Влюбен съм в 13 годишна
Здравейте на всички... Нешооо се чувствам странно след катоооо се влюбих ф 13 годишно момиче... а аз самия съм на 22.. ииии незнаммм.. обожавам я дори да знам че не е редно :(:(:(

Коментари

1.   Е нее ти ме изуми това е... айде да не преувеличавам, но е дете бе човече, тя сега съзрява а ти на 22 бая си видял остави момичето да се развива правилно с връстници да открива нещата сама, малко ли са ти жените над 18?

А изобщо няма да питам ти на 22 какво общо намери с 13-се годишна кво растат ти цици ли, или ти дойде за пръв път, или прави фелацио за сефте? Това е тъпо и необяснимо, а ти си се объркал да знаеш!! Фани се в ръце и си намери жена не става дума за разликата в годините, а за това че тя е на 13 не е на 23 а ти на 42 не е същото нали разбираш??!!? Ужааааасссс....

2.   Ку ку ру ку куууууууууууууууууууу

3.   Ами по правописа ти изглежда, че и ти си на 13. А колкото до другото - и в какво точно се влюби в едно дете много ми интересно?

4.   То остави редно или не редно, но тя е само на 13, те първа ще се оформя като личност и човек, не мисля, че и е време за любов. А и за какво толкова можете да си говорите, едва ли имате много общи интереси. Не знам какво разбираш по влюбване, но мисля, че по-скоро нещата опират до физическия нагон ... Не мисля, че това ще е пълноценна връзка и че ще може да се развива...

5.   И моята разлика с приятеля ми е 10 години, но аз не съм на 13.
Няма да те съдя и упреквам, но незнам с какво си се впечетлил от 13 годишно момиче ти си видял много повече от нея и честно казано дори и да сте заедно за в бъдеще ще имате адски много различия ти мислиш за секс излизания вечер а тя ???? при нея как стоят нещата? Родителите и няма да и разрешат да седи по цяла нощ по заведенията или да е в апартамента ти ...
Както си решиш животът си е твой, но внимавай да не съсипеш нейният тя е все пак още детенце няма представа от живота ако беше на 17-18 ок но тя е на 13.

6.   Виж за любовта няма граници-поне така са казали хората. Но с нейните 13 години дали тя осъзнава точно какво е това. Много е деликатна ситуацията, тя е много мъничка, а ти разсъждаваш по трезво от нея. Лесно е да ти кажа остави я, но за сърцето това е непосилно. Решете двамата какво да правите, поговорете, нека мине малко време..... и после решете. Само не я наранявай, тя е още крехка. Пожелавам ти успех.

7.   Аааааааааааа много сте эле, эащо да не се влюби момчето, но да энай че тя ще порасне и друг акъл ще и доиде да поживее пропуснатото.

8.   Абе какво го нападате всички??? Аз съм на 15 и си имам приятел от 13 годишна, който сега е на 25 ...повярвайте ми имаме много общи интереси ама на някои хора им е трудно да разберат какво е всъщност любов!!! Няма никакво значение дали си на 13 или на 50 ...любовта е във всеки един от нас ..така че ако наистина я обичаш защо да не сте заедно!

9.   Номер 8 след още една година ще плачеш в този сайт :).

10.   Аз па ще ви кажа, че номер 8 ще се омъжи за нейния приятел:Д ХАХАХАХА

Не, че нещо ама са ми адски жалки всички тея глупави пиклички, които се връзват на "големите батковци"! Единственото което излиза накрая от тея истории са негативните последици за момичето, защото като си на 13 и ходиш с някакъв 10 години по-голям от теб не се усещаш как губиш детството си!!!! Така, че се стегнете!!!

11.   Ако я обичаш направи всичко възможно да сте заедно. Защото сата аз имам приятелка която излиса с 22годишен и имат много общи неща. Тя е на 13години.не ги слушай остани с нея ако мислиш че я обичаш силни!!!

12.   Ами то това е само временно и не е влюбване според мен а само влечене дето се вика ...

Тя е малка все пак недей а и ако техните разберат може и да те съдят ...

Само беля си навличаш, а те малките сега мн се влюбват а после страдат. Има мн други момичета поогледай се. Успех.

13.   Автора -> Благодаря ви за съветите, както и за упреките... Всеки си има виждане, но наистина факт е че с момичето имаме много общи неща... и просто ми е страно... десега най-малката с която съм излизал е била 16 годишна.. но 13-годишното момиче по нищо не и отсъптва умствено и физиески .. така че какво лошо ако и на двамата ни е приятно заедно..

14.   Дали си на 13, 16...... или на 26 всичките сте на един
акъл. Но да знаеш, по закон ако момичето се оплаче
или най вероятно нейните родители можеш да го
отнесеш, защото по закон се води, че до 18 години
те не знаят какво правят.

