Връзка от разстояние
Какво мислите за връзките от разстояние?

В моя случай ни деялт 400км като преди тази раздяла бяхме заедно от една година и сме живяли заедно около три месеца. Причината е, че получих назначение на по-висока позиция в същата фирма, а имам задължение да работя за тях по договор и нямаше как да кажа не, заради неустойките.

Имам нужда от човек до себе си и точно от него, особено коагто всичко все още ми е ново в този град. Нямам много приятели тук. На моменти ми избиват нервите и дори гледането на двойки по улицата ме избива на сълзи. Непрекъснато му звъня по телефона, което започва да го дразни, но аз не мога да се спра. Правим планове за напред, но той чака нещата от самосебе си да се наредят, т. е. аз да получа назначение обратно в неговия град, което не виждам скоро да стане.

От друга страна неговото преместване е трудно, защото намирането на работа в по-малкия град за него е много съмнително сега. Пред това съм имала и друга връзка от разстояние и моя праг на поносимост и изчакване е много нисък. Много искам да се съберем. Живеем така вече девет месеца. Пътуваме непрекъснато, повече аз. Станала съм много ревнива, въпреки че нямам поводи, но се хващам за всяка дреболия. Страхувам се да не го изгубя. А в момента са съквартиранти със сестра ми и зет ми и ако се появи друга жена, той няма как да го скрие. Имам си две живи камери :о).
Благодаря ви за изслушването и коментарите.

Коментари

1.   Здравей мила
Според мен просто се успокои опитай се да уравновесиш емоциите си, защото освен че това вероятно дразни и него съсипва и теб и няма смисъл, теб те дразни неговото отношение че е малко безразлично към случващото се, но помисли че вероятно има причина за това, и ако изчакаш търпеливо ще разбереш защо се получава така. Просто спри за момент да го мислиш отдаи се повече на работата когато можете се виждайте прекарвайте си добре и изчакай естествения развой на събитията, просто защото ако и почнеш да го притискаш то вероятно нещата ще станат по зле за вашата връзка, а и ти сама каза че неговото преместване е трудно може би той просто се е примирил със ситуацията, а и все пак и няма какво да направи нали така ти самата го каза.

Е да може да ти каже че вашата връзка е по важна примерно от работата и да пожелае ти да се преместиш там и да започнеш нова работа, но в момента положението е трудно в страната и безработицата е голяма, помисли че той може да е помислил за вариянтите. Просто небързай с погрешните изводи.
Успех от мен :)