Започна да се облича много разкрепостено
Жена ми е на 21. Толкова млада се омъжи, защото искаше да дойде при мен (имам чуждестранно гражданство) и същевременно ми се стори много свястно момиче, много сладка, забавна...

Гледах я в началото- самата невинност, не смееше думичка да обели. И поживяхме малко заедно, тя започна да се облича с едни къси рокли, предизвикателно, с изрязани гърбове. Никога не съм се бъркал на жена как се облича, обаче не се издържа. Всички я зяпат, а ако я оставя и за 2 минути сама се събират някакви лепки около нея. Тя на седмото небе направо, толкова мъже и обръщат внимание.

И в случая не те са виновни! Да бях на тяхно място и аз щях да се зазяпам.
Гледам последната и покупка, на етикета пише БЛУЗА, а тя го носи като рокля. Направих си устата и изгърмях. Казах и само, че не искам пак да предизвиква мъжката част, а тя се нацупи, разплака се и естествено аз бях виновен. Не искам да се забулва, но е адски гадно всички да я зяпат (и без това го правят), а тя им се радва все едно е на 12-13 годинки и не осъзнава какво става. Явно много и харесва така, а забележки не приема...

Коментари

1.   Ти пък намери за какво да се оплакваш. Радвай се, че я харесват и ти зявиждат, по-добре ли ще ти е, ако някой ти каже, че жена ти е грозна
М 29

2.   Аз ако съм на твое място ще я дръпна на страни и ще й кажа:
-Виж ако искаш да бадем заедно (по точно ако искаш да бъдеш с мен), започни да се обличаш нормално! И толкова, да вземе мерки!

3.   Остави я да се облича както си иска, ако във поведението й и отношението й към теб няма промяна значи нямаш право да възразяваш. А това, че я гледат.. ами радвай се, да си я гледат, тя си е твоя и те могат само да гледат. А че й харесва... е теб ако те зяпнат няколко дами и на теб ще ти хареса.... аз съм момиче и също ползвам някой блузки като роклички и честно казано това на приятеля ми не му прави впечатление, смисъл не е проблем за него, дори се чувства добре, когато ме заглеждат. Не прави скандали за това, радвай се че е готина, представи си ако беше някоя 90 кила да носи само анцунзи (човек не избира в колко да се влюби хехе). Виж сега ако прекалява с поведението си и й се виждат интимностите... с правото си си!
Пламсита 21

4.   Ами явно обича да събира погледите и да е център на внимание, а ти не се отчайвай другите момчета могат само да ти завиждат, че ти имаш такова хубаво момиче, а те само ще могат да зяпат нищо повече.

5.   на всяка жена й харесва мъжкото внимание, но това далеч, не осначава, че ще ти изневери.. просто иска да се чувства желана.. щом чак толкова не ти е приятно това, просто поговорете като хора обясни й, че не ти харесва непрекъснато да се заглеждат в нея и я помоли да се облича малко по-дискретно за пред останалите.. би трябвало да те разбере.. можеш да я попиташ дали на нея ще й е приятно, ако се разхождаш непрекъснато гол до кръста примерно и всички мацки се обръщат след теб

6.   Ами просто поговори спокойно с нея. Не я нападай. Кажи й, че не ти е приятно да изглежда като уличница. Но при спокоен разговор.

7.   Първо, може би вместо да й дуднеш на главата как се облича, можеш да постъпваш като "лепките" - като й обръщаш внимание и й правиш комплименти (ако на теб всъщност ти харесва как изглежда - какъвто предполагам, че е случаят). Не знам какви са ви отношенията, но една жена постъпва така, когато се чувства недооценена - ако това се случва вкъщи, много ясно, че ще си търси вниманието някъде другаде.

Второ, ако те е страх, че ще ти я "отмъкнат", то използваш най най най-погрешният вариант да я задържиш, като всъщност я отблъскваш, ограничавайки едно от най-важните неща за една жена - начинът, по който изглежда! Да си се замислял, че го прави за собственото си самочувствие, а не заради някого другиго???

Продължавай да я недооценяваш и ограничаваш, и после се сърди на някого другиго, че си е заминала с някой под ръка.

8.   Човече, ще си само трамплин за "чуждестранната" й кариера! Взел си си за жена дете, с потенциал на ку. ве!

9.   Ами остави я да се облича както си иска... ако продължаваш така, ще я отблъснеш с тази ревност.

Doriana

10.   Евала на номер 8!
Аз съм жена, но не бих си позволила да сложа блуза за рокля или прочие, не че нямам какво да покажа. Сама съм разбрала, че мога да бъда оценена и забелязана без гола плът... Твоята мадата е доста сбъркана.. и това е срамно!

11.   Блуза, която се ползва като рокля.... има си заглеждане и заглеждане. Ако една жена се разкрачи гола на улицата ще я загледат, това ще е хубаво ли? Точно к.. венска работа си е. Дори да поговориш с нея, нещата за този вид внимание се разбират на по-ранна възраст, така че тук не става въпрос за детско объркване ами това, което написах в предишното изречение.

12.   Можеш да й обясниш, че обличайки се така изглежда по-евтина и достъпна, затова всякакви й се лепят и не се свенят да се предлагат.
Нещо като разпродажба на народни цени - а простолюдието се блъска, ръга и прережда ;)

Естествено като се облича с повод и без повод така - понякога изглежда направо нелепо, а хората си мислят, че яко е закъсала и отчаяно търси е. ач, кой да е.

Имаш право да се дразниш, защото посланието има доста по-дълбоко значение от това, което се вижда на пръв поглед. Момичето е глупаво. Но да си мислил, когато си се полакомил за младичко... Защо мислиш, че дори младоците предпочитат по-големи жени?

13.   Да не сте към Африка някъде? Там доста се заглеждат по жените :D

14.   Това не блузон има разлика той може да се носи като туника и като рокля.