И такива батковци като тебе трябва да ги контролират и защитават, а не да се възползват от тях. Не си мисли, че ти като я наебеш е позволено, защото сте млади, а на един 40 годишен не е позволено защото е дърт. И двамата минавате за педофили и ви чака затвор. ГС1

15.   Номер 14 май не познаваш особено добре закона... Особено накуземо е практикуването на сексуален контакт с малолетна до 14 години... след това стават НЕПЪЛНОЛЕТНИ ... и тн... така че след 1 год въпросното момиче ще е годно за консумиране хаха ... учил съм основи на правото така че невежите да мълчат..

16.   Ти самия знаеш какво да правиш? Какво е редно за вас? Ако техните знаят защо не. Обичай я не я оставяй ти си знаеш най-добре. Бъди до нея. Не я наранявай.
Моля те!!!

17.   То по вероятно е тя да ме нарани... Защото като я глеам не се спира излиза с некви хораа.... както и а е най много някой от тях да нараня :D

18.   Номер 17 по-добре не наранявай нейните приятели. Помисли какво правиш.

19.   Казах го в кръга на шегата.. надали ще се стигне до там .. но все пак за това момиче всичко давам ...

20.   Батеее, тая според мене ти е малко дъртичка не мислиш ли???

21.   Номер 19 тя май е мн сладка? Виждате ли се всеки ден или не? Много я обичаш а??? Май е мн възрасна за теб?
хахахах

22.   Щом си на 22 г., а тя на 13 г., внимавай да не се влюбят пък в тебе някои дърти пандизчии, като влезеш в затвора за връзка с малолетна ...

23.   Хаха.. Пич зле сии! Не че нещо ама 13- годишните не са ти в категорията. Намери си някоя мадама поне на 17- 18, деней се занимава с малолетни :D Повярвай ми- преживяла съм го. Сега съм на 15, но бях по- малка. Преди около година ходих с един на 24, но нищо не се получи. Той беше голям (вярно де, с манталитет на 16 годишен, ама все пак беше голям), а аз малка- нямахме какво да си говорим повечето време, непрекъснато ме беше страх че ще поиска секс от мен, а аз не бях готова още и такива подобни. Ако наистина си влюбен в мацката недей и създава проблеми и главоболия. ;) Пък и с тяхните ще си има търкания заради т`ва (и тва съм го преживяла)- ти и тя имате прекалено различен живот. Недей се забърква с пикли пак ти го казвам, че и с минцифаите ще си имаш срещи, не само с нея ;)
ае с много здраве

Поли

24.   Хха е ето Поли ти си го преживяла... искам и аз да го преживя хаах :Д А с нея мн неща имаме да си говорим.. ако я срещеш по улиците никога няя разбреш на колко е всъщнсот... мн поече акъл има от повечето 16 годишни с които съм ходил !

25.   Хахаа... Ем к`во да ти кажа повече. Тя може да има акъл за 28- годишна, ама все пак е на 13, малолетна е и тяхните я мислят за 4-ти клас още. Ама така де, прави к`вото искаш, така или иначе тук никой нищо не може да ти каже или забрани- живота си е твой, живота си е нейн. Ако тя е навита- ходете, обичайте се, радвайте се и бъдете щастливи :D
послепис- Само не я чукай толкова рано (;

с поздрави - Поли (:

26.   E много ясно нашата любов ще бъде платонична хахаха ..

27.   Както винаги съм казвал "Любовта няма граници". Добре си се влюбил в нея, но не забравяй че вече си подсъдим, никъде не пише че не е редно, но ако стане работата нейните родители могат да те съдят за изнасилване, което хич няма да ти хареса... предполгам си знаеш правата де.

28.   Kакто са казали--любовта няма граници... щом я обичаш... ;)

29.   Бахти олигофрена.

30.   Ебати и педофила! Номер 8 - и ти ли си изтрещяла от педофилия?

31.   Аз да ткайа като бях на 14 харесвах 20 годишен и кво след това бяхме заедно ама аз се спуках да му изневерявам щото ми се живееше и толкова ми беше акъла ама нищо хубаво няма да видиш, щото както и да разсъждава тя все пак е на 13 и детското в нея ще се обади, няма смисъл.

32.   ХАХАХА :) Трябва да почетете малко Исабел Алиенде

не трябва да се страхуваш от закона, а от баща й :)
разбере ли..... хахах
ЖИВ ЩЕ ТЕ ЗАКОПА!

