Вярвате ли в магии?
Мъжът ми ми изневерява с жена, която е по-стара от него /разбирайте от мене още по/, по-грозна от мене, по-дебела, по, по, по ....... А той е като омагьосан. Разплака и мен, и децата, и своята и моята фамилии. Срещали ли сте такова нещо? Имам чувството, че този кошмар няма да има край.

Коментари

1.   Защо не се замислиш, че в нея вижда нещо, което ти не му даваш.

2.   Авторката: Замисляла съм се. Дори съм го питала. Отговорът му беше, че няма нещо, с което да ме превъзхожда. Въпреки това не може да формулира това, което го кара да я търси. Въпросът ми е дали вярвате в магии, защото знам, че тази жена се интересува от езотерика.

3.   "Понякога сърцето вижда това, което е невидимо за очите"
Вие изтъквате физическата й страна и това, че е по-възрастна, по-грозна и по-пълна все едно е нещо ужасно. За него тези неща пък може би нямат значение, защото може да си има красавица в къщи, от която му е писнало. Може би точно тук е вашата ограниченост. И той вижда в нея и получава разбирането от което има нужда, а може и по-добър секс. Замислете се преди за оплюете някой следващият път. Сигурно страдате, но за това той да потърси друга нещо вие не сте му дали.

4.   Това е често срещано напоследък. Най-добре се разделете и си намерете друг или останете сама. Нито една жена не заслужава да и изневеряват. В случаят само вие можете да си помогнете.

5.   И все пак въпросът ми е "Има ли магии?"

6.   Бе ние ти схванахме въпроса, но как искаш да ти дадем отговор? То е все едно да питаш "Има ли Господ" или нещо подобно. За всеки вярванията са различни. За тези, които вяарват в нещо, то определено съществува, за останалите - не. Как е възможно ние да ти отговорим на нещо подобно, не си ли разбрала, че човека е като малотраен колбас и въпросите от този род за него си остават без отговор до "изтичане на годноста му".

7.   Здравейте, явно страдате щом се хващате за тази дума "магия". Аз съм зряла жена интересуваща се също от езотерика - висши духовни науки, това не значи че се занимавам с "магии". Щом вярвате в това защо не потърсите някоя така наречена "ясновидка" ? Да видим тя какво ще ви каже. Има намеса в чуждото енергийно поле, наречено отрицателна енергия или на ваш език "магия", но то зависи от много неща, на първо място човекът към който е отправена , ако е силен със силно поле, ако не вярва в такива неща, все едно удряте с топка по стена тя отскача,т.е няма влияние..по скоро съпругът ви не е честен с Вас, за да не ви засегне и обиди, затова и не ви казва какво го влече към тази жена. А вие отново я сравнявате със себе си - превъзхожда?????, защо правите сравнения, това не е съревнование миличка. поговорете честно открито със съпруга си, не е открит, не казва истината.

8.   Да! Любовта е магия!

9.   Авторката: Вероятно е тъпо, че се сравнявам с нея. Но с кого да се сравнявам с Лили Иванова ли? Не разбирате ли, че се опитвам да открия своята вина. Искам да бъда такава, каквато ще му харесам. Нали 15 години сме семейство, имаме две прекрасни деца. Построихме дом, разработихме бизнес. Просто когото да попиташ, ще каже, че сме за завиждане.

10.   От № 7 отново. Да външно може би сте за завиждане, но духовно, говорите ли, разбирате ли неговите проблеми, какво иска, как вижда той нещата, а не както трябва да бъдат, казвате ли му вие самата какво чувствате, какво искате - в дома, в отношенията /излизане с приятели, сами на вечеря, на театър и т.н/, какво искате в секса, как го искате. Ето тези неща ако куцат, ако сте се затвори по сами в себе си, другия предприема стъпка настрани - търси лябов,търси разбиране, търси интересен секс, търси жена пред която да се изтъкне, да докаже мъжкото в себе си, да погъделичка Егото си. Не сте еденствена миличка, и затова се опитвам да вникна в проблема ви, не да ви нараня или засегна, а да ви помоля да размислите, да погледнета от всички ъгли вашете отношения. И може би тогава ще се опитате и да си изясните защо той търси другата, не е само физиката /външният вид / определяща, нещата винаги са комплексни. Ще се радвам ако намерите сама отговора и успеете. Ще се радвам ако с нещо съм ви била полезна. Успех!

11.   С магий може човек да се ожени а също така и да се разведе от опит го знам аз много ама много съм си изпатила от такива работи моята свекърва правеше такива работи за да ни раздели и знам точно за какво става на въпрос тя ми прави магий а аз ходя и развалям а тук преди около половин година и по друг начин си изпатих от магий с такова нещо се влюбих в един който не представлява нищо но аз полудявах по него.

