Мъж Риби и жена Лъв
Здравейте! Аз съм жена Лъв и имам връзка с мъж Риби. Ще ми е интересно да разбера, какво мислите за тази комбинация и за характера на рибите. Коя зодия, според Вас изневерява най-много и с коя зодия сте имали горчив опит?

Коментари

1.   Хлъзгави! Бягай далеч!

от опит

2.   Ще извиняваш за може би не до там полезния коментар, но ти мъжете по зодията им ли ги избираш? ! И връзките си ги анализираш според това какъв зодиакален знак е партньора ти? ! Той един мъж, ако си е коцкар по природа, и най-великолепната зодия да е (която и да е тя) няма да има влияние върху него. То си е до характера на човек, до начина му на виждане, до възпитание, ако щеш. Да, всяка зодия си има нещо специфично, но като цяло всичко е строго индивидуално. Ако сега тук някой ти напише, че именно рибите изневеряват най-много, а пък ти се разбираш с твоя човек и нещата между вас са ок, ще го зарежеш ли или нещо от сорта? Аз мога да ти кажа, че двама бивши мои приятели бяха Везни и докато с единия връзката ми беше уникална, с другия беше кошмар. И двамата си имаха по нещо типично за зодията им, но като цяло... коренно различни хора.
Иначе, ако толкова много те вълнува това, в интернет е пълно със сайтове, където можеш да прочетеш коя зодия каква е и с кого (не) си подхожда.

3.   Какво имаш предвид под хлъзгави, доста често го чувам това определение, обаче така и не разбрах какво означава.

Ая

4.   Ужасна комбинация, а от връзката с рибок нямам добри спомени. Напълно съм съгласна с номер 1.

5.   Прочети характеристиките за всяка зодия на Линда Гудман... много верни неща пише. Там e описана и съвместимостта на всяка зодия с другите, но все пак не се осланяй само на това, хората са различни! ;)

Doriana

6.   Склонността към изневяра няма нищо общо със зодиите. Връзката не е от най-удачните, поради факта, че рибите са воден знак, а лъвът е огнен-сама можеш да си направиш извода. Аз също съм зодия "лъв" и никога съм нямала нищо общо с риби, даже и като добри познати. Но все пак това са условни неща, без да подценяваме астрологията, която сама по себе си е сериозно нещо, зависи от самите хора дали ще я бъде връзката или не. Дали двама души си подхождат зависи не само от слънчевите им знаци, а и от разположението на останалите планети в хороскопите им и доколко има съвместимост между тях. Нищо не ти пречи да опиташ -макар че провалът на връзката няма да зависи само от това каква зодия сте, същото важи и за успеха на отношенията ви. Звездите са важни, но не са определящи в отношенията с даден човек.

Ели

7.   Не се влияй от зодии.

Аз съм дева, първият ми приятел беше близнаци - какво стана - ами изневеряваше ми с най-добрата ми приятелка, телец като зодия. Зарязах го и беше ужасен житейски опит, защото бях и доста млада и наивна. Моли ме и да се омъжвам за него, представяте ли си - това не е ли хлъзгаво, и то от близнак!
До колкото ми е известно, оженил се е за другата, от много години са заедно, нямат деца. Телец и близнаци значи.

Вторият ми приятел, с когото сме от 8 години заедно, е Риба. Много сме щастливи заедно, макар че Дева и Риби не си подхождало.

Един изотерик пък, наш приятел, без да искаме ни изчислил датите на раждане - били сме родени един за друг и като дата, и като година.

На кого вярвам - на приятеля си. Зодията не е от значение, човекът е!

Какъв е като характер (ако ще помогне) - праволинеен, сериозен, работохолик, леко егоистичен и егоцентричен, умее обаче да обича, но само една жена, верен е поне емоционално, за другото - човек никога не може да знае. Чудесен човек, приятен и интересен събеседник, знае си своето и го отстоява. Това е моят рибок, но моля - хванете си свой!
ж. 27

8.   Не мисля, че изцяло трябва да се осланяш на тия глупости за зодиите. Аз също съм жена лъв и съм имала връзка с риба, е да имаше разминавания, но като цяло той беше човека на който всичко мога да споделя и да ме изслуша без излишни философии и критики. Беше приятел. Иначе хич ги няма в романтиката и жестовете, ако можеш да приемеш тоя факт и да не очакваш, че ще се сети и помисли с нещо да те зарадва ще си добре, ако не ще страдаш.

9.   Номер 2, само не разбрах от къде си ги направи тези изводи? Май си пропуснала да прочетеш " Ще ми е интересно да разбера... " или май просто ти се заяжда с някой? ! А иначе верно ли мога да прочета в интернет, ако толкова много ме интересува? Мерси, че ми каза :)

10.   Номер 7.. да те светна малко по въпроса... близнак и стрелец са зодиите които най много коцкат от зодиака.. близнака е изключително непостоянен типаж.. дева и риби.. всяка зодия си има противоположност.. примерно телец -скорпион.. дева и риби.. нали се сещаш че противоположностите се привличат...

