За една любов без край...
Аз съм едно момиче което има много за напред....но това което ми се случва ме измъчва, и ми се иска да получа съвет как мога да спра да мисля и обичам един човек.

Живея в чужбина от година и половина. Когото дойдох се запознах с едно момче, да на възраст беше по голямо от мен но си мислех че няма да се влюбя тъй като много пъти преди това нямах чувства към хора който ме искаха, но не ги залъгвах.. Казвах им истината колкото и болезнена да е тя.

Започнахме да излизаме..станахме гаджета ..всичко вървеше чудесно..може би докато един ден аз не започнах да се съмнявам в него..и с право..излага ме толкова пъти...бях минала на хапчета от 50 килограма бях станала 40 което не е здравословно никак за едно момиче в пубертета...

Разделихме се с болка и тъга аз успях да се съвзема и продължих...но с мислълта че един ден ще бъда още веднъж с него, той си замина за 2 месеца,а после когато на 1 месец от както го нямаше й баща му почина той осъзна кой мисли за него и го цени. Започнахме да си пишем и той ми казваше как с нетърпение чака да оправи всички документи и да дойде при мен. Така и стана, върна се...бяхме щастливи около 2 месеца..без да се скараме за каквото й да било..имаше ми доверие беше ми дал всичките си пароли от тези сайтове за запознанства... премести се да живее да даже с мен , при родителите ми...уредихме се добре всичко беше като приказка ...после той искаше да доведе сестра му и майка му на почивка...ами дойдоха...и от този момент той се промени....преди превилегията '' АЗ ИСКАМ ДА ТИ ПЛАТЯ СМЕТКАТА '' не съм за това някой да ми плаща....просто се получава много кофти когато някого те изведе да те почерпи по някакъв случай и ти си платиш...какво друго...ами мисля си че когато кажеш нещо трябва да го изпълниш...не защото ти е сестра, майка или гадже....да се скараш с някого от семейството на приятел и да нараняваш приятел по този начин не мисля че е коректно....човек не си избира нито родителите и не е в състояние да ги промени.

Това че той не е готов да създаде семейство тъй като има фантазий че ще забогатее и ще направи бизнес на майка си за да взима хубави пари и бъдеще на сестра си...ако си на 26 мисля че трябва да се замислиш за това какво искаш да направиш с твоя живот
не първо да казваш АЗ НЕ МОГА ДА ВИ ИЗДЪРЖАМ ЦЯЛ ЖИВОТ а после да казжеш на някого че не е готов да живее с теб защото не те е защитил пред теб....и после след дни да си го признаеш.....да не търсиш човека с който сте били толкова близки и на когото си се кълнял че няма да го изоставиш....

Да от моя гледна точка нещата може да изглеждат в полза на момичето (мен самата)

Но По Дяволите.... За Какво ти е такава лъжа ?

''Когато някой е разбил сърцето ти, ти търсиш начин да го залепиш, вземаш чуждото на заем...но знаеш ли така как грешеш? Че счупиш ли ти сърце друго останало в твойте ръце, покой ти няма да намериш дори да вземеш на Излъгалият те коварното сърце... ''

[censored]

Ще се радвам който може да ми помогне като ми пише да направя нещо в най скоро време [censored]

Коментари

1.   Здравей миличка;

Аз съм на 25;
Миналият октомври започнах нова работа, дойде едно момче от София и всичко беше почти от пръв поглед, след месец вече се познавахме слякаш сме били заедно 2 години, бяхме заедно до февруари-като приятели, напуснах и заминах за Англия, не можах да издържа без него писахме си през ден бяхме лудо влюбени и след 2 седмици се прибрах в Б-я. Той ме чакаше с родителите ми на летището дадеми роза и ме целуна за първи път. Плаках много!

След седмица вече знаехме и двамата какво искаме-семейство.
Започнахме сериозна връзка месец по-късно резервирахме дата за сватбата 8.09

Беше прекалено зает с работата си и ми каза ти ще организираш сватбата а аз ще ти помагам.

Оперирахаме от апендисит, а той дойде да ме види в болницата само един път.

Започнах организацията за сватбата. Покани, рокля, ресторанти, подаръци за гостите, а той не си беше купил още костюм.
Не дадохме поръчка за халките-казваше че е имало време.

Заминахме на море запознаме с кумовете. Върнахме се от море и край! Търсих а той не отговаря! Писах съобщения - няма отговор! И така седмица докато не ми писа че няма да има сватба... Мина с номера че не съм си говорила с кумовете на морето и с това че баща ми ни купи за сватбата нова кола.

А ние имахме планове за бебе и семейство.... Събра смелост и се видяхме след 2 седмици разбрах че не ме обича когато му казах ако бях бременна а той ми отговори че има лекари...

Трудно е но се опитай да го забравиш, вземи мен за пример, представяш ли си какво ми е гостите ми звънят за подарък, а аз им казвам че няма да има сватба. Недей го търси ще мине време и болката намалява... Ако решиш да бъдеш с него след време ще бъдеш като мен разрушена защото ме оперираха, бях слаба загубих бебето, за което той не ще и да знае, пак оперирана и зарязана седмици преди сватбата...

Опитай се да го забравиш сега а не както мен, сега за мен загубата е много трудна първо бебето, а сега и мъжа когото обичам и всичко това заради жена по-млада от него с 10 години и по-висока от него с една глава.

Дано се справиш с болката.
Успех миличка!

2.   Някой може ли да ме посъветва...отчаяна съм...МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!

3.   остави тази история.
в началото ще ти е супер зле... ама СУПЕР зле. но с времето ще премине. а симпатични младежи - много

4.   ммм..не минава...да вярно не са минали много дни...но ми е гадно,се си търси причина а когато му кажа...започва да ми креще..даже днес и вчера само това ми казва ще дойда да си оправя сметките с майка ти и няма да има нищо повече между нас...а аз просто не доумявам как може да е толкова безкруполен...онзи ден ми каза че ме обича и пак спа с мен....
а азтъпата идиорка го обичам пак така силно....искам да умера направо....знам че ще ми мине но искам сега ...боли ме много...кажете ми какво да направя...

5.   пак да напиша :)))
госпожице уважаема, минавал съм през такава ситуация, НИЩО не можеш да направиш, освен да отрежеш всякакъв контакт с въпросния индивид и да стискаш зъби докато ти мине. ДОКАТО ти мине. може месец, може три да минат - няма значение. а междувременно ще се запознаеш с момци, ще се разсейваш както ти си знаеш.
това е начина.