Обратите на живота
Скъпи читатели, здравейте! Имам огромен проблем, който искам да споделя с Вас. Аз съм момиче, на 21 години, от Бургас. Студентка съм и си имам сериозен приятел, с една година по-малък от мен, с когото сме заедно от цели 6 години и когото обичам безкрайно много. Ние с него се разбираме прекрасно и много рядко се караме, безкрайно се уважаваме и знам, че дори и да има проблем, той няма да потърси утеха при друга, най-малкото защото ме уважава.

Но през последните месеци той се държи по-странно и необичайно, в началото мълчеше, но накрая седнахме и си поговорихме много сериозно и той ми сподели, че незнайно и за него как е започнал да изпитва странно влечение и чувства към някакво 16-годишно момиче. Като каза това не можах да повярвам. И най-лошото е, че това момиче се оказа не кое да е, а собствената му братовчедка.. останах потресена. По принцип аз и той също сме братовчеди, но чак четвърти и това не ни пречи да сме заедно, а те са втори!! И въпреки това той е почувствал нещо към нея! Да не би за тези 6 години връзката ни толкова да се е изчерпала и любовта да се е превърнала само в уважение и разбиране, че той за първи път откакто сме заедно изпитва влечение към друга??

Ние с него от половин година живеем заедно на квартира и аз съм постоянно заета-работя и ходя на лекции, а като се върна съм много уморена.. той също работи.. и някакси превърнахме можеби любовта и страстта в една рутина, в едно еднообразно семейно съжителство, а сме много млади и двамата-та той още няма 20.

Може би и двамата избързахме с това, да живеем заедно, а може би той просто вече не гледа на мен, както преди. Мина един месец октакто разбарх-месец, през който той се нанесе да живее при техните за известно време, докато си проясни мислите. Обръщам се към Вас с молба да дадете искрено мнение и съвет!

Коментари

1.   кажи му да се стегне на твоя приятел да не се занимава с 16 годишни лигли.

2.   Според мен ти си умно момиче и трябва да си дадеш сметка че връзката ви е към края си. В живота на всеки човек има промени и ние трябва да ги приемаме. Както се казва-ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО. Ако съм на твое място няма да се принизявам да моля приятеля си да остане с мен. Успех и продължи напред!!!

3.   Очевидно е време за нов етап в живота ти. Млада си. Гледай напред. Помни тази връзка само с добрите неща и не се огорчавай. Желая ти успех и много любов!
Сара

4.   номер 1 е прав!

5.   Абе хора, не всички 16-годишни момичета са лигли по дяволите!!! Това че той се е почувствал привлечен от нея не означава, че тази му се е хвърлила отгоре му едва ли не... според мен връзката на тези двама души вече е стигнала предела си.. може би авторката и права че чрез семейното съжителство и отдалечеността малко по малко чувствата и страстта изчезват и затова искам да посъветвам всички млади двойки да не избързват със съвместния живот, а да се забавляват и наслаждават на връзката си докато могат-после имат цял един живот да се търпят заедно под един покрив така или иначе!!!

6.   Този има някакъв родински фетиш а?