33.   Абе братче ти педофил ли ще ставаш .. имах същата история с една приятелка едно момче на 22 продаваше сладоледи на пазара и тя всеки ден беше там а тоя я сваляше и да уточня тя беше на 13 .. накрая той направо й би дуспата като й каза че просто му е трябвало забавление .. не си сигурен усещам защото това твоето е просто едно увлечение което ще затихне и ще изчезне

34.   Абе хора не го опреквай те той знае за себе си кое е добро но май не знаеш кое за нея е добро. По добре си хвани някое момиче на 18,19години не се занимавай с нея.Днес ще иска да е с теб утре с някой друг. Тя не е за теб но ти си знаеш.

Изи.

35.   когато бях на 13 се запонах със съпруга си.. и тогава той беше на 25. една година го лъгах за възрастта си и след като разбра.. се рзделихме. него оставих, преследвх го 2-3 години без успех и накрая се престраши да се съберем отново. сега съм на 22, той е 34 годишен и за момента се радваме на прекрасната си дъщеричка.
та.. хубава работа, но циганска. ако майка ми се беше обадила в полицията, щеше да изгори писето ми. добре че наще си ме знаят, що за стока съм.

36.   Днешните 13 годишни приличат на зрели жени, ега*и мутантите...
Иначе и моята разлика с приятеля ми е 10 години, но аз съм на 25 все пак...

37.   Боже мили, била мацка.... ужас.... Я се поогледай малко, може да ти понамигне някоя по-крехка около 7-8-10 годишна... Моят съвет е да отидеш и да се прегледаш някъде, че нещо таванските ти помещения не са в ред.... Явно голяма скука те е налегнала.... ами намери си работа или пък се запиши в някой университет и се пообразовай малко, пък после може и акъл да ти дойде...

38.   Към номер 37, ти намери в коя тема да пишеш, тази история е писана преди 5 години повече, момичето, което тогава е било на 13 вече е пълнолетно и най-вероятно е минала през повече момчета отколкото ти с момичета.

39.   Да видях, че историята е писана преди години, малко след като вече изпратих коментара си.... Но знаете ли, това не е толкова важно и трагично. Лошото е, че ние само четем и коментираме подобни историйки, а никой не прави нищо за да спре въпросните така наречени батковци или чичковци да се възползват от невръстни деца...

40.   Здравей от гледна точка на закона може да те осъдят дори и да не си правил секс с нея. Дори целувките и галенето са незаконни щом няма навършени 14 години, а ти си пълнолетен. Отделно стане ли на 14 години не е проблем да прави секс от законова гледна точка, но от морална не е така. Разбирам, че синдрома Лолита е широко разпространен особено в последно време. Малки, сладки, невинни и красиви тъкмо започнали да се оформят като жени и все пак това са все още деца. Не са нито емоционално нито физически готови за такива връзки.

41.   И на мен тепърво мик предстои ходене пол мъките на 16 съм а ми хвана окото един мъж на 30-33 ама и друга част има той има близнак а приятелката ми си пада по близнака му, който е женен...! Ама моят фаворит не е :-P :-) :-) само нашите да не разберат че.. Е искат или не ще примат този факт. Все някога:-D :-) :-)

42.   Аз бях на 13, когато се влюбих в един 22 годишен. Беше първата ми любов. Секс не сме правили, да питал ме е но никога не ме е притискал. Правихме планове за брак, деца, за бъдещето. След 2 години и половина се разделихме. Дълги години той беше сам и много се притеснявах да не би да съм му нанесла голяма емоционална рана. Сега е вече женен-не мисля, че щастливо, но поне не е сам. Когато се видим, което е на 5-години веднъж той ме поздравява, но виждам тъга в очите му. С цялото си сърце му пожелавам да е щастлив и обичан. Ако я обичаш, бъди с нея и й показвай всеки ден, че тя е всичко за тебе...

43.   Съжалявам, че ще те разочаровам, ама ще трябва доста да почакаш. Ако направиш нещо с 13 годишна ще си навлечеш големи неприятности, защото според закона това си е педофилия. Така, че докато стане на 16, май ще трябва да се държиш с нея като с по-малката си сестра.

44.   Момче голям си какво се занимваш с това пубертетче на 13 г намери си момиче на твойте години, я не се излагай!

45.   41 с тази неграмотност не се и съмнявам, че освен за чупене на колци за друго не ставаш. Когато ти е времето да учиш - ще чупиш колци, а когато ти дойде времето да живееш - със завидната си квалификация и грамотност само за миене на кенефи ще ставаш...

46.   Моето мнение не искам да те съдя но това момиче здравата ще се наплаши плашещо си е да те харесва 22 годишен доста при това. Остави момичето намира

47.   Да, грешките му са странни, но това не означава, че трябва да му се подиграваме. А за момичето- да наистина си е странно понеже той си е доста по-голям и не знам дали нещата ще се получат, но да не губи надежда. Може да опита да я покани да излязат или поне да се разходят. Все пак годините не са най-важното. А, и изобщо не обръщай внимание на хейтърите!