11.   Аз съм зодия Везни, а баща ми и най-добрата ми приятелка са Рибки. От целият ми род баща ми е единственият човек, за когото знам, че не е изневерявал. Самият той често се възмущава на такива хора и им се чуди на акъла.

Най-добрата ми приятелка има 6 годишна връзка и не е криввала от пътя, въпреки че е доста красива. Имала е ухажори, била е преследвана, но винаги успява по елегантен начин да им се изплъзне. С коя зодия съм имала горчив опит ли? С телците и въпреки, че бях много наранявана от едно теле продължавам да изпитвам влечение към представителите на тази зодия. Съдба, какво да правиш :)

12.   Какво нещо е невжеството, ще съсипе хората

13.   Пълни глупости!!! Хайде вярвайте на зодийте и страдайте. 21 век сме, а още някои хора и то предимно от женски пол още вярват в неща които са пълна измислица и не са доказани.

14.   Аз съм жена, зодия Лъв. Първата ми "голяма" любов беше с мъж Риби. Романтични и нежни, но труден характер като цяло. Обичах го много, беше и първият мъж с когото стигнах до интимност, но всичко приключи по грозен начин след изневяра от негова страна. Нямам хубави спомени от него и връзката ни.

15.   Определено Рибите са един от знаците склонни най-лесно към изневяра. Това се дължи на слабата им съпрутивитилност към флиртове, любознателноста им, света от мечти в който живеят, както и нуждата да заобикалят проблемите а не да се изправят лице в лице с тях. Колкото до съюза с Лъв-Бягай надалече изобщо от огнени знаци, ти си воден и съюза ще е труден мъчителен и неплодотворен, особено с неподвижния Лъв-ще има да те командори, няма да зачита емоционалните ти нужди и деликатност, и винаги ще излиза правия. От една страна ще ти даде известна стабилност но с твърде голяма цена.

16.   Аз съм Риби, бившият ми приятел Лъв. 5 години връзка. Сексът - върховен в началото, после не. Трудно се получава такава комбинация. Много компромиси. Разрушителна връзка, не градивна. Хармонична привидно. Повече са противоположностите, отколкото допълването. Крайности във всяко отношение. Трудно е дълготрайно разбирателство и съжителство. Рибата е привлече от доминиращия и покровителстващ горд лъв, но е неразбрана и самотна, лъвът е привлечен от загадъчната и мистериозна риба, но е потиснат, не я разбира често и след време губи лъскавата си грива.

Всичко това е без значение и пълни глупости, ако двама емоционално и психически зрели човека имат общи принципи, виждания и сходства от различно естество. Зодиите са просто далечен ориентир и едно наум за това, къде могат да възникнат проблемите. Бъдещето и успехът на една връзка зависят от усилията и желанието на двамата участници в нея.

17.   До номер 9 (от номер 2) : това, че явно не ти е харесал начина ми на изразяване и по-конкретно самото ми мнение по ''проблема'' ти, не значи, че се заяждам, повярвай ми. Когато пускаш някаква тема трябва да си наясно, че вероятността да пишат много и различни хора е голяма. И ако твоето или масовото мнение не съвпада с това на някой друг, е напълно нормално!

23.   Имам опит с лъв мъж и вече стана бивш. Най-ужасните и безпокойни 3 години от моя живот. Заради него намразих връзките и любовта. Постоянно ми вдигаше скандали и драми. Все искаше да е център на внимание, да съм постоянно с него. То не беше сърдене, не беше ревнуване ( и от братовчед ми !! Смятайте) , пълен ужас. Странен човек беше, търсеше под вола теле. Фукаше се че може да купува и постоянно ми купуваше неща. Казах му, че не искам постоянно подаръци, а той се сърдеше. Психиката ми се промени много. Много ме натоварваше и все се чувствах тъжна. Спря да ми пука накрая, обясних му, че не искам да сме повече заедно и той все още ми досажда, явно си мисли, че е незабравим и ей така , кажеш ли, ще размисля и ще се върна при него..да, ама не. Попита ме - къде сбърках ? Къде ли ??? Не се и осъзнава какво е правил даже. А беше голям мъж на години. Уби нещо в мен, хора. Някак не искам повече никакво обвързване с мъж, промени ме много тази връзка. Както каза номер 20 - обсебващи и си мислят че им принадлежиш. Много вярно. Напълно подкрепям коментара ти. Постоянно ми повтаряше - моя си, това онова. Искаше да ме върже, едва ли не.

24.   23, защото е бил лъв ще да е било да знаеш.

25.   Аз съм зодия Везни и в момента през последните 6 месеца една колежка в работата - малко по-голяма от мен, зодия Лъв, така ме е впечатлила, че постоянно мисля за нея! Интересното е, че и трите връзки, които съм имал до сега са с представителки на въпросната зодия! Няма такива като тях в леглото! Убеден съм в това!!! И не, не си мислете, че съм човек, за когото секса е всичко!!! На първо място е взаимното уважение и разбиране!