Всяка вечер умирам малко по малко
И така аз съм мъж на 32 гд. Женен с две деца. Всичко беше наред докато не се запознах с моята да я наречем, , ф, , ,

Когато я видях за първи път направо унемях - беше толкова красива, а очите и зелени направо ме подлодиха, беше дошла на гости при сестра си за да преодолее раздялата с бившия си. Тя беше само на 20, а беше преживяла много тежки мигове, сприятелихме се понеже се падаме нещо като сватове, и малко по малко успях да я накарам да се влюби в мен.

Бяхме заедно три месеца, а аз толкова я заобикнах че забравих дори и за децата си. Тя реши да си тръгне за да не ми развали семейство и и си замина. След няколко месеца разбрах от сестра ?, че е бременна и не може да махне детето защото е била на големи месеци, знаех че това дете е мое, знаех че тя не ми казва за да не страдат моите деца. и така тя роди детето ни при родителите си. Обаждах и се много пъти за да се съберем - не ме интересуваше нищо. Само исках да съм с нея и детето ни

Но тя не пожела каза ми че не иска заради едно дете да страдат много други. Сега се е омъжила мажът и мисли че детето е негово, а аз не спирам да я обичам кажете ми какво да правя не издържам вече, дори мисля да отида и да разкажа всичко на мажа ?. помогнете ми моля ви се.

Коментари

1.   Незнам дори кое е правилното решение... Кажи на всички на жена си, на децата си на родителите на мъжа и... но по такъв начин по които колкото е възможно да бъде по малко болезнено.. кагото всички вече знаят и тя може да се престраши да бъде с теб.. но първо помисли какво ще причиниш на всички около теб.. другия вариант е да забравиш за всичко случило се между вас и да продължиш да живееш със семейството си.. лошото е че всеки път когато видиш онова дете.. ще се чувстваш ужасно знаейки че ти си неговия баща... но според мен дори сега да замълчиш.. един ден всичко щеизлезе на яве..

2.   Уважи решението и.. замълчи и продължи живота си. Само не намразвай своите деца, заради грешките, които сам си направил.

3.   Хубаво е поне, че щом ти не си помислел за семейството си, момичето го е направило. Виж, сега тя има семейство, ти имаш свое, не е ли редно да я оставиш? Защо да страдат децата ти, съпругата ти, нейният съпруг, дори вашето общо дете? Затова понякога се мисли навреме, а не когато се случи всичко. Тя очевидно иска да те забрави, но може поне да ти позволява от време на време да си виждаш детето! : )

4.   Мисля, че трябва да спреш да живееш в лъжа. Животът е прекалено кратък за това. Напусни жена си, щом не я обичаш и търси контакт и към другото си дете.

Ако другата жена те обича, ще потърси начин да е с теб. Ако ли не - поне ще можеш да спиш нормално, макар и сам. Можеш да бъдеш баща на децата си и така, на всичките си деца.

Лаура

5.   Мисля, че трябва да спреш да живееш в лъжа. Животът е прекалено кратък за това. Напусни жена си, щом не я обичаш и търси контакт и към другото си дете.

Ако другата жена те обича, ще потърси начин да е с теб. Ако ли не - поне ще можеш да спиш нормално, макар и сам. Можеш да бъдеш баща на децата си и така, на всичките си деца.

Лаура

6.   Ти какво мислиш да направиш? Стегни се, поговори с нея! Кажи и че искаш да сте заедно и че знаеш че детето е от теб! Дори да отрича и кажи че ще направиш ДНК тест за доказване на бащинство. Така или иначе истината ще излезне наяве, по добре вземи си признай преди да се е разбрало. Ще нараниш жена си, но ще я боли много повече ако разбере от другаде истината. Сега вече наистина няма какво да губиш, нали не искаш лъжата да ти срине света? Отивай при момичето и и кажи, че искаш да сте заедно

7.   А да те попитам нещо, авторе, ти като разбра че е бременна от теб, какво направи? Да си и предложил някаква сигурност? Да си и предложил да се разведеш и да бъдете двамата?

Сега умираш от болка, но отговорност тогава пое ли?
Явно си предпочел да живееш в лъжа и сега плащаш за това. Ако тя не ти прости, живота ти ще продължи да бъде ад, повярвай ми! Искаш или не ще намразиш собствените си деца, жена си и всички, защото подсъзнателно ще ги обвиняваш за болката и последствията. Ти си виновен, че не си се развел още тогава и не си бил решителен в действията си.

8.   Моят съвет : БОЛИ.... НЕ БОЛИ - НАПРЕД и това е!

9.   Ти даже не знаеш какво се е случило точно. Докато си се правил на великият псевдоморалист и си и говорил, че семейството е на първо място, че няма да се разведеш и другите оправдания за живот в лъжа, тя е знаела че е бременна от теб. Когато си и обяснявал как това е "само страст ", че всичко между вас е незначително и маловажно, тя е взела това решение.
Поставил си се сам в позицията да си срещу нея и любовта и, а не с нея. "било късно за аборт " не е било късно, затова не ти е казала. За да си спести разговора, в който ти, подхранен от предразсъдъци и страх, щеше да се опитваш да я манипулираш
да направи аборт.

Ти си представлявал за нея заплаха, вместо сигурност. Сам си я поставил в ситуация, в която е трябвало да избира между теб и бебето. Избрала е.
Сега те боляло и не знам какво още. Когато човек е безотговорен към себе си, към чувствата си и живее заради клишетата и правилата, боли. Когато слушаш страховете си, боли. Когато човек поеме отговорност (това от което те е страх ) обикновено се чувства щастлив и другите проявяват разбиране.

Ти къде беше, когато тя е носила под сърцето си вашето дете? Помогна ли и емоционално? Подкрепи ли я по някакъв начин или стоеше примирено и страхливо при жена си и се вайкаше какво ще стане, ако жена ти разбере?
То по -добре да беше разбрала, че да се разведеш и да поемеш отговорност и сега да си щастлив, ама късно е либе за китка...

Сега по най-болезнения начин ще разбереш защо не трябва да се живее в лъжа и защо страхливите хора губят.
На твое място бих се развел за да се опитам да бъда с нея. Поне да опитам, разбираш ли? Ако стане, ще си щастлив, а ако не поне ще знам, че съм опитал и няма да ми се налага да живея в лъжа. Да не спя и да мисля какво би било ако...
Ако съдя по постъпките ти обаче, ти нямаш смелост да го направиш.