Незнам какво да правя
Здравейте! Аз съм момиче на 17 г. Запознах се с едно момче (на 20). Той не е от моят град, но си писахме повече от 8 месеца. Вече го познавам много добре и знам, че има приятелка и има желания да правим секс. Той ме покани на среща в моя град, но не отидох.

Знам, че пише такива неща и на други момичета. Той попринцип си е много хубав, с хубаво тяло, казвал ми е, че му се натискат. Аз страшно много го харесвам и искам да сме заедно, но знам, че има приятелка (от 2 год. ) и знам, че щом си пише такива неща с други няма да може да ми е верен.
П. П Не съм някоя грозна, но той ме спечели и искам да ми кажете какво да правя..

Коментари

2.   Пфф...не прави секс с него! даже не се и срещай с него!! Бахти...постави се поне за малко на мястото на приятелката му. Ти не си нищо по-различно от другите момичета мила, просто ще си поредната преспала с него. Да не мислиш, че след като правите секс и той ще зареже приятелката си и ще дотичка при теб???? Колкото и да ти харесва, остави го!!! Колкото и да е трудно, това е найй-правилното нещо, което можеш да направиш! Инак, ако го направиш, ти ще си тази, която ще страда!

3.   И аз мисля така, не прави грешката да си лягаш с него. После ще ти е още по-гадно и ще съжаляваш. Щом виждаш, че не е сериозен и се занимава и с други няма смисъл да си с него. Толкова и на приятелката си е верен. Даже бих те посъветвала и да не се виждаш с него защото ще почнеш повече да го искаш. И ако можеш и да не му пишеш ще е още по-добре. С времето ще го забравиш. Той не е последното момче на света. Има и други красиви и с хубави тела. А щом казваш, че не си грозна ще си намериш някой по-подходящ. Надявам се да съм ти била полезна. :) Горе главата и УСПЕХ!

4.   Е, добре де познаваш го много добре и как точно? ! Защо си мислиш, че го познаваш, те хората с години живеят заедно и не се опознават изцяло ти по фейсбук си го опознала... нищо лично към теб, просто виж как постъпва с гаджето си, с което от 2 години - що за човек постъпва така (хайде да си намери една, един път що годе разбирам ама... )? Виж ти явно осъзнаваш и то добре, че той иска само секс нали? Заслужава ли си да станеш момичето за секс - т. е да те търси само когато иска да спи с теб... дори не специално с теб, а просто с някой... той още не те е виждал и искал да спи с теб, ако само това искаш и ти ами действай тогава, човек трябва да прави от време на време някоя и друга глупост, но ако искаш нещо повече и не си привърженичка на секса за една нощ, просто се дистанцирай и в двата случая ще съжаляваш, но поне в единия ще си имаш уважението :)