Връзката, която ме съсипа
Здравейте на всички!

Вече може би е банално да но -моята така наречена история е за раздялата ми с бившия..
Бяхме заедно година и половина.. През това време имало е интимност но не се е стигало до секс, защото аз не бях готова.

Една от причините беше, че сме от различни градове.. и не само това.. Не бях сигурна, че ме обича.. не го казваше.. повтарял ми е, че е по важни да го покаже с действия но, така и не го показа.. Освен с интимност. Да знам това не се прави на всеки срещнат но пък има и такива, че са готови да го направят -за кеф просто или си е мислел, че като ми направи френска и аз ще отвърна.. исках да го направя но нещо ме спираше(мисълта, че не е взаймно)Имаше начини да докаже, че държи на мен

-Като при всяка удобна възможност идваше да ме види.. приятеля му беше по важен от мен..
-Да ме търси, а не да чака аз да го потърся.. И много други начини, но сега това се сещам..
През времето в което бяхме заедно(карали сме се, сдобрявали сме се, късали.. и после пак на ново).

Преди няколко мес се разделихме.. От около мес искам да го забравя но той постоянно ми пише по сайтове в които сме регистрирани.
Искам да попитам как да го забравя по дяволите?
Трябва да продължа дори и без него, няма да се занемарявам и да остана стара мома..
Като за начало мисля, че да променя нещо в мен ще е добре.. като за начало!

Ще сменя стила на обличане, скоро отслабнах и няма от какво да се притеснявам, че съм дебела и ще си копувам по такива дрешки(хем да изглеждам добре за другите а също и на мен да ми е приятно)...

Мисля да си направя кичури-като цяло да ми се промени визията
.. И не само /до сега отказвах на много момчета да излизаме.. Знам, че някой от тях ще искат да сме нещо повече от приятели, но аз се страхувам да не бъда наранена отново.. За да избегна поредното разочарование-ще се променя, ще променя и държанието си, няма да имам кои знае какви очаквания за да не бъда наранена отново.

Няма да позволя да ме командват, ще си държа на думата..
Достатъчно страдах за бившия ми, достатъчно плаках.. Не искам при всяка нова връзка да бъде така..
Надявам се да сте разбрали, това което написах..
С една дума искам да реша проблема
-да го забравя-посочила съм някой неща, който мисля, че ще са от полза..
Всяко момиче/жена е минало по този път, нека това да е темата, в която ще си помагаме взаимно с съвети..
Почти на 20 съм, извинявам, се че го написах толкова объркано но наистина съм в много кофти настроение.

Коментари

1.   Съжалявам, но не виждам тук да е имало връзка. Нито сте живяли заедно, нито сте общували заедно, нито сте правили секс заедно. Хайде, ако беше на 15, щях да си кажа - объркано дете, но ти си на 20, а историята ти е за раздел „тинейджърски“.

Не се обиждай, но просто нямаш нормално за 21 в. отношение към сексуалността. Мисля, че си асексуална, вярваш в принцове, в романтики, когато мъжът до теб просто напира за най-нормалното и човешкото в една РОМАНТИЧНА И ЛЮБОВНА връзка. Мисля, че нямаш сексуални нужди. (заради комплекси, ако си била пълна)

Стигнали сте до някаква интимност, но не вярвам ти да си направила френска на мъжа, да си дала нещо от себе си.

Както и да е, може би не сте били един за друг. Не знам, обаче къде ще намериш мъж, които да не иска да има секс във връзката си. И да - мъжете имат нужда от редовен секс, от френска, дори от анална. Какво ще правиш. На 20 си, всеки мисли, че си жена... а май не си. (не само физически, но и психически). Затова - потърси психоаналитик, чети литература.
... и един съвет - може да изглеждаш като модел, може да си направиш кичури, каквото искаш - лошо няма, но всяка пълна жена ще бъде предпочетена, ако е страстна в леглото и добра в кухнята... Бъди слаба, но под завивките не можеш да излъжеш никого. Няма да получиш мъжкото внимание, ако не можеш да задоволиш един мъж в леглото и извън него.

2.   Защо искаш да се променяш, ти не го правиш заради себе си, а заради другите, и да наистина е много объркано... Заради някакъв дето даже не е от твоя град. Не знам ти си на моята възраст, и все пак не съм срещала момиче на моите години с такъв вид проблеми..

