Забранения плод
Привет на всички!
Много хора биха ме упрекли за това което ще разкажа, но хората като мен често остават неразбрани. Аз съм нормално момче, но проклет да бъда с хомосексуални наклоности. Разбирам хората, които не одобряват гей връзките, за жалост повечето от тях не подозират, че някои индивиди с такава ориентация не искат да са такива, просто са роби на капризите на съдбата.

С годините, въпреки че потисках желанието си да бъда с мъж в един момент разбрах, че всичките ми усиля са напразни. Дойде един момент в живота ми, когато имаж нуждата да съм с някой, не говоря за сексуалните си нужди, а за този момент в който на човек му писва да е сам.

Един ден съвсем случайно докато се ровех в гей сайтове където можех да си кореспондирам с хора като мен, попаднах на мъж който страшно се впечатли от факта че въпреки приятната ми външност бях девствен. Веднага разбрах секс намеренята му към мен, но бях в период в който не търсех секс а разбиране, черешката на тортата беше болната ми племеница, която страдаше от коварна болест, която бъркаше дълбоко в джоба. Исках да помогна и този мъж беше изходния варянат, тъй като беше много добре от финансова гледна точка.

Това разбрах малко след като му споделих какво ме измъчва и той сам предложи да ни помогне с пари. Това беше единственото от което имахме нужда и на мен се падна не леката задача да реша здравето на племеницата си. Човека не спомена нищо за платен секс или пък връщане на пари а ми подаде ръка, но аз знаех, че няма нищо безплатно на този свят. Това не закъсня и се потвърди малко след помоща. Започнаха намеци за креватни приключения докато един ден се озовах в леглото на този мъж.

До онзи момент не съм лягал с никой и се чувствах се като платена курва, но ме държеше това, че здравето на племеницата е подобрено след закупуването на нужните медикаменти. Продължавах да се виждам с този мъж и той да плаща лечението на племеницата, докато един ден установих, че това е родния ми баща, чиито образ никога не съм виждал тъй като майка ми беше се омъжила втори път и добре беше скрила всички негови сннимки, на въпросите ми към нея кой е баща ми тя мълчеше или отговаряше със сълзи на очи, казвайки ми че е лош човек който не трябва да познавам.

Трябвало да бъда благодарен на човека който ме е отгледал и бащата на сестра ми да смятам за мой роден баща Това е всичко което знаех за баща си до момента в който по време на ремонт попаднах на снимки от сватбата им. За мое съжаление младоженика до майка ми беше мъжа с който се чуках и ми плащаше за това. Той също не ме познаваше майка замина за чужбина и го излъгала, че е направила аборт след като беше го заварила с мъж в леглото.

След толкова време истината излезе и за мое нещастие беше по болезнена от колкото подозирах. Винаги си мислех, че е страхливец който ни изостави, защото не можеше да се грижи за нас, сега разбрах защо майка е крила от мен истината за баща ми и случилото се между тях. Не посмях да й призная, че съм като него и че мъжа който ме е направил сега се радва на тялото ми. Запазих тайната си и продължавам да се срещам с баща си, защото се влюбих в мъжа който отне девственоста ми и ми върна всичкото внимание което ми липсваше толкова години. Не е правилно това което правя, но и съдбата достатъчно си поигра с девството ми, с мечтите ми и реши да върне баща ми след толкова години пращайки го в легото ми, това е подигравка от живота, но я приемам и повтарям всяко нещо се заплаща!

Зная, че много биха ме ругали за това, но живота отдавна ме сравни с земята.

Коментари

1.   Първо, ти не си виновен за греховете на майка си - да, на майка си - не е имала право да разделя баща и син.
Не си виновен също, че си гей!

Но от момента, в който си разбрал истината, ти си виновен в кръвосмешение - от древността един от най-големите грехове пред обществото и себе си.
Няма да загубиш баща си, ако му кажеш истината!!! Просто вземи въпросната снимка от сватбата на майка си и му я покажи. Кажи му, че си я намерил вчера и не знаеш, какво да мислиш, кажи му всичко за детството си и лъжата на майка си.

Ако е човек, ще те приеме като негов син.
Ако ли не - защо е в живота ти такъв човек?

ж. 27

2.   Ха-ха, добре измислено!

3.   Бях на път да повярвам, докато не се стигна до това, че този мъж ти е баща. Това е "най-сапунената" сапунка, която човешки мозък би измислил. Ако има минимална вероятност да е истина, бих ти казал, че цялото семейство сте извратеняци и сте за в лудницата. Бях критичен, но ще ми обясниш лзащо му