Истинската любов е във всяко малко нещо
Здравейте!
Моата история е може би като всички останали :) Просто имам нужда да го напиша. Винаги, още от малка съм вярвала в любовта и доброто. Може да е наивно, но знам, че те съществуват в душите на хората и само от нас зависи да ги пуснем на свобода. Все пак животът ни е низ от нашите избори.

И говорейки за това.. аз мисля,че направих правилния избор и не съжалявам. Преди 5 години се влюбих. Започна точно по онзи сладък, пърхащ начин, когато те завладяват интересът и мислите към отсрещния човек. Той е чудесен наистина. Винаги мил, добър, готов да ми помогне. Забавен и умен, изпълнен със страст и желание за живот. Как да не се влюбиш:) Прекарахме незабравими моменти. Бяхме навсякъде заедно, подкрепяхме се, той дори ме подтикна да изпълня много мои мечти и да не спирам да преследвам другите.

За съжаление му се наложи да замине за Германия и да остане там. Разделихме се, а аз го приех много тежко и още е така, въпреки че минаха 5 години. Мисля, че той е любовта на живота ми, че чувството не бе нещо по-силно от всичко.

Сега често се затварям и плача нощем. Понякога само една думичка или тъжна и красива мелодия ме натъжава. Но тази тъга ми напомня, че съм жива и макар че няма да сме заедно аз се радвам, че в живота си съм изживяла най-важното и го пожелавам на всички. Сега съм по петите на една от мечтите ми - следвам право, старая се да съм добър човек, макар че това е нещо относително и се надявам, че все така ще успявам да виждам красотата на живота.

Коментари

2.   Колко прекрасно е написано, просълзих се!

3.   Защо не отидеш при него....? Когато има любов, тя възтържествува!

4.   Много хубава история! Аз имам нещо подобно и от 2 години не сме се виждали нито чували. Но аз си мисля за нея и усещам, че и тя си мисли за мен. Някакси не мога да започна друга връзка нещо ме спира. И любовта ми се засилва без да се виждаме с всеки изминал ден и някакси усещам, че скоро ще сме пак заедно.

Дано това ти помогне макар, че коментара е написан преди 2 години и може нещо да се е променило

5.   колко красиво...

6.   Миличка много хубаво, че си усетила вкуса на истинската лювов, но недей да живееш с миналото, гледай напред и следвай мечтите си... живота е пред теб и те очакват още много красиви неща.... желая ти много щастие!!!