3.   Аз не разбирам въобще има ли нужда от съвети? В живота на всеки има множество срещи и раздели. Съветът е един: просто продължаваш напред и си гледаш живота.

4.   Не знам кой по какъв път е минал, ама той да идва да те вижда когато може, да иска да е покрай теб, а ти да не му пуснеш година и половина си е направо за Гинес.
Явно много те е обичал за това е издържал толкова, накрая вероятно е срещнал момиче, което му е пуснало.
Умната за напред и не анализирай толкова, ще си съсипеш и без това крехките нерви :)

5.   Хубаво си решила да се променяш, но основната промяна, от която имаш нужда, е да се дообразоваш още малко. Почети книжки - художествени, образователни. За 20-годишна, нивото ти на мислене и изразяване, е плачевно.

6.   Aбе ей.. какво го нападате момичето.. това ли са за вас връзките да задоволяваш нечии нагон.. секс, секс и пак секс.. да ви имам отношенията.. какво правите вдигате краката и си мислите че така имате връзка с някой.. не момичето е в грешка а вие мили мои.. незнам от кой.. от майките си.. или от лелите си сте ги научили тези неща..

Първо момичето не е имало ежедневен личен контакт с него.. това да говориш с някого по телефона или по скайп едва ли ти дава тази възможност да опознаеш някого до такава степен че да го допуснеш до интимно ниво.. 1/3 от секса се случва в главите ни.. и ако това момиче е имало съмнения че ще бъде само използвано тогава няма как да стане..

Второ.. момчето я е пренебрегвало на моменти плюс съвсем не я е предразположил за по интимни неща... ако за някои секс е от вратата за краката то за други се изискват определени грижи и внимание за да се стигне до там.. четейки коментарите ви виждам на какво първично ниво ви е мисленето.. да не кажа че коментарите изглежда са писани от хора на по малко години и от авторката.. и преди да давате съвети да чете литература и да търси психолог.. вземете се образовайте.. асексуалноста не е заболяване... ужасно лоши сте!!!

7.   Благодаря за коментарите нищо, че са доста злобни..
Как да се отдам на някои, който не ме обича..
Какво като не сме правили секс.. АЗ ДАЖЕ СЕ РАДВАМ, ЧЕ НЯМАШЕ НИЩО МЕЖДУ НАС, ЗАЩОТО ЩЯХ ДА СТРАДАМ ПОВЕЧЕ. Кой сте вие да ме съдите?
Ако ме обичаше нямаше да ме пренебрегва!
Ако ме обичаше щеше да го покаже.. щях да го разбера.
Постоянно се заяждаше за най-малкото. Аз бях черната овца!
Е вече няма да съм!

8.   Пак от авторката:
Нито съм болна нито нищо, всеки с разбиранията си!!!
Радвам се че нямаше секс и други неща. РАДВАМ СЕ, ЗАЩОТО щях да страдам повече!
За вас това ли е любовта-Да правите секс?
Ами секса има хора, който го правят без чувства.. Просто е така. Не мерси, аз искам сериозна връзка.. И ще се отдам на някого когато съм сигурна, че е взаимно... За мен така е правилно. Това се прави с човек, който те обича а не кой да е!
И вие ако сте леки жени и си лягате с всеки срещнат (аз съм по различна). Нищо лично просто се ядосах на някой коментари!!!

9.   Точно така, моето момиче! Майната им на всички комплексари с "модерно" мислене, дето все жената е длъжна да си вири краката, че и да поема инициативата в общуването, само и само Н. В. Мъжът да е доволен! Оставете романтиката настрана, всички, дето критикувате! Вие кавалерско чувство нямате, не можете да ухажвате жена, а и не искате, а за много от вас самата дума ухажване е непозната!

За авторката-дръж си на достойнството, в никакъв случай няма да правиш свирки, на който не си убедена, че искаш, и не е положил никакви усилия, за да те убеди! (под усилия не визирам "аре маааа, лапай го, че късно стана":))

10.   Здравей! Не знам от кой град си, но ти съчувствам. Съвета ми е тръгни с някой по възрастен мъж, който да те оцени, като жена и приятел в живота! Знам какво ще кажат повечето, това е невъзможно, напротив има и жени и мъже все още! Бих се радвал да се запознаем, за мен важен е най-вече човека! Пожелавам ти от сърце Успех