Приятелят ми харесва 15 годишна?
Аз съм момиче на 23 години.

От близо 2 години живея с приятеля си и родителите му. Можем да си купим жилище, но хората са много добри, допадат ми и това не представлява проблем. Той е на 26. Проблемът е, че от време на време идват семейни приятели на родители му. Имат дъщеря на 15 години... Много е хубава и изглежда поне на 17-18, но не е някаква нацапана госпожица, не искам да ме разбирате погрешно. Наистина е красиво момиче.

Семействата бяха заедно и тя беше при нас двамата (преди 2 месеца). Приятелят ми постоянно и говореше, че станала като модел, колко много пораснала. Вика и "леле, какво момиче си". Да и го каже веднъж-разбирам, ама цяла вечер и прави комплименти... И аз си мълчах.

Вчера пак дойдоха със семейството и. Той като я видя му светнаха очичките. Започна да я прегръща, да и държи ръцете.
По едно време тя взе да си търси телефона и приятелят ми веднага "кажи си номера да те набера. " След това започна да я пита за тази "божествена фигура", а тя... 1. 78 и няма 50 килограма.

Стана време да си тръгват и той ми веднага "идвайте по-често. Вашите ако са заети ми звънни да се разберем и ела. " Не е ли прекалено?
Споменах я пред родителите му и разбрах, че излизала с някакъв на 25, не знам какво станало, баща и после исках да се разправя с него... Това го е разказала майка и. Какво означава - че 15 годишната си пада по мъже. Една приятелка и е доста близка и на нея казала, че се срещала с някакъв на 34, който е разведен...
Загубено момиченце, но се заиграва и с моето гадже!

Коментари

1.   Еми да когато изглеждат по-големи и са красивички са желани от всички и аз мисля че и твоето гадже я харесва за съжаление

2.   Ужас... какво да ти кажа миличка, съчувствам ти. Говори СЕРИОЗНО с приятеля ти, защото тя е само на 15, и ако той залита по такива... трябва да е наясно, че има проблем! Тези сегашните момиченца сами им се слагат и с тези тонове грим и провокативна визия, сами си го търсят! Говори с приятеля ти, та тя е още дете!

3.   не се разиграва тя с него, а той проявява интерес, трябва да поговориш с гаджето си, а не търси вината в нея...
Ж20

4.   Проблема е в гаджето ти, не в нея... Просто му дай да се разбере, че е с теб а не с нея... тъпо е постъпил....@@@

5.   Ами кажи му първо на твоя, че прекалява и че тва те дразни. Той или не се усеща или нарочно пред теб така прави.
Пламс

6.   Много ги мразя такива момиченца! Та какво й е божественото? - тя си е чиста анорексичка! И му кажи,че ще скъсате ако постоянно се задява с нея.Този е глупак....

Ian_the fucker

7.   Извинявай, но май не тя с него а той с нея се заиграва... Скръцни му със зъбки на твоя приятел !!!

8.   По яка ли е от теб?

9.   То за девойчето ясно, ама твоя човек ако вече не те иска той с нея или без нея ще приключи връзката си с теб, ти какво чакаш, че не я развиеш по естествения начин тази връзка или и ти не си убедена че това е човека.

10.   Ако търпиш това да се случва пред очите ти проблемът е твой не негов, не на момичето!
Кога най-сетне момичета, жени ще осъзнаете цената си и ще спрете да търпите подобни мухльовци...
Мъж, който уважава жената до себе си никога няма да си позволи да я унижава по такъв начин ако ще Кармен Електра да е дошла на гости!
Ще направи комплимент, ще я погледне, инстинкт е все пак, но ще гледа да не е пред теб или поне да не е толкова показано!

А ти защо си мълчиш и изливаш тук всичко насъбрано малко достойнство нямаш ли? !
Няма да коментирам това, че живеете при техните-голяма грешка!

Така нито можете нормален полов живот да водите, нито романтични изненади като хората, нито да се съберете с приятели, не може и като хората да се скарате от неудобство...

