Любовник на семейна жена
Виждам - хапливостта на много от КРИТИКУВАЩИТЕ.

Та дано не бъда оплют безсърдечно и аз.
По въпроса директно:

Сам мъж съм, не ангажиран и имам 3-годишна връзка със семейна прекрасна жена, която е сама с мъжа си.
Тя сама ме откри преди време и направи така, че нашата връзка съществува и до днес... но, както всяка връзка търпи промяна в дадени аспекти - чувства, мисли, секс, опознаване, желания и мисли за утрешният ден... така и при нашата връзка има по малко от всичко и по много от Любовта и Обичтта.

Моите чувства са категорично силни и не угасващи толкова време към нея, Обикнах я безумно и го показвам по всички възможни начини - включително и словестно... защото според мен, е много красиво и необходимо жената да бъде галена и с думи... искрено.

Сега - за НЕЯ... и проблемът / ако е такъв или аз нещо бъркам/

Връзката ни е от 3-години, толерантен съм към завареното и положение, че тя е семейна. Пазя я и се опитвам всячески да е спокойна в този триъгълник, без да предизвиквам насилствено развитие на естественият ход на нашите отношения.

Комуникацията между нас е завидна чрез постоянните красиви диалози в общуването ни... имаме силно духовно и Сексуално общение.
Взаимно сме си признали отдавна - чувствата един към друг и това, че сме се Обикнали много и, че не можем един без друг... това го казвам и аз - и тя също.

Доста често през този 3-годишен съвместен триъгълник разговаряме за е евентуално съвместно съжителство между нас със нея... и сега също.
НО - тази жена изпитва страхове от промяна на досегашният си статут и начин на живот... добре устроен дом на удобно за нея место като инфраструктура, работа и всичко останало.
МЪЖЪТ И... човек който през дългият им брак и е подарил само 2-3 пъти цвете с повод / аз го правя постоянно без поводи - природата ми е романтична /, не ходи с нея по културни мероприятия - аз го замествам :-), и не се интересува с кого си Чати - по Скайп вечер до късно.

Пуска я сама да ходи на почивки, без да взима под внимание, че жена му е хубава и привлекателна и със сигурност тези няколко дни на почивката - едва ли ще е самичка... логично е да се замисли - НО?
Не се интересува и защо регулярно закъснява през делниците след работа... тя си намира оправдания по женски - шопинг, фризури, козметика, Сауна и не знам какво си - все удобни варианти... за да има време и за мен... за нас.

Дава ми доста аванси и надежди, говори открито, че някой ден не се знае как СЪДБАТА ще се намеси и ще пренареди нащата така, че е напълно възможно след разкриване на - триъгълника ни от мъжа и... да се съберем - бързо, бързо заедно. Защото не се знае каква ще бъде неговата реакция като човек... може да изпадне в състояние на силна ревност/оправдано/ - въпреки тъпото си безразличие и незаинтересованост, мъжественост и спокойствие което демонстрира/ явно приема жена си за даденост/ и да поиска незабавна раздяла, и това да бъде - активаторът който да и даде - СМЕЛОСТТА за да направи крачката към мен, защото тя сама признава, че няма тази смелост / до момента /сама да придизвика - развитие в това отношение... страхува се от разкриването и последващият разговор - който е неизбежен... и знае, че това ще стане рано
или късно.

Тя казва, че се готви психически за този момент когато ще бъдем все някога разкрити и, че фактът, че аз ще застана до нея и ще отстоя любовта си без да я предам... и вдъхва сила и увереност.
Думите и са следните:

Нека да оставим нещата на естественият им ход на развитие в нашият любовен - триъгълник, Съдбата ще се намеси в даден момент и тогава така или иначе ще се стигне до вземане на решение... решение което може да ни събере докато дишаме, защото тя е наясно, че след разкриването ни - нещата във и без това ФАЛШИВИЯТ им Брак, няма никога да са същите.
Тя поради страховете си се опитва да играе ролята на - ПРИМЕРНАТА СЪПРУГА.

ДА, и на нея и е УГОДНО... в момента това положение... мъжът и не се интересува от нищо и не я закача, тя си прави каквото иска и разполага и с мен... аз неангажиран и на разположение по всяко време - влюбен от толкова дълго време, обичащ я до полуда, чакащ я, толерантен... но все по нещастен и самотен. Тя знае тези мои състояния, че ми липсва, че искам да сме заедно като двойка съвместно живеещи - готов съм веднага да се оженя за нея, признава, че е най обичаната жена в мое лице и досега от никого не е получила толкова обич... и само това казва... когато му дойде времето, всичко ще се нареди според ситуацията и е напълно възможно вече да бъдем заедно в живота.

