Как да продължа?
Здравейте искам да споделя и аз моята история.
С приятеля ми сме заедно от 5 години имаме бебенце на 5 месеца всичко вървеше добре до момента в който след като родих нашето дете разбрах за неговата изневяра която била от три месеца и в момента продължава в есемеси скайп и т.н. тя не е от нашият град. Пропуснах да кажа че съм на 22 години той на 40 а любовницата на 18 /ученичка/. От имейлите им лошо ми стана като ги видях. Той вече не е същият човек. Бих искала да ми дадете съвет да остана ли с него зарад детето или да го напусна.

Коментари

1.   При всички положения се опитай да спасиш нещата... Накарай го да разбере че ако продължава така ще го напуснеш... Но мислете за детето, не трябва да се стига до там :( То не е виновно че баща му прави глупости!

2.   Ако имаш финансова и физическа възможност да се оправиш в живота и без него, по-добре го напусни. Тези мъже не се променят. След като на 40 не му е дошъл акъла, закога ли?????

3.   Здравейте! Вие сте млада и разумна жена. Защо допускате да живеете с човек, който не ви уважава, за да ви даде името си. Безспорно мъжете са често безотговорни, но вината не винаги е у тях. Мъж, който изневери веднъж ще го направи отново. Не се унижавайте, а сложете край на това. Детето не е виновно, че има такъв баща, но вие като негова майка поне можете да му спестите нездравата атмосфера в която живеете.

5.   Не споменаваш при тази голяма разлика в годините дали ти до скоро не си била любовница и дали не си го развела, ако е така просто той си е такьв, а такива не се поправят никога.

6.   Когато се запознахме той вече беше разведен и от това което ми разказа за бившата си жена и защо са се развели останах с впечатлението, че вината е в нея и наистина за тези 5 години не ми е давал повод да си помисля, че е способен на това. Миналата година беше в Англия и поисках да се разделим от което той го прие много тежко личеше си, че ме обича а сега в един момент обича и друга. Това не мога да разбера стигам до извода, че не знае какво е да обича нямам друго обяснение.

7.   През тези 5 години не си ли могла да видиш що за отрепка е "приятеля" ти? Развел се е, сега лъже тебе, утре - бог знае какво... лично аз не уважавам много тези, които търпят всякакви гадории "заради детето". А дали да го оставиш или не, ти ще си решиш... във всички случаи обаче гледай да си материално независима. А за любовницата, постави му ултиматум. Всеки мъж, казвам в с е к и, ще внимава какво прави и как се държи, ако знае, че не си зависима от него... пиши какво мислиш, как върви (:

8.   Аз не съм зависима от него а според мен той точно това иска търси си /момиченце /което да командва и да манипулира. В момента неща вървят добре с любовницата вече са скъсали. Но дори и напълно да си въстановим отношенията аз няма да остана с него просто защото не мога да простя изневярата, постоянно за това мисля като е около мен. Има още някои неща от финансова гледна точка които трябва да свърша преди това. Общо взето и аз съм на твоето мнение.

9.   Ти си мацка на 22 кво правиш с толкова голямм айде то за любовта граници няма ама щтом постъпва така той да му мисли ти лесно ще си намериш човек на когото да расчиташ най добре е да го напуснеш ти си му дала дете а той да постъпва така с теб никак не е хубаво така че прецени и земи нак правилното решение ! успех :)

10.   Напускай го..... такива боклуци далече особено от детето. щом ти изневерява ще продължи и за напред... а си млада и си в силите си, за да отгледаш едно прекрасно дете и да му дадеш нужното възпитание, а не баща му да го направи същия боклук като него.