Обичам я много
Здравейте пиша това писмо защото не виждам смисъла в живота! Наскоро загубих любим за мен човек който обичах много.

Сега тъна в самота и тъга сърцето ми не може да намери покой. Любимият човек който споменах е момиче. болката от загубата и ме наказа със страдание. Вече нямам приятели като изгубих нея все едно загубих живота си! Сега за нея съм само избледнял спомен който тя иска да изтръгне от сърцето си!

Аз искам само да и кажа, че винаги ще я обичам дали ще е на този или друг свят тя завинаги ще остане в сърцето ми. Искам да кажа пред абонатите на които изпращам това, че няма смисъл да ме спират за взетото от мен решение и да им кажа, че това си е моят живот и с него мога да правя каквото си поискам. Благодаря за отделеното внимание! Приятен ден желая на всички които уважавам и ценя в моя живот! Ох- кого ли заблуждавам на никой не му пука к'во ще стане с мен.

Коментари

1.   Не.. на никой не му пука..защото а теб самия не ти пука.

Подобно на твоето състояние ме доведе някога до опит за самоубийство и когато след дни най-добрата ми приятелка разбра от майка ми, която ме намери и заведи в болница и ми зашлеви най-здравия шамар, който съм получавала някога... разбрах, че все пак на някого му пука.

Отчаянието е присъщо на слабите хора.
Какво като някой вече не виждаш, може ли това или каквото и да било друго да те спре да обичаш.. а да обичаш е винаги радост.

Липсва ти.. ок! И? Сега ще вием срещу луната или ще излезем навън и ще се съвземем.
Изборът е само и единствено твой...

2.   Човек, ако с тези думи имаш предвид самоубийство (защото точно на това ми прилича), ще ти кажа само едно и надявам се да си достатъчно разумен да помислиш над думите ми! Не си струва да си даваш живота заради някого друг, най- малко ако пък на него не му пука за теб и за това какво се случва в твоята душа. С времето болката ще избледнее... ако това ще те успокои и аз в момента изживявам труден период, естествено свързан с мъж, който пет пари не дава за мен и моите чувства. Но смятам, че съм достатъчно силна да го преживея и да продължа напред. Всеки ден плача, трудно ми е, но това е начина да изживея тази си болка и след време щом се обърна назад, това ще са само лоши спомени от лош за мен период и ще ми изглеждат съвсем незначителни.

Всеки човек изживява такива моменти, така че я се стегни и си живей живота без да ти пука за същества, които не са успели да те оценят по една или друга причина. А и никой не е длъжен да ни обича в крайна сметка... тези неща насила не стават и не могат да се променят! Успех и дано да се лъжа и да съм разтълкувала погрешно намеренията ти, защото ще е много жалко да се самоубиваш заради нещо такова. Живей, защото има смисъл!

Doriana

3.   Не е така, момче. На мен ми пука. Сигурно ти е тежко, но най-лошото, което може да направи човек е да се отчая. Сподели, ако ще ти олекне, разбирам, че си млад човек, животът е пред теб.
Нина

4.   Изпитанията са за силните хора. Бъди такъв!!

Телма

5.   Съжалявам за загубата ти, но животът продължава. Най-глупавото нещо е да прекъснеш и своя живот. Така прекъсваш тези на родителите си, приятелите си... Не го прави. Може да не се познаваме, но на мен ми пука. :)

6.   По-рядко момчетата се влюбват. Но ако се случи това е единственото момиче за тях. Аз съм момиче и знам кок се чувстваш. Но знаеш ли колкото и да ми беше трудно аз просто забравих. Дори и да ти отнеме повече време с тебе ще се случи същото. Само една малка част от нея винаги ще те преследва.

10.   Здравейте искам съвет :( с приятелката ми сме вече заедно пт 2 години и половина

Преди време бяхме в братовчед ми да се видим и наскоро разбрах че 2 седмици от последния месец ми се губят с нея почнах да се ровя и разбрах че тя и той са си писали тайно и са си изпращали целувки а у тя каза че е нямало нищо и нищо няма да има но тази мисъл не ми оставя мира не мога да спя нищо не ми се прави

Тя го блокира от всякаде дори номера му изстри но незнам дали това ще бъде края на проблема

Искам да ми дадете съвети как да постъпя :(

Просто обичам я много и не искам да я загубя :(

Благодаря предварително :)