Дилема
Здравейте! Не знам дали имам проблем или не.. На 22 години съм и честно казано хлътнах яката по 15 годишно момиче.

Трудно ми е да го опиша с думи, просто един ден Тя ми се усмихна и всичко в мен забушува. Това, което ме мъчи е разликата в годините. 22 > 15. Досега все гледах малко презрително разни познати, които се хващат с ученички заради единия му секс и си и мислех как аз не бих могъл да съм заедно с някоя толкова малка. Не знам.. явно съдбата е кучка.

Някакви съвети к'ви да ги върша? Чувствам се на кръстопът в момента..

Коментари

1.   22-15 = 7 (надявам се това и ти сам да можеш да го изчислиш). Така погледнато не ви е голяма разликата. Проблемът, разбира се, е че тя е непълнолетна, в съвсем друга житейска ситуация - ТРЯБВА да живее при мама и тати, не може един договор с БТК да подпише и т. н., но тя не е по-малко човек или жена от други.

Доста момичета на 15 са по-ителигентни, уравновесени и зряли от 25-годишни какички. Все пак, законът (с право) е поставил непълнолетните хора под защита.

Съветвам те да бъдеш търпелив с нея, но да се бориш за любовта си! Това може да е Тя - любовта на живота и е глупаво заради едни 7 г. разлика да се отказваш. /и 30 да бяха дори/ Какво ти дреме и от мнението на разни хора? Бъди над тези неща.

Само едно - бъди търпелив с нея. По принцип е навършила 14 г. и по закон (НК чл. 49 и следващи) не си педофил, дори утре да си легнеш с нея - не, че трябва да го правиш де. Друго - по принцип можеш да правиш секс с нея, без това да е наказуемо, АКО Е ДОБРОВОЛЕН. Тук идва проблемът. Доброволността/недоброволността НЕ ТРЯБВА да бъдат доказвани. Стига само да бъде доказано, че ти си имал секс, целувка дори с нея и тя да каже, че е било насилствено - ще лежиш за изнасилване/блудство.

Но, ако момичето е точно, ако ? имаш доверие, ако тя също те обича, няма от какво да се притесняваш. Всички някога са имали първо гадже, всяка 15-годишна си мечтае за батко.

Успех

ж. 27

2.   А ти харесваш ли я наистина, или ти е заради ''единия секс'', както при твоите приятели? ! Ако е заради второто, те съветвам да не се занимаваш. По ред причини. Не те знам за 22-те си години колко си узрял и сериозен в намеренията и действията си, но предполагам знаеш какво е в главите на повечето момичета на тази възраст. Вариантите са много, но не ми изглежда ок една 15 годишна да излиза с 8 години по-голям от нея.

3.   Ами виж сега. Всичко зависи от това колко е зряло самото момиче. Аз на 15 бях доста по-зряла от връстниците си, дори компанията, с която излизах бяха доста по-големи от мен. Ако и това момиче не е някое детенце, пробвай да видиш какво ще се получи. Но тя най-вероятно е девствена, по-срамежлива.. което е нормално за възрастта й. Трябва да имаш предвид тези неща. Но пък ако и тя те харесва, пробвай се, какво толкова в крайна сметка.

4.   Харесвам я. Секса никога не ми е бил приоритет и няма и да бъде. Благодаря искрено на първия коментар. И на мен не ми изглежда да е окей, обаче..

5.   А какво ще си помислят нейните родители? Готов ли си да се бориш за нея, ако не са съгласни?