Самата действителност
Докато ти стоиш и плачеш над старите ви хронологии, той е навън и създава нови приятелства.

Докато теб те измъчва въпросът, , Да му се обадя ли, , ... , той звъни на приятелите си и организира поредния запой.. Докато ти лежиш на леглото безнадеждна потънала в спомени, той създава свои такива в нечие чуждо. Докато ти говориш на приятелките си за него, той говори пред своите за новите си завоевания.

Но в един слънчев ден ти ще вършиш всяко негово действие. А той ли? Той ще последва всяка твоя стъпка на отчаяние и самота. Колелото се върти днес страдам Аз утре страдаш Ти.... Идва ден, в които осъзнаваш какво си загубил и... тогава това нещо, което така ти липсва се връща отново при теб.

Започват отново моментите на щастие и равносметката за това, което си изпуснал и това, за което си чакал твърде дълго... Важното е само, че всичко отново си идва на мястото и ти можеш да полетиш отново на крилете на любовта и да си върнеш загубените моменти. Трябва само на време да осъзнаеш, че този човек, с който си изживял така хубави мигове и наистина си обичал трябва да бъде отново с теб и че не е трябвало никога да си отива...

Но затова е времето, за да отмие лошите спомени и на тяхно място да се настанят незабравимите и за двамата мигове.
... Но не всяка приказка има хубав край! И не се знае дали ще те сполети късметът, който са имали някои хора, да преоткрият отново любовта, да полетят на крилете и и да преоткрият отново старите чувства, които са били заровени някъде дълбоко, но които са се обаждали, за да напомнят за себе си!
Любовта е чувството, което ни кара да живеем и заради което си струва да живеем. Дано всеки съумее да го изпита и - най-важното - да умее да го задържи, защото: "Човек може да се влюби хиляди пъти, но да обича само веднъж! " и не трябва да пропуснем шанса си!

AntiBiotiChe... =]

Коментари

1.   AntiBiotiChe, много хубаво казано, но повечето хора едва ли биха искали отново да са с бившите - те затова са бивши.

Нещо си сменила думите.

„Човек може да ОБИЧА хиляди пъти, но се ВЛЮБВА само веднъж“.

Аз обичам котките си, майка си и т. н., но съм влюбена само в Него - капито? Имаш логически проблем.

И не си губи времето да вярваш, че бившият ще те оцени някога. Човекът явно търси истинската си любов по партита и седенки, а ти и след 5 г. ще си го чакаш, ако продължаваш така.

Лаура

2.   Не си струва изобщо да се тормозиш за някой, на когото не му пука за теб и твоите тревоги и болежки. Миналото си е минало. Прелистваш страницата, започваш на чисто, срещаш нови хора. Животът продължава да тече, така че не си губи времето в самосъжаление и негативни емоции.

3.   Точно така, Лаура.

Щом те е застигнало нещастието, вече е късно, спасявай се.
Никога няма да е същото, дори да се събереш с въпросния човек. Повярвай преминах през това.

Сега е като кошмар. Още по зле. Събирането след сериозна раздяла, влоши нещата многократно. Макар че съм с нея, се чувствам толкова сам.. всяка вечер без нея имам чувството че бих си легнал със друга, стига да намеря тая любов която изгубих при раздялата.. Търся вниманието на някоя друга, дори поглед, усмивка. Нещо което да ме стопли отвътре. Но от друга страна болката ме изпива, болката от самотата, и не знам какво искам. Секс или близост? И двете ги получавам от нея, но.. какво липсва? И в следващия момент ме наляга онова чувство което ми натяква как всичко е безсмислено и празно, как близостта е безсмислена, а секса е просто едно.. чукане... И съм студен, точно толкова колкото света е студен със мен и се чувствам загубен в тая цементова джунгла.. Свирепи погледи, студени лица... И когато чашата прелее, отново искам близостта, секса, целувките и гушканията. Сладостта.. ах... Нуждая се от тях. Наслаждавам им се докрай, защото не го мисля, но знам някъде много дълбоко, вътре в мен... знам какво ме очаква когато остана сам, далеч от нея.
Ах, този глад...
Обичам я и я мразя.. ОТ ДЪНОТО НА ДУШИЦАТА СИ..

painbooster