Да ближе врата на друга!
Просто съм отвратена! Живея в Северна Европа, приятелят ми е на 22. Мислех си, че много ме цени и обича, показваше ми го и всичко беше о. к.
Ето преди няколко дни пристигнах в България за малко. Преди малко влизам във фейсбук и попаднах на някакъв албум със снимки. Обичайното парти, много, много алкохол, млади хора и замаяни погледи.

Какво да видя- приятелят ми пуска език на всичко живо на два крака (включително и на други момчета), просто ужасни гледки. Най- гадно ми стана като видях как ближе вратът на някакво момиче, отвратително просто!

Той е много ревнив. На мен за една снимка (с някакъв мъж, който уж ме свалял) такъв скандал ми вдигна, 2 дни не си говорихме. Аз какво да го правя? !? Просто ми е трудно да повярвам. Толкова свястно момче е, а сега го гледам с 1000 бутилки около него и налита на жени, мъже... к'вото падне. Мен ме е срам да разкажа, за не го не знам... Трябва да съм по-либерална, винаги като е искал да опитаме нещо съм била съгласна, обаче това е прекалено и за най-широко-скроеният човек!

Не съм говорила с него, защото сигурно още не е изтрезнял, а може и пак да търси какво да оближе, нямам идея! Вие как бихте постъпили ако видите половинката си да прави такива глупости?

Коментари

1.   Ще пораснете, спокойно :)

2.   Мило момиче силно се надявам, че сама знаеш какво следва да направиш. Не съм нито закостеняла моралистка, нито с разни закостенели виждания за живота и отношенията между мъжа и жената, но да видя подобни снимки с участието на приятеля си... е извинявай, ама да го д*ха! Разбирам да ходи по купони и т. н. да пие за настроение, но колкото и пиян да е, при такова ''ку*венско'' поведение нищо не го оправдава. Пък и както си написала на теб какъв скандал ти е вдигнал само за някаква си снимка, значи човека си е и ревнив и избухлив на това отгоре. Бягай от него. Не ти трябва.

3.   Основният девиз на социализма беше: "Моето си е мое - чуждото е общо! ". Твоят приятел е трябвало да се роди 50 години по-рано - абсолютно щеше да си е в крак с времето!

4.   "обаче това е прекалено и за най-широко-скроеният човек! " - О, изобщо не е прекалено, има много, ама мнооооого по-"либерални" работи, които не са прекалени.

Всичко е до човека, въпросът е дали е прекалено за ТЕБ. А то явно е. След като е, какво питаш нас? Говори с него, изняснете се и това е.

Отстрани погледнато единственото, което не е редно в цялата история е, че той ти забранява да правиш работи, които той самият прави, и дори ти вдига скандали. ТОВА е, което мен лично ме подразни от историята. Останалото с алкохол, лизане и не знам си кво си, мен лично не би ми пречело, стига да беше еднакво и за двамата. Ако на теб лично ти пречи, значи трябва да се изясниш с твоя човек...

Кубрат

5.   Моят съвет е да си поговорите и ти ще усетиш най-точно дали да го зарежеш или да му дадеш шанс да се поправи (макар че вълка кожата си мени, но нрава НЕ)..

Тони

6.   Което е добро за гъсока е добро и за гъската. Щом той иска да ходи да пие, да се сваля и т. н., че и снимки да си качва би трябвало и за теб да има такава свобода. Или той е на мнение-моето си мое, чуждото е общо. Според мен трябва да се изясниш с него.
Маги

8.   Явно не е стока. Ще ти вдига скандали, а той може да прави такива глупости. Да налита на мъже??? Сигурна ли си, че е напълно нормален? По-добре въобще не се връщай при него...

9.   Щом е ревнив явно те обича!!! Хората казват, че ревността е лоша, но понякога е признак, че човекът до теб толкова те обича и не може без тебе, че го е страх да не те загуби. Бил е пиян може би, решил е да се позабавлява, но понякога по-важни са чувствата от действията. Защото може да целува всяка срещната, н ода обича само теб и да не може да живее без теб, което доста по-важно според мен. Аз не знам как стоята нещата между вас точно, н отова е моето мнение.