За пръв път ми се случва да мисля по този начин за момче
Преди няколко седмици се запознах с едно момче, на което първоначално нямах никакво доверие тъй като се бяхме запознали наскоро и не го познавах що за човек е... Разбира се след дълги чатове... се видяхме и всъщност видях, че въобще не е този човек, за когото го мислих някакъв от всички останали...

Оказа се, че видях едно момче, което не бях срещала наскоро (здраво стъпил на земята, супер характер, трезво мислещ, имаме еднакви мнения по повечето въпроси ), абе въобще нямам думи за него...
Обаче проблемът е, че аз съм 9 години по-малка от него... Не знам какво да правя дали да си дам шанс с него, или това е прекалена разлика в годините? От както сме се видели непрекъснато мисля за него, а да мисля по този начин за момче се случва много рядко... Какво бихте ме посъветвали да направя?

Коментари

1.   А ти на колко години си мило момиче?

2.   Ами колко по-голям е? Какво толкова станете гаджета ако и той иска...

3.   Замисли се малко, не да ходи по големите мадами, а ще върви с теб 9 години по малка от него. Тинейджърите нямат добро мислене, но то постепенно се изгражда. Нормално е да си впечатлена от човек здраво стъпил на земята. Моят съвет е да си останете само приятели, повечето момчета който се сближават с толкова малки момичета в повечето случеи се оказват комплексари, които няма кого да ч*кат, че се спускат на толкова малки момичета.

4.   Ами 9 години, ама ти ако си на 35, а той с девет по-голям, значи, че е на 44? Ами време ви е вече де? Ами напиши на колко си години бе, моме! На 8 ли си?

5.   Хаха е ти какво очакваш от някой, който е с 9 години по-голям от тебе :D Едва ли е вече момче, по-скоро мъж. Жива далавера си е да си хванеш такъв. Ще умре по-бързо от теб (мъжете живеят по кратко, а напоследък мрът от нищо на по 35-40 години) и ще го наследиш. Ще се е наживял и нагледал на курволяци и ако те цени ще те гледа като писано яйце. Няма да се наложи да го убеждаваш дълго ако го искаш за постоянно, просто му кажи да те заведе в гражданското и подпишете за да се бракувате :)

7.   аз наскоро се запознах с момиче, което ходи с момче и разликата в годините им е 10 год. Не мисля, че любовта или пък секса имат възрастова граница(стига да има пълнолетие)