Надявам се да ми дадете съвет
Здравейте! Искам и аз да споделя моята история знам, че много хора са в моето положение и се надявам да ми дадете съвет. Имам приятел около 2 години живеем заедно. Имахме много проблеми.

Приятеля ми никога не казва какво мисли или чувства, аз винаги му казвам да не ги премълчава нещата, а да ми казва какво има.Но един ден просто ми писна и го накарах да говори с мен поне един път да бъде честен и искрен както съм аз към него. През цялото време което говорехме той ми каза само, че е объркан и че му е приятно с мен свикнал е.

Разбрахме се да се разделим и, че ще си тръгна, помолих го само докато си изнеса да не се държи с мен като негова приятелка. Но продължава да ми дава надежда, че можем да бъдем заедно. Какво да правя, обичам го много и искам да съм с него. Помогнете как да си върна мъжът който обичам с цялото си сърце. Не споменах, че той е на 32г аз съм на 30г. Благодаря ви!

Коментари

1.   Виж сега, за да сте заедно трябва да сте наясно с чуваствата си, не да ви е приятно един с друг. Трябва да се обичате!
Виждам, че ти го обичаш,значи трябва да разберем, дали и той изпитва същото!
За тази цел го изведи на разходка може в парка когато времето е хубаво, или го заведи на кафе, ако не друго само като приятели.
По време на разговора-му припомни тези 2 години (съвсем случайно подхвани темата) .. Какви преживявания сте имали, колко сте се смяли, през колко трудности сте минали, за да запазите любовта си и т.н. :)
Ако иска пак да сте заедно и ако е разбрал, че те обича както преди, сам ще направи крачката - да се съберете отново :)
Така мисля, че ще се получи :) Може да пробваш нищо не губиш, но ти сама реши :) Надявам се да се съберете отново. Успех! :)

2.   Защо се е съгласил да се разделяте изобщо? Задай си този въпрос. Значи той вече те е превъзмогнал в мислите си и явно е чакал удобен момент ти да отвориш първа дума за това. Моят съвет е да го напуснеш, той не те заслужава.

3.   От авторката. Благодаря ви за съвети те, приятеля ми замина за една вечер при негови приятели, след като се прибра ми зададе един въпрос да ли ми е липсвал, той ми каза, че аз съм липсвала много. Не знам вече какво да мисля всеки ден ме обърква.

4.   Не пришпорвай човека с въпроси дали те обича. Много е бил прав П.Дънов, казвайки, че любовта се чувства, а не се казва. Само той - така както не е сигурен да не ти забие нож в гърба. В смисъл - може да се чувства много удобно в твоята компания, да си е свикнал с теб и така... Но любовта е различно чувство... И някой ден може наистина да го изпита. Успех!
П.С./ Положението при мен е същото, но в ролята на несигурната съм аз.