Каква е причината?
Колебая се къде да запиша моята история - в Други или тук.
На 27 години съм. Амбициозна, харесвана, умна, със самочувствие - въобще съвременна млада жена. Не се оплаквам от липса на обожатели и социални контакти. Живея динамично. Работя. Имам приятел с 3 години по-голям от мен. Разбира ме се.

От известно време виждам, че проявява необяснимо голям интерес към една колежка, която е с 20 години по-голяма то него. Тя се прави, че това не я засяга. Но мен яко ме дразни това. Не е ревност. Знам, че нищо няма да се получи между тях - познавам жената много добре. Тя си знае мястото. Уважаваме се без да сме приятелки и знам, че тя е много толерантен човек. Не е семейна. Приятна е, но не е първа красавица.

Не разбирам каква е причината по-млади мъже да се влюбват в много-по-възрастни жени?
Природата си казва тежката дума и изобщо не може да става сравнение между млада и стара жена....

Но КАКВО КАРА ПО-МЛАДИЯ МЪЖ ДА ХАРЕСВА ПО-ГОЛЯМАТА ОТ НЕГО ЖЕНА. С КАКВО ЕДНА ЖЕНА НА ВЪЗРАСТ ПРЕВЪЗХОЖДА ПО-МЛАДАТА? ДАЛИ НАИСТИНА МЪЖЪТ СЕ ВЛЮБВА ИЛИ ВСИЧКО Е ЕДНА АВАНТЮРА, ЕДНА ИГРА?

Коментари

1.   Ами заблудата (или може би не е заблуда), че по-възрастната жена е по-опитна, по-зряла и знае какво иска. Един вид,че може да го задоволи повече в някой отношения. Но мисля, че това е много относително.

2.   Не ти е ясно, защото общуваш на ниво тяло. Но, не всичко и не винаги се свежда до тялото и до кревата. Не знам приятеля ти какво харесва в нея, не знам конкретния случай, но по принцип може да имат общ интерес, обща нагласа.

3.   Ами според мене сичко си е индвидулано... Имам приятели които ходят с 10 години по малки от тях и такифа които ходят с 10 години по големи от тях.. Аз лично не мога да разбера 2рия тип хора.. но всеки със вкуса си ..

4.   Само ще кажа - поговори с него, можем да ти напишем мн неща но това са само гадаене дето се вика ... Не знаем какво се върти в главата му, всеки е различен и всеки мисли различно не познавам приятеля ти и затова ти го казвам и аз мога да кажа - щото е по опитна зрялата жена, по опитна в секса и бля глупости но ако не поговориш ти с него няма как да разбереш освен да се чудиш какво е, успех.

5.   Ами дали точно липсата на тези твои хубави черти в другата жена не представляват интерес за приятеля ти ? - много мъже предпочитат земните естествени жени пред умни, амбициозни и с голямо самочувствие жени, които постоянно имат все по големи и по големи изисквания за всичко и всички около тях...

6.   Определено не от физическо привличане а от интелектуално.