Самота...
Здравейте, аз съм мъж на 27 г. Проблемът е следния: никога досега не съм имал приятелка, в смисъл гадже. Изпитвам огромно желание да дам на някого обичта си и да бъда обичан. Самотен съм дори и когато съм сред компания. Повечето от моите приятели отдавна си намериха приятелки. В университета само ме използваха за лекции, а когато направя опит да се доближа до някое момиче, то ми отвръща че или си има приятел или да си останем само добри приятели и нищо повече.

Вярвам в Бог и смятам че само той може да ми помогне, тъй като това което е невъзможно за хората , за Бог е възможно!
Вие какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   Да спреш да вярваш в чудеса и да повярваш в себе си!

2.   Започни да търсиш приятелка, не може в целия този свят, твоят човек да го няма. Търси комуникация, познавам доста момичета на нашата възраст, който нямат приятели и се чудя защо става така. Вярно е, че хората сме суетни същества, но чак толкова???

3.   Да не се отчайваш и да продължаваш да търсиш :)

4.   Аз бях така до 23 години, отидох 5 пъти на курви да се отракам, но внимавай да не се зарибиш много, след това свалях почти всяка симпатична девойка, една ми върза, оказа се добър човек, обичам я и си карам кефа.

5.   Ще ти кажа от женската гледна точка: всяко едно свестно момиче, ако усети, че се "приближаваш" до нея с подобно намерение, ще се дръпне... А колкото до самотата, споко: всички сме така (:

6.   Ако имаш скайп потърси ме, моя скайп е mimi_1320

7.   За да не се тревожите как ще ви приемат жените, най-добре се регистрирайте в сайт за запознанства. Там е пълно с жени, които също са самотни.

8.   Е, това е диагноза. И аз съм болен от същата болест. Няма лек. Има само болкоуспокояващи. А те са -забрави скромността и вечното очакване, някой да те оценява. Дай си сам положителната оценка и бъди по настоятелен, когато имаш цел. Ще намериш човек до себе си, но няма да станеш по малко самотен, защото винаги ще си мислиш, че не го разбираш. И, че той също не те разбира. Ще усещаш винаги, че правиш не каквото ти се иска, а каквото трябва. Не мисли, че и другите не правят същото -просто не си го признават. Воюват за всяка педя пространство и парадират с победите си. А те статистически са под 1 %. Но не спират да се борят за останалите 99%, поне за да стигнат до 2. Така, че пич, бори се за сто жени, за да ти върже поне една... А след това не спирай да се бориш за останалите. На пръсти се броят хората, които се борят за да ги отстраняват от себе си, но там има и медийна намеса :) Успех!

9.   Браво номер 8!!! Отдавна не бях срещала нещо толкова истинско и много точно казано!

10.   Хей, mimi_1320 , в колко поста си публикувала скайпа си? ще взема да те потърся, само че и аз съм женен (поне си го казвам) и няма да се развеждам ;). Що не влезеш в някой сайт за запознанства, а?

11.   Бог, уважаеми, е дал на човека разум! Така, че не очаквай чудеса! Колегите ти в университета се държат с теб така, както ТИ им позволяваш. Изобщо, в личен аспект, са много малко нещата, които не зависят от нас самите. Така че вместо да киснеш пред компа и да се жалваш, се замисли какво наистина искаш от живота си и след това се бори за него. Успех!

п.п.: Жененият под №10, би ли си дал скайпа? ;)

12.   Не. Няма да ти дам скайпа си. Не искам да те разочаровам. Аз съм от онези, разполагащи с време за компа всезнайковци, които имат акъл за другите, но не им стига за самите тях. Аз съм №8. Ако си збелязала, въведох се с " ...това е диагноза. И аз съм болен от същата болест...". Е, болногледачка ли искаш да си? Я по добре да сме полезни на момчето - ние все ще се оправим някак - нали сме умници... ;) Иначe, в коментара си перфектна. Браво! :) Дано те послуша...

13.   Не съм момичето, което търсиш, но бих си поговорила с теб, защото мога да кажа, че разбирам положението, в което се намираш... А някои неща разбираме по-лесно като поговорим за тях. Така смятам аз. Ако искаш можеш да ми пишеш тук: heartcondemned@yahoo.com Моля други да не си правят експерименти!...

14.   Ей я не се притеснявай... за всеки влак си има пътници ..., а това, което ти се случва е неприятно - знам го от личен опит, но времето минава и ти ще си намериш точния човек. Само не ставай като останалите намираш я, но понеже ти е първата и искаш още и още.... не прави тази грешка, а ако искаш още просто не залъгвай момичето... и си действай