Според мен го дръпни да си поговорите хубаво... кажи му аз съм жена, ако искаш момиченце-свободен си!
Намери нормална работа за да може да сме самостоятелни и ако отново ме накараш да се почувствам така ще си останеш само с извратените мераци....
Да видим дали пак така ще я погледне или говори...

А и защо мислиш че тя ти е виновна и се заиграва, като той е този който и прави комплиментите? !
Нито момичето ти е виновно, нито мъжът-мъжете са такива не се усещат и нямат скрупули ще продължат докато допускаш такива неща!
Айде поговорете и успех!

11.   Само като прочетох: 178 см и няма 50 кг и щях да се задавя.
Явно на страха очите са големи, силно преувеличаваш, това не е момиче, а някакъв глист, сори....

12.   гаджето ти е за бой не момичето :)

13.   По-скоро той се е заиграл с нея. Тука ще стане заварка между тях - гарантирам ти го...

14.   Добре, разбрахме какво е условието на задчката - ама какво се търси? Какъв точно ти е проблема и какво се иска от нас?

След като сама казваш, че момичето е красиво, какво искаш, да я подминава като пътен знак ли? Ами ако ти беше в неговата ситуация, какво щеше да правиш? Е, малко вероятно е да се захласнеш по 15-годишен хлапак, но ако беше 30-35 годишен пич, от който ти зяпва ченето, кво прайм? Тогава той щеше да пише тука тема "Приятелката ми харесва 35-годишен чичка? ".

А след като и мацката явно си има гадже не виждам какво толкова се впечатляваш. Тя гаранция е свикнала на подобно поведение на мъжете и дори не го отразява много-много. Като толкова много го ревнуваш, му кажи, но не знам ние какво може да помогнем.

Кубрат

П. П. Имам тънкото усещане, че и тази история е измислена - твърде е клиширана и няма ясно изразен "проблем".

15.   Махай се от тоя смотаняк, приятеля ти!
Той е мамино детенце и само ще се ядосваш с него...

16.   Подкрепям 3/11. Към 11 мога да добавя, че дори най-кльощавите модели по Фешън ТВ са 55 кг. минимум.

С две ръце подкрепям Кубрат.

Мога да допълня, че ми се струва, че търсиш под вола теле. Пребори се със собствените си комплекси, излезни малко навън, малко фитнес и посещение при фризьор няма да ти се отразят зле.
Като почнеш да получаваш вниманието на мъжете, тогава ще разбереш, за какво става дума. Не всеки ще иска, а и ще може да спи с теб. Не вярвам, че приятелят ти дори иска да бъде с момичето, но ти едва ли ги разбираш тези неща, защото не вярвам да си обект на подобно внимание, а то се пешели, не се изисква.

Погледни малко от страни и ежедневието, и начина си на живот и дали точно това момиче ти е проблемът, че не можеш да спечелиш вниманието на партньора си.

Лаура

17.   Не съм съвсем съгласна с Кубрат и Лаура. Това за мен си е свалка и наистина е много унизително. Това, че момичетата били печелели комплименти- в сайта имаше много хубаво мнение, за това как някои жени просто имат такова поведение. Една жена може да е много красива, но мъжете да не си позволяват да се държат всякак с нея. Не казвам, че момичето е виновно в случая, но не е то най-свестните.
Приятеля не го коментирам, защото няма за какво...

18.   17, съгласи се, че тук става дума за МОМИЧЕ на 17, не за жена. Едно такова момиче понякога не знае, как да се държи. Тя идва направо от детството, може дори да не ? е ясно, че е красива и привлекателна за мъжете за нещо повече. Като всяко дете се радва на вниманието на баткото, но дали го приема като сексуален обект? Дълбоко се съмнявам.

Говоря от собствен опит.

Особено е проблем за някои жени, когато имаш и нещо в главата и успяваш да завържеш разговор с мъжа им.
Аз лично също не се сърдя, когато моят партньор пък обръща внимание на други жени в компанията. Когато една жена има самочувствие и има с какво да задържи дългосрочно вниманието на мъжа до себе си, тя не се притеснява от подобни неща, особено от млади момичета, които действително още не знаят, как да се държат и какво да предложат на един мъж.