12.   Защо не си помислите, че връзката ви се е изчерпала. Когато любовта си отиде, нищо не е в състояние да я върне. Това, че имате деца и бизнес, явно не го притеснява. Помислете кога и къде е приключило вашето семейство. Все нещо е довело до тази промяна. Съпругът ви сигурно не за първи път изневерява просто не сте знаели. Според мен приключете с него, това е голяма обида към вас и не бива да търпите.

13.   авторката: Номер 12 пише така, сякаш е любовницата на мъжа ми. Вярно - обидена съм, но мисля, че бракът ни все още има шанс. Не ми харесва психическото състояние на мъжа ми. Той е много объркан. Тази жена го е харесала и постоянно го атакува - с телефонни обаждания,есемиси и имейли. Оставам с усещането, че го изнудва за нещо. Наистина мозъкът ме е като промит. Когато му говоря, гледа в една точка и мълчи. Като зомбиран е. Мисля да търпя още в името на семейството и децата.

14.   Ако има магия по принцип тя не кара хората да изневерява.
Никой не би казал на жена си на която е изневерил истинската причина за действията си защото противно на логиката хората могат да причинят лесно голямата болка, но не и малката.

15.   ДА наистина може да има магия.

16.   От авторката към №15: Как да разбера има ли направена магия? И ако има как се разваля? Предварително благодаря!

17.   Да има магии, и е много вазможно и мъжът ви да има такава, най-добре е да се допитате до човек който разбира от тези неща. Чувала съм че може да се разбере дали имаш магия като вечер като си легнеш поставиш до леглото буркан с вода и счупиш яйце в него, и ако яйцето на сутринта е забулено означава че имаш магия, ако не е нямаш и тн....

18.   Много прост и ефикасен метод за да определите дали имате направена магия, или не.

Напълнете чаша, малко повече от половината, с вода от чешмата. Вземете прясно кокоше яйце и внимателно, но бързо, с помощта на нож, счупете яйчената черупка и изсипете във водата. Внимавайте да не разбиете жълтъка – трябва да остане цял.

Седнете на стол и приберете брадичката към гърдите. Внимателно поставете чашата с вода върху теменната част на главата си. Като придържате чашата с ръка, останете така около 3 минути. Ако ръката ви се умори, сменете с другата, но внимателно за да не разсипете водата. След 3 минути свалете чашата с водата и яйцето и внимателно разгледайте.

Ако водата е прозрачна и жълтъкът не се е променил и си е останал в белтъка, а останалата част от белтъка е цяла – нямате направена магия. Ако жълтъкът е цял, но от белтъка се вдигат нещо като стълбчета нагоре – като пипалца на медуза. Дори и стълбчето да е само едно, или пък са няколко – направена ви е магия, макар и не много сериозна – за неуспех в семейния живот, за самота, за сълзи. Такава магия се прави за срок от 3-7 години. След като изтече срока, магията се разпада и се разнася във въздуха.

Ако тези стълбчета (някои ги оприличават на свещички) повече приличат на мрежичка, то това е съвсем малка магия. Тя е направена от "любител", т.е. някой който си е купил книга или е прочел в интернет за черната магия и практикува като прави гадории на приятели, чийто живот смята за по-хубав от неговият собствен.

За щастие, книгите за магия се пишат или от магьосници "менте", или от истински магьосници, които нарочно изкривяват най-важните моменти на "черните" ритуали и объркват произнасяните заклинания и затова такива магии не нанасят кой знае какви вреди.

Леката магия, направена от "любители", не продължава повече от година и обикновено се връща към този, който я е направил, при това в три пъти по-голяма сила. Това си е закон!

Не забравяйте да изхвърлите чашата

Ако на стълбчетата на белтъка има мехурчета, то магията е силна и е направена не от любител, а от професионалист. Такава магия се прави обикновено за да ви преследват неуспехи и мъчителни дребни болести, които не се поддават на лечение или дори не се разпознават от лекарите. Често такава магия се прави и за да се повлияе на финансовото ви състояние.

Магията започва действието си съвсем внезапно. Просто изведнъж всичко ви се струпва на главата и направо не знаете откъде ви е дошло като всичко е вървяло така добре. Такава магия е могъл да поръча конкурент в бизнеса, но дори и съсед или някой, който сте смятали за приятел, но, примерно, има по евтина и грозна кола.

Ако на стълбчетата белтък има мехурчета, а на жълтъка – черни точици, то магията е направена за смърт или за нея е използвана пръст от гроб. В този случай този, който е поръчал магията, толкова ви мрази, че иска да умрете. Обикновено това са хора, които страшно много ви завиждат, стоите на пътя им или сте им отнели някого или нещо. Магията за смърт действа обикновено след 21 дни и вкарва в гроба в рамките на година.

Ако на стълбчетата белтък ума мехурчета, а жълтъкът изглежда като сварен по края, магията е направена така, че да живеете, но да се мъчите. Такава магия се показва понякога със зелени, сивкави или кафеникави петна по жълтъка (обикновено когато няма стълбчета белтък).

