Аз, приятелят ми и най-добрата му приятелка
Накратко..

Приятели са от деца, аз и той-влюбени до безобразие, но тя е влюбена в него (нищо, че си има приятел), казвала му го е.. от 23 години се познават, нищо никога не се е получило между тях.

Той никога не е изпитвал нищо към нея и няма и да почувства, но тя никога няма да се откаже.. за бога какво да направя.. не мога да говоря с нея, защото това значи чао на него...

Той не я отразява, когато тя му поставя любовни песни на фейсбук, но тя не спира да го преследва, винаги търси контакт, прегръща го и се държи все едно тя му е гадже. Иска от него да я прегръща като стоят на дивана (като двойка), сяда му в скута... И то пред приятеля си и пред мен-неговата приятелка... Не знам как тези неща не влудяват нейния приятел, с който също двамата се познават от деца.. Като цяло тримата са приятелски семейства от дечица и тя е тръгнала с другото приятелче, защото той е влюбен в нея, а тя е влюбена в моя приятел..

Аз се чувствам съвсем чужда, новопознатата, която никога няма да е част от тази група, но приятеляте ми е лудо влюбен в мен и й го е казвал хиляди пъти.. Не си струва да зарежа любовта ми с него, заради нея... Но не знам какво да направя, не мога да се науча да я търпя, още повече да търпя мисълта, че говорят зад гърба ми за нашите проблеми...

Коментари

1.   Ами просто е- говори с него и му кажи, че не са ти приятни тези нейни изпълнение- да му сяда в скута, прегръдки... Явно на него му е неудобно и не е бил достатъчно твърд с нея, в смисъл да й каже директно, че трябва да спазва някаква дистанция. Друг вариант- виж се ти с нея някъде на кафе и поговорете на 4 очи. Смятам, че след това може да се осъзнае, да се почувства неудобно и да престане.

2.   Говори с нея. Няма друг начин. Говори с приятеля си. На него не му ли правят впечатления тези нейни изцепки ? Ако той не направи нищо, за да я отблъсне и да й покаже, че не изпитва нищо към нея, явно не е човекът за теб. Успех ! :)

3.   Ха, действай като жена, избързай и седни ти в скута му, теб да прегърне, теб да целува, занимавай го постоянно, за да няма време да и обръща внимание :) Изобщо всякакви такива хитринки. Със сигурност твоят човек ще приеме идеята ти за добре дошла, щом те обича :)