Изневери ми 2 пъти
Здравейте! преди цели 4 години бях се запознал с едно момиче от София, влюбих се ужасно много, но още първите 2, 3 месеца ми изневери..

Простих и защото искаше да е смен. След това ми изневери още веднъш в един сайт се зарибяваше с някакви момчета, някой от вас ще кажат това не е изневяра сигорно, но за мен е! от както се запознахме постояно се караме почти.. Кажете ми как да постъпя като и аз я обичам ужасно много и заради това не съм я уставил толкова много години..

Коментари

1.   Зарибявала се с момчета?

Е????

Що за изневяра е това? Бурка ли искаш да ? навлечеш?

Половината от хората на тази планета са мъже. Какво искаш? Да не общува с тях ли?

Мисля, че трябва да се разделиш. Не си простил първата изневяра, сега нервничиш и правиш скандали. Това живот ли е?

2.   Значи, казваш и че те наранява прекалено много. И искаш да си починеш. Или да се разделите.

Разделяте се и повече не я търсиш. Мъж си, ще се справиш.
Ако тя не те потърси в рамките на 1 година, сам ще стигнеш до извода, че всичко свързано с нея е било голям провал.

Ако те потърси, значи е осъзнала какво е изгубила и иска да те върне, но ти не се давай лесно. После ще и се реваншираш за времето в което тя се е тормозила и жертвала за да те върне.

Целта, като цяло, е да й дадеш време, да прецени дали иска да е с теб, или иска да се зарибява с другите, и може да те преглътне. Ако не може да те забрави, значи наистина те обича и ти давам моята дума, че ще осъзнае какво не трябва да прави за да е с теб.

painbooster

3.   Остави я! Нека да изневерява на друг!

4.   Това със сайта не е изневяра. Потърси причината. Вероятно не й даваш това, от което има нужда, за да ти изневерява.

5.   Съжалявам за грубия тон, но ти не си просто влюбен, а си влюбен и прост! За положението ти има две обяснения: първо или си крайно наивен, че не виждаш, че приятелката ти не държи на теб и явно не сте един за друг или второто - виждаш какво се случва, но си си втълпил, че я обичаш и не можеш без нея и за това търпиш всичко това. Е, пич, реалността е тази, че около теб несъмнено има толкова свободни и готини момичета, които могат да ти предложат онова, което не ти се случва с приятелката ти, само си отвори очите.

Между другото историята ти е пълна с правописни грешки, няма да е лошо да поработиш и над това ;)

7.   Да и разбрах, че не винаги мъжете са курварите... Може да прозвучи егоистично, но нямаш си и на представа колко надежда ми даде.. тъкмо реших, че мъжете само изневеряват.

А сега да минем на същественото! Не ставай такъв като другите заради момиче, което незнае какво има, защото да имаш човек, който те цени.. който те обича и който продължава да е с теб въпреки болката, която си му причинил е много повече от това да си просто "щастлив"! Жалко че винаги в една връзка трябва да има един свестен и един неориентиран със себе си.. И момиче съм, но съм в почти същото положение.. явно когато си добър с някой и когато прекалено се раздаваш, получаваш това.. "един нож в гърба ".. и когато хиляди други наранени вече момичета мечтаят за момче, което да ги цени.. ти цениш грешното момиче. Но това е просто любов, не си виновен.. никой не е виновен, случва се.. или ни убива или ни прави по-силни! Продължавай напред, ако толко искаш да си с нея и прости, но направи ли го вече 3ти път, нека това бъде края.
Не винаги изневерите означават, че не сме обичани. Всички грешим и просто трябва някой да ни покаже, че грешим, за да разберем и да не повтаряме грешките си. Покажи и че това, което е направила е лошо и покажи, че не си даденост. :)
Успех!

Ненн

8.   Абе не връзвай на това "само зарибявка", аз колко съм наебал от зарибявки по нета ако знаеш.

12.   Радвай се, че не познава мен - тогава щеше да ти е изневерила поне още веднъж ;)

13.   Писането по разни сайтове не е изневяра. То по тая логика съм изневерявала хиляди пъти на приятеля ми :D

14.   Мерси за коментарите ви снощи се разбрахме с нея. Казах и всичко в очите след това почнаха сълзите и ми падна на колене да и простя и повече нямало да стават тези неща.. За моя глупост и дадох последен шанс да ми докаже, че ме уважава и обича. Ако не щея махна от живота си колкото и да не искам.. :)