги кажеш в лицето но ще се постараеш да му докажеш любовта си.

Точно защото съм обичала истински и съм се жертвала съм една от тези с "гадните коментари", но ако очакваш отговори от сорта - "само така мойто момиче" или "горкото момиче" ...не си наясно и с действителността.

Все пак ти пожелавам да се пребориш за любовта си ако наистина я има, да му я докажеш не само на думи а и на дела и да не виниш другите хора за всичко, а сама да се научиш да понасяш последствията от постъпките си. Успех.

3.   Момичето от втория коментар може да си права може да съм егоистка. Ако е егойзъм това, че искаш човека който обичаш да е щаслив да егоистка съм най-голямата егоистка. Не чакам коментари от рода на "горкото момиче" ала бала не знаеш аз колко неща съм преживяла за да ми казваш наясно ли съм не съм ли с действителността. Единствената виновна за всичко съм аз.Това си го знам и дръгия път преди да критикуваш прочети малко по-добре написаното.

4.   Здравей, напълно те разбирам как се чувстваш защото при мен се случи нещо подобно, но няма значение какво ми се е случило на мен щом си направила този избор да го оставиш значи си решила, че е правилно независимо колко ще страдаш после, а до колкото това че искаш да си с него и го обичаш някои ден ако тои те обича така както ти него винаги можете да бъдете заедно дори и след време

5.   АВТОРКАТА: Благодаря на всички за милите и не дотам толкова милите думи... да ви кажа как се развиха нещата :) два дни не му вдигах не се бяхме виждали. Един ден на вратата ми се звънна и когато отворих видях един огромен букет рози и човека за който си давам и живота. Каза ми че няма да ме пусне да си отида от него и ще се откаже от мисията,защото не иска да ме изгуби. Поговорихме си и се разбрахме той да не се отказва, а аз да спра да бъда такава песимиска за бъдещето ни заедно.

Оттогава сме заедно и даже не сме се карали.... както преди. Пък и секса стана по добър ;) Надявам се всички да срещнете такъв мъж който няма да ви пусне да си отидете заради такива песимистични мисли.