Е... уморих се да - чакам, в самотата - която ми налага този триъгълник е ужасно - и страдам.
Искам да съм до нея и да и дам щастието което е търсила толкова време, редом със фалшивият си брак.
Аз трябва да я деля и със мъжа и / тя отчита тази тежест за мен /... вечер е при него, хранят се заедно а аз сам, по празниците също съм сам без нея, не общуват вечерното време много, много духовно, Сексуално се налага когато няма накъде да си изпълни - ДЪЛГЪТ, макар да се опитва да бяга от секса с него... тежко, много тежко ми е понякога... не знам какво вече да си мисля.
МОЛЯ... ако може кажете нещо добронамерено и като съвет и ваше мнение от сърце... от УПРЕЦИ ми се гади а и никому не помагат... злобо-думие... не би направило добро на никого.
БЛАГОДАРЯ ВИ - ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари

51-65 от 65

52.   От АВТОРЪТ...
До номер - 50
НЕ... не е точно така - загубена кауза.
Тя дори днес го повтори многократно да не се отказвам от търпението си и, че всичко е въпрос на още мъничко време за да се стигне до развръзка... тя го казва в прав текст... тоест, аз направих точно така... попитах какво ще правим в същност с връзката ни... защото аз се измъчвам всеки миг.
Тя знае това и ме подкрепя и ми даде да разбера, че в крайна сметка ще сме заедно... само да не се поддовам на лоши помисли и да проявя мъничко търпение.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
До номер - 51
ДА... права си, и думите са важни но и онова което се прави всячески.
А тази жена прави - мнооооог неща в наша обща полза... виждам непрекъсната промяна и то положителна.
ВРЪЗКАТА НИ... Еееее - нормално е да не е това което трябва да е.
НО... наистина има ситуации в които не можеш да изнасилиш - нещата... абсурдно е.
ИЗБОРЪТ И... там е работата, че в същност тя не го е направила и с всеки изминал ден все повече ми дава да разбера, че не се знае в кой момент ще се пренаредят нещата в триъгълника ни... дава категорично доказатлество, че в един момент ще се случи и събирането ни - вероятно.
ИНТУИЦИЯТА ми подсказва - да поизчакам... след като тя самата казва, че ще се решат нещата може би - изведнъж и то стремително... процесът на умиране в този техен - брак е на привършване и тя самата го казва, че всичко е замряло при тях... само да имам мъничкото търпенийце да изчакам подходящият момент удобен за развръзка...

53.   ... 19 съм, незнам кое ме кара да пиша, но съм крайно възмутена, повече от 90% тук незнаят за какво става дума, не са усещали и част от това, бъркат го с креватни истории(визирам 40)други са жени на които са изневерявали, и млади девоики на които тепърва им предсои да се сблъскват с това.
Ще ме питате защо пиша, като се чудя. Ще отговоря без да навлизам в подробности, при мен са 5 години, и от страна на автора и от страна на любимата му, оставям времето, боли когато чакам сама, но ме е страх и да предприема нещо, но каквото и да стане за мен няма да бъде загубено време- много хора могат само да мечтаят за прекрасните мигове, коитонадделяват над самотата или пък страха.
Пожелавам на всички да го изпитат, божествено е.

54.   От... АВТОРЪТ... ДО НОМЕР -19 / 53
Деветнайсет, деветнайсет... мога само да кажа едно... ПРЕГРЪЩАМ - твоят дух.
Единствена ти - усещаш, разбираш и точно поставяш - любовта, чакането което си струва и се надяваме на края да зъвърши с - ХЕПИЕНД.
ДА... има и много болка - но, казват така:
ХЕЙ... вие искате хем искрена любов, хем да е лесна е безоблачна... да, но тогава тя просто няма да е истинска... / не са мои думи-прочетох го някъде/

19... ДУШАТА ТИ Е ПРЕКРАСНА... искам да ти пожелая щастие и успех и при теб, ще се помоля в молитвичка за теб... така както ти ми пожела искрен успех и видя същността на моята връзка - която е невероятна в същността си... няма да се откажа от тази жена... ще се боря, след като тя сама ми дава НАДЕЖДИ и то - ГОЛЕМИ.

55.   Авторе,
разбирам, че си 40+ годишен мъж, който никога не е бил семеен, не е гледал деца, не имал никакви ангажименти в следствие от съвместно съжителство. Затова си толкова повърхностен( да ме прощаваш ) в разсъжденията си. Влюбен, та влюбен.
Животът не е само цветя и рози. Проумей го. Вслушай се в думите на хората, които са минали по този път- и аз съм в това число.

Страха на тази жена идва от факта, че може много бързо да се разочарова от едно съвместно съжителство с теб. И с право. Тя има известен опит, запозната е с рутината и следствието от брака. Да си съпруг не е като да си любовник. Каквото и да й обещаваш това са само празни думи, нищо повече!!!!

Така, че 3 години са достатъчно дълъг период за да може тази жена да предприеме нещо. Не го е направила!!! Факт! Хвърля ти само кьор фишеци и ти й вярваш.
Съжалявам ако те обидя с това, което ще кажа, но мисля чв това между вас няма да се получи, дори и да се раздели със съпруга си пак ще се върне след време при него.
Много пасивен тип си, навярно си такъв и за всичко останало. такива мъже не могат да са опора на жените си.

Съжалявам ако те обижда това, което казвам, грубо е,
но трябва да чуеш нещата в прав текст.
Отговори си сам на тези въпроси:
Имал ли си севиозна връзка с необвързан партньор?
Защо на тези години не си създал свое семейство и деца?
Имаш ли някаква среда и или кръг от познати, с които да се срещаш?
Отговори на себе си и ще разбереш за какво говоря!!!!

