Една изгубена любов?
Запознах ме се на скайпа. Дълго време си писахме но аз спрях да му пиша защото настъпи период в които той не се включваше, имахме уговорка всеки ден да се чуваме по телефона, или на скаипа. Тогава аз реших че не си заслужава и спрях да му пиша. един ден той ми се обади по телефона и каза че е дошъл в българия заради мен.

Срещнахме се в едно кафе... тогава разбрахме че имаме чувства един към друг. На другият ден той си тръгна от българия.

След последното му идване той дойде още два пъти той си замина с обещанието че ще дойде следващата седмица.

Но тази седмица така и не дойде. Повече не усетих топлината и любовта му за него аз бях жената на живота му.

От време на време чувам гласа му със обещанието че следващата седмица ще дойде. Но границата ни разделя. Той одаваше болката си към мълчание и алкохол а аз в сълзи и едно очакване.

Коментари

1.   България се пише с главна буква!! А за другите грешки да не говорим.....

2.   Ооох, ами отиди и ти при него!!!

3.   Към номер 1: Момичето споделя своята история а ти вместо да я успокоиш или дадеш съвет и казваш че България се пише с главна буква??? Щом не ти харесва не чети и не се бъркай!

А до авторката: мила може би е правилно да се опиташ да го забраш... А ако не можеш - остава ти само надеждата... Нали знаеш надеждата последна умира. Искрено ти желая късмет и много щастие!!!

4.   Номер 3, то за грамотните животът е тежък, а какво да говорим за неграмотните. Възмущавам се, защото не може така.

А другото не го коментирам, защото такива връзки от скайп и къде се видяли, къде не и вече голяма любов не съществуват.

Хората просто си запълват времето, за да кажат, че имат социален живот.

5.   Номер 4: не бъди толкова сигурна че такива връзки не може да има. Моята история на кратко: с моя приятел се запознахме преди година и половина в един сайт за запознанства ...писахме си няколко месеца в скайп и накрая решихме да излезем... 1,2,3 кафета и така вече една година съм найш щастливото момиче защото имам ПРЕКРАСЕН мъж до себе си с който се запознах в нета.

До авторката: Или не изпитва нищо към теб и за това не се връща в България или има проблеми. Опитай се да разбереш какво е и ако можеш му помогни. Успех :)

6.   Мило момиче това, което бих те посъветвал е да не се нараняваш по нещо, в което не си сигурна дали има бъдеще.

7.   Аз също до скоро бях в ситуация, в която харесвах момче, с което общувам предимно по скайп. Според мен най-важното е да нямаш прекалено големи очаквания, защото дори и факта, че взаимно се харесвате не може да намали разстоянието помежду ви. Замисляла ли си се, че може би той страда точно колкото теб или пък има съвсем други проблеми?

8.   Към номер 4: Не мислех да оставям каквато и да е коментар но не се сдържах аз сам в същото положение с разликата че ние се видяхме един път тои доиде в бг за 2 дена вече две години не спираме да се обиаме така силно како тогава чакаме момента да сме заедно и завинаги истинската голяма любов същтествува и от разстоение е още по силна мила не спираи да го обичащ времето ще е с вас успех.