Много ме боли, не за него, а за мен самата
Мили читатели искам и аз да споделя с вас моята история. Тя е "класика в жанра", ако може така да се нарече.... Та на кратко, аз съм симпатично момиче, с хубава социална среда, добри приятели, а той момче от провинцията, обикновенно, но поне любящо в началото.

Та решихме да се съберем да живеем в София заедно, т.е. той да дойде при мен, имахме планове за самостоятелно жилище.... знаете как е, когато човек е влюбен и загувен. И така месеците си минаваха, ние си пркарвахме приятно заедно до момента, в който не получи един смс "Липсваш ми, кога ще се прибираш, нощите без теб са ми самотни.... и т.н.". Веднага поисках обяснение, за което естествено започнаха и сериите от лъжи.

Съответно тези негови действия ме подтикнаха да се ровя все по навътре в нещата и така докато не стигнах до истината, че когато се прибира в родния си град прави секс маратони..... Потресена съм, още не мога да повярвам какви неща научавам. Боли ме, много ме боли, не за него, за мен самата...... Искам да го преживея, но знам че времето лекува. Ако някой има съветче, ще го прочета с голямо удоволствие.

Коментари

1.   Бъди силна и не се оставяй на някой, който не заслужава да помрачи усмивката ти!!

2.   Моят съвет е ''да му дадеш'' пътя, ако не си го направила вече.

И след това-да осъзнаеш, че нямаш вина ТИ, да разбереш, че до теб можеШЕ да бъде един обичащ те и верен партньор, а ти да бъдеш същата, както и сега - това е много важно, за да схванеш,че проблемът не е в теб.

След което да обърнеш гръб на историята и да продължиш ведро напред.

3.   Ей момиче, в момента в който му кажеш да си ходи на село при к....те, ще се почустваш като новородена с ново самочувствие:) такива мъже не заслужават даже да ги мислиш, жалки са и едва когато ги поставиш на мястото ще се почувстваш по-добре ;) Мен ако питаш "Бий му шута с усмивка, облечи се и излез да го отпразнуваш" :))))))

5.   И аз съм в същото положение... но колкото и силна натура да съм не издържах и му дадох втори шанс... да видим засега добре се справя.... толкова го обичам а така не заслужава.

Но да правилният съвет е да забравиш че съществува.

6.   Всички вие сте страхотни и благодаря :). Да ходи да си пасе патките и се надявам скоро да ми олекне......

7.   Аз бих те посъветвала да му дадеш още един шанс, защото всеки човек (колкото и грешки да е направил) заслужава да му се даде втори шанс. Давам ти този съвет защото не по различно нещо, и не много отдавна ми се случи и на мен. Аз постъпих много глупаво като му отвърнах със същото, въпреки, че той не спираше да ми показва колко много съжалява за постъпката си но аз бях много наранена и намерих утеха в същото предателство! Вече минаха 10 месеца от нашата раздяла и аз със същата болка продължавам да съжалявам че постъпих по същия този начин, въпреки че видях колко много боли! Ако можех да върна времето назад бих постъпила по друг начин!!

8.   На 39 години съм и по коледа хванах смс-си на половинката си - не му се вярваше, но го оставих. Нека сега оцени, какво е имал. Щом веднъж го е направил, има и следващ път. Не му вярвай на думите и обещанията.

9.   Купи му и билет за автобуса, да се прибере на село, за да може на воля да се натиска в сеното! Няма за какво да се ядосваш, калпави мъже бол, но има и свестни с малко търпение ще откриеш някой от тях. А за такива селски пръчки хич да не ти дреме!

10.   Всичко хубаво, но стига сте се правили на "граждани", че не се търпите вече! Смешни сте, хора! Така и не осъзнахте, че селянията не е геграфско понятие, а определение за манталитет. Най-преуспелите и доказали се по света хора идват от село! А вие, "псевдософианците", дето през укендите ще се избиете да се прибирате по родните си места, приземете се малко на тази планета!!!