Сбъдната мечта
Цял живот съм била нещастна заради проблеми с родителите и въобще всичко.
Никога не съм го показвала. Хората винаги са ме смятали за много лъчезарен човек и непукист.
Аз обаче си знаех какво ми е. Ходех с мъж, който не беше кой знае какъв красавец, но беше мил и ме обичаше, но рядко идваше да ме вижда и това ме отблъсна от него.

Срещнах друг човек - същия като мен. Момче за което съм си мечтала без да съм го виждала и на външен вид, и като характер. Обича ме адски много и аз него. Показва ми го постоянно, всеки ден. Всяка секунда, когато е до мен усещам любовта му. Аз също много го обичам.

От почти 2 години сме заедно и го обичам още повече, той също. Досега не сме излизали поотделно, живеем заедно. Не сме се разделяли никога. И да сме се карали, когато аз си тръгна той хваща ръката ми, а ако той си тръгне аз хващам неговата...

Вярвате ли, че всеки човек намира своята половинка и това дари ще продължи винаги? Възможно ли е така да се обича вечно...?

Коментари

1.   Мале как плаках на тази история, не знам защо ми подейства така. Чела съм какви ли не неща тук, виждала съм такива тъжни неща, но тази история....
Прочетох я три-четири пъти и все тръгвам да пиша, трия и излизам.
Авторке, многооо многоо се радвам, че си толкова обичана и щастлива.

"И да сме се карали, когато аз си тръгна той хваща ръката ми, а ако той си тръгне аз хващам неговата... "...........

Вярвам в това за половинките, с цялото си същество го вярвам, а дали е възможно така да се обича вечно - едва ли някой може да отговори със сигурност, но пък ти пожелавам, ако не вечно, то понее много дълги години да изпитвате тези чувства и да сте толкова щастливи. :))

Махам се от историята ти, че се разчувствах много.

Лоша

2.   Възможно е, да! Караници и трудности ще има, но е възможно да се обичате до край. Има такива хора!

3.   Здравей авторкв, наистина много ме разчувства историята ти. Ще ти пожелая нещо, което на мен ми пожелаха, когато се омъжих. "Пожелавам ви на една възглавница да умрете. " т. е. никой да не остава без другия. Дано да го разбереш правилно пожеланието ми желая ви много щастие. Според мен има такава любов и ти си я открила, не я губи никога. Обичайте се все така.
Маги

4.   Наистина красива история... дано да има повече такива, за да има повече щастливи хора, а щастливите хора са и по- добри! :)

Doriana

5.   Най-накрая нещо позитивно, което е точния пример, че има истински и прекрасни връзки. И все още има моногамни и обичащи се хора!
Радвам се за вас, дано винаги да е така... :)

6.   Прекрасно е, прекрасна история :) Пожелавам ви, все така да се обичате, все така да сте щастливи, и всеки ден да е повече и по-силно.

Едва когато намерим щастието в любовта, разбираме че всичко което сме приживяли, което сме истрадали, си е струвало :) Била си нещастна - някога, то е минало, заедно вие имате бъдеще, направете го колкото се може по-добро, светло и радостно :) Вие сте сродни души :)

Да, аз вярвам, че може да се обича вечно, вярвам го. Но не всеки намира свойта половина, а някой твърде късно я откриват. Но които се намерят им предстой най-голямoто съкровище - щстливата споделеност. A докато се намерим, сме в приключението на взаимното си търсене.

~winterfire~

7.   Радвам се за тебе!! И вярвам че ако обичта е истинска тя трае вечно!! Браво на вас!