Защо не ми е писано да намеря някой?
Стоя и гледам филми, където жените намират своите половинки. Гледам и се чудя - защо на мен не ми е писано да намеря някой?

Защо всеки друг има втори шанс, а само аз нямах такъв... Защо всеки друг освен мен си има някого в момента и е щастлив, изживява нещо прекрасно, а само аз стоя и гледам как "другите го правят", как ДРУГИТЕ искат и после имат, биват и са.. а аз се чудя "какво щеше да бъде ако.." само АКО и аз имах шанс да изпитам това, което изпитват те?

Какво ли можеше да бъде чувството някой да ме обича наистина, а не само да повтаря две думи, които не означават нищо и не се доказват с действия..но това беше твърде отдавна..вече не помня какво е близост, и то близост при която усещаш ударите на сърцето на човекът до теб, когато поглеждаш в очите му от 2-3 сантиметра, когато...защо само аз нямах втори шанс да поправя грешките?

Дори не със същия човек а с някой друг, защо нямах шанс да докажа, че вече съм друг човек? Явно това е, което заслужавам...ако бях по-добър човек може би щяха да ми се случват хубави неща или може би дори тогава не...

Е, аз нямах шанса да продължа живота си...бях принудена просто да продължа жалкото си съществуване......

Коментари

1.   Задълбаваш много. Филмите са си филми, живота си е живот и си продължава. Сама или с някого, няма значение. Човек свиква с всичко. Относно втория шанс... една умна мома веднъж ми каза, че след мъж и трамвай не се тича, щото следващия идва след 5 минути. Оглеждай се за своя втори шанс или просто за поредния опит.

2.   Ще ти кажа само 3 думи, но е много важно да разбереш смисъла им:

Защото чакаш съдбата!!!

P.S.: Това важи не само за любовта, а и въобще за всичко.

3.   Винаги има втори шанс. Просто не стой пред компютъра и да се самосъжаляваш а се облечи и излез навън. Живота не е толкова лош. М43

4.   Като се самосъжаляваш постоянно наистина няма да намериш човек за себе си. Не мисли, че да намериш някой е въпрос само на съдба. Излез, запознай се с нови хора. Този човек няма да падне от небето и да се приземи до тебе. Трябва да търсиш, опитваш.

И спри да гледаш любовни филми. Всички знаем, че са пълни измислици. Истинският живот е отвън, не пред телевизора или компютъра. Макар че и във виртуалното пространство можеш да откриеш човека. Просто търси и спри да се самосъжаляваш. Успех ! :)

5.   От 450

Хей, хей, хей... не така, не по този начин.
Много черногледо представяш нещата.
Когато най не очакваш, тогава ще се случат нещата. Само вдигни глава, усмихни се на живота около теб, който в момента пропускаш покрай себе си. Впий се в него и се радвай на всеки един миг. Ще видиш, че нещата ще се случат!

6.   Нямаш кой знае какъв проблем, просто се замисли-дали има човек които си заслужава и действай. Просто е.

Д. С. 29

7.   Искам да се запозная с теб.