56.   Доколкото разбирам автора има нужда от разбиране и хвалебства, които вероятно са му много, много необходими. ЕЙ, хора... тук съм добронамерено със сърдечност и добри помисли. "
Добронамерените хора не ходят с чужди жени и не разалят чужди семейства хмм, ах да забравих, вие се обичате... ИНТУИЦИЯТА ти подсказва

Лош човек

57.   До номер.... 55... от АВТОРЪТ

ЕЙ... 55, знаеш ли колко си далеч от истината за нещата.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Имах - 16 годишен брак, от който имам дъшеря, вече самостоятелна.
Разведох се защото хванах бившата си чисто гола с друг мъж м леглото и то точно когато бе вътре в нея... така нареченият КАЛЪП.
Така, че нищо ново под Слънцето... бившата ми се влюби в друг - пуснах я културно и все още се поздравяваме с нея и същият този мъж който вече и е съпруг.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
А ти недей да РЪСИШ - СЪЖДЕНИЯ, дали мога или не да бъда - ОПОРА на жената до мен... нито ме познаваш, нито знаеш как изглеждам и какъв съм като мъж и човек.
Не го прави... и наглостта си има граници.
СТОЙ - НА СТРАНИ от непознати ти материи... още много има да учиш... ИЗЧЕЗНИ ОТ ТУК, казвам го приятелски.

58.   До номер... 56... от АВТОРЪТ.

НИЩО ама НИЩО не разбираш... освен от ЗЛОБА.
Нямам нужда от - хвалебствия, нещо много грешиш.
От - РАЗБИРАНЕ, СЪВЕТИ, ЧОВЕШКА ДОБРОНАМЕРЕНОСТ - ДА.

А относно това защо ходя с чужди жени - нали ти е ясно, че не ти трябва да бъдеш - СЪДНИК.... в този случай.

На мен не ми дреме... аз мога още сега да изчезна от тук и темата... така, че не си хаби енергията във ЗЛОБОТИЯ.

59.   АВТОРЪТ... ДО ВСИЧКИ!!!
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Хайде стига...
Който чел - чел.
Който писал - писал.
Който плюл - плюл.
Който казал добър съвет и думи - БЛАГОДАРЯ.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ИЗЧЕЗВАМ - вече ме няма в тази тема - ПРЕКЪСВАМ с коментарите си.
"""""""""""""""""""""""""""""""
Прекалено много - Демонизирани - Души се набъркаха.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ЧАО... на свестните... беше тема - няма тема.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
КРАЙ

60.   Здравей! Историята ти ме разчувства, защото и аз като теб съм в подобна ситуация. Знам колко боли да чакаш и да се надяваш. Аз съм жена, той е семеен. Въпреки обещанията му той не се решава заради децата си. Но когато обичаме не преставаме да се надяваме. Пожелавам ти в най- скоро време с любимата ти жена да сте заедно. Не мисля че е невъзможно, защото търпението и болките се възнаграждават. Бори се за любовта си. Желая ти успех и Бог да е с нас.

61.   Авторе, не се нерви и ядосвай - какво очакваш тук от хората, които нямат никакъв опит със случилото се на теб. И аз като 60 съм била с женен, днес сме женени един за друг. Има значи надежда, но това не зависи от нас, а именно от женените (омъжените). Дали ще се решат да изберат нас, любовта и щастието пред дълга, сигурното?
Това само твоята жена знае, никой друг.

62.   Най-много боли от истината!
Очакваш само съжаление, съчувствие и хвалебствия!
Защо игнорираш хората, които изкават мнения, непокриващи твоите очаквания.
Ходи си в дома на тази честна Света Дева Мария / може би и така се казва :-) /, прави любов на семейното им легло, ходи на приеми заедно с нея, подарявай и цветенца, общувайте в " красиви диалози" и най-вече играйте си на семейство ХХХХХ ( тук е мястото на нейната фамилия, като на съпруга й).
ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ И ПРОГЛЕГНИ КОЛКО Е ГРОЗНО ТОВА!
Това е предатесво, двуличие, лицемерие от нейна страна!
Спрямо съпруга й и спрямо теб.
Не харесваш критиките, но трябва да ги приемеш.

... И продължавай да си чакаш и да се надяваш, че мъжа и ще ви хване на калъп!

63.   Дразни ме коментар 62, и затова ще попитам авторът, ако оше влиза тук и чете-какво става, надявам се че още си чакаш любовта или още по-хубавото вече сте заедно

64.   Губите си времето ако ви обичаше до сега щеше да се е развела за мен тя ви използва. Съжалявам

65.   Аз съм в подобно положение и също бих искала да знам какво се е случило с автора и любимата му. Надявам се да пише.

66.   Пълен идиот си поставиш ли се на мястото на съпруга й?? Тази добра любовница(твоята) щом се обичате защо не се развежда, а лъже и тебе и съпруга си?? Просто трябва да се говорите сериозно по въпроса???? !!!

51-65 от 65