Лаура

19.   Пхаха, Лаура, сериозно ли? Не се осъзнавала, че е хубава... Кой знае... Тогава защо и е да се среща с мъж на 34, или тоя дето бил на 25. И на тях ли гледа като батковци и нищо повече? !?
Авторке, че приятелят ти е балък- такъв е. Но за това момиченце трябва да внимаваш. Те както са малки и невинни... на тях най-много им се връзват.
Колкото до разведения, с който се среща- ужас! Явно хич не е стока. Жалко за нея, наистина.
П. П- Явно въобще не сте в час с това кой колко тежи. "Height 1. 77m – Weight 50. 91 kg"- една страхотна жена, която в никакъв случай не е глист. А аз лично съм 1. 76 и тежа 47 килограма, имам страхотна фигура...
Не се изказвайте така, че ставате смешни!

20.   Хахахаха, миличка, стана ми безкрайно смешна!!!
Какво да направи тя, та да не се чувстваш зле ти? Да помоли родители си, да прекратят отношенията с неговите? Или да не идва тя, за да си доволна ти?
Той й държал ръцете, а тя какво - изнасили ли го?
Или предлагаш за най-добре да изчезне от този свят, за да спиш спокойно ти?

Извинявай, не може да се сърдиш на някой, че е красив, но само се питам - толкова ли си проста, та развличаш клюките, каква била, що била? Мъже на 25? Хахахаха, какви са тези мъже на 25? :D
Мнооого си заблудена, мнооого. Не ти е виновно момичето, като нея красавици бол, търси вината у приятеля си, ревниво дете.

21.   19, не зная колко страхотна трябва да е тази жена, но като зная какви се харесват, може и да я приемат за такава. Това е прекалено слабо, но както и да е.
Лаура, момичето е на 17 и работата е там, че и аз говоря от опит. На тази възраст си мислех, че да те харесват по този начин е големия комплимент. Съответно получавах комплименти кой по-просташки, кой- не. Сега изглеждам по-добре, пак ме харесват, но нещата са по-различни. Поведението на жената/момичето е много важно. Това, че не и било ясно е толкова наивно, че просто няма на къде. Ако е така, не зная от къде трябва да пада. Точно на тази възраст, а и малко преди нея, тези неща ти стават много, много ясни. Просто мъжете почват да се държат различно с теб и идеята, че те харесват може да е привлекателна, без да осъзнаваш, че нещо може да е срамно или неправилно, просто защото става въпрос за секс. Момичето в историята, е в пъти по-отракано, но едва ли някога ще разбере в каква ситуация го поставят "комплиментите".

22.   Номер 19, ти сериозно ли? Имам ДВЕ познати, които са 163 и 167см и тежат съответно 43 и 46кг, и мога да ти кажа, че и ДВЕТЕ са супер кльощави! Едната дори е доста симпатична в лице, но не искам да си я представям без дрехи, че ми се повръща. За контраст, партньорката ми е 183см и тежи 72кг и мога да ти кажа, че има перфектно тяло! Не знам кой става смешен...

Относно момичето от историята и мен ме съмнява да не осъзнава красотата си, предвид че движи с разведен мъж. Съгласен съм с Лаура, че има момичета, които са чаровни и направо пленителни, но още с детински акъл и изобщо не зацепват какви мисли се въртят на "батковците" като си говорят с тях. Но тази от историята не е от тях. Въпреки това, след като си има приятел къде е проблема? Дори да остане в даден момент без приятел, гаранция опашката е дълга, така че тоя на авторката я се вреди, я не.

Не разбирам авторката какво толкова се вълнува от ситуацията. Все едно да ревнува от Николета Лозанова (примерно), или някоя друга от корицата на Плейбой. Според мен това са комплекси и нищо друго.

Кубрат

23.   Кубрате, ти се шегуваш, но действително има жени, които ревнуват от Плейбой момичетата.

Иначе, мога само да допълня, че ако е искал да изневерява с това момиче, човекът просто щеше да ? се обади за кафе НАСАМЕ друг ден.

Авторката има комплекси, не се чувства сигурна в себе си и от там идват проблемите. Ако не се пребори с тях, ще има цял живот проблеми.

Лаура