Ако няма стълбчета белтък, а целият жълтък е като сварен, това е особен вид магия. Това е магия-ограничение – никога да не се чувствате свободни, никога и никъде – дори в собствения си дом. И да няма ключалки и решетки, вие сте като с вързани ръце, варите се в собствен сос, не можете да срещнете щастието и ви иде да виете като вълк.

Ако има белтъчени «свещички», но с черни точици по тях, а краищата на жълтъка са като сварени, а в средата му има зеленикави, сивкави или кафеникави петна – това е най-страшната магия – магия за смърт в ужасни мъчения. Тя е направена от човек, чиято омраза към вас е направо патологичен случай! Обикновено се прави от човек, който много добре познавате. Той или тя не само иска да ви премахне от пътя си, но и да се наслади на вашите мъчения. Най-познатите магии са насочени към финансите и личното щастие. Магия за смърт се прави много рядко.

След като сте проверили имате ли магия и ако да, каква е тя, плиснете водата с яйцето в тоалетната и ,ако не сте открили магия, измийте чашата много добре. Ако има магия – изхвърлете чашата.

19.   Ох с тези магии, направо могат да те побъркат. Преди няколко дена отидох да ми гледат на кафе, уж на шега с една колежка. Изпихме си кафето и врачката започна първо на мен да гледа - аз никога не съм ходила при нея и не я познавам. Каза ми, че съпругът ми си има любовница която ми е направила магия за да се разделя с него. Поиска от мен да напиша имената на съпруга, на децата ни и моето име и щяла да направи някаква специална вода за да поръся в къщи и дрехите на съпруга си. На другия ден пак ме извика да ми даде водата и някакви билки които трябвало да заровя пред портата на къщата в която живеем, но поиска да и донеса и всичкото си злато, защото магията била направена на злато. И така аз на другия ден отивам със златото, влизам и тя ми казва, че това злато ми носи нещастие и трябва да се отърва от него като го заровя на някой гроб, то трябвало да остане там 40 дни и тогава да го изровя. Ако не го направя синът ми и аз сме щели да умрем. Кръсти се тази врачка като най-голямата вярваща, а аз стоя и я гледам и се чудя какво правя там. Успях да си прибера златото, дадеми водата за поръсване и някакви билки и си тръгнах. Сега се чудя какво да правя - да поръсвам ли, тези билки да ги заровя ли пред портата или най-добре за отида на църква.
Моля споделете някой имал ли е подобно преживяване.

20.   Лъже те, отиди при ходжа Исмаил от село Крайще, той ще ти каже дали имате магия

21.   Има долни жени, дето са способни на всичко. Да правят само мръсотии ако видят, че на някой по- добър от тях му върви повече. Аз знам едно, че всичко се връща на този свят, но трябва да се върне на тях самите, а не на децата им защото те нямат вина.

22.   На мен ми се връща цял живот заради "майка ми", която е жив Давол и пълно психо и убиец, а цял живот за проблемите ни казваше, че се случвали, защото имаме черна магия.... аз си мислех цял живот, че тези магии съществуват... А тя колкото зло стори на мен и та хорота около нея - един път не си плати, но аз плащам цената... Вялвах и в Бог, но вече се убедих, че и Бог няма, но Дявол със сигурност има....
ЗАЩО ЖИВОТЪТ Е ТСОВА НЕСПРАВЕДЛИВ И ПЪЛЕН С ПСИХОПАТИ, ДАРАДИ СОИТО НЕВИНИ И ДОБРИ ХОРА ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ? ! Ако имаше Бог едва ли щеше да наказва деца заради тези изроди и да позболява изобщо да имат деца та да де мъчат....

23.   И аз вярвам, баба ми ми е разказвала доста истории за хора на които им е била направена магия. Ще ви разкажа за една моя позната така с едно момче много се обичаха, не можеха да се разделят един от друг. Безпричинно той я напусна а изглеждаха толкова щастливи заедно. Някаква си там госпожица от съмнителен произход била направо обсебена от него, влюбена но той не й обръщал никакво внимание, според хората тя все се опитваше да внася интиги между тях, по всякакъв начин се опитваше да ги раздели. И наистина успя, не знам какво е правила мигии ли е правила тази, но той много намрази приятелката си. Странно ми се вижда, мисля че такива неща като магии се връщат обратно като бумеранг на този който ги прилага или засягат близките му, това се води вид намесване във съдбата на определени хора. Само като си представя че има жени или мъже способни на такива крайности и изтръпвам. Аз съм чувала че ако имаш направена магия се чувстваш като болен, разболяваш се от нещо, възможно е дори да умреш след 5, 6 години ако не се развали. Най лошото е че човека на които е направена най вероятно не подозира нищичко, просто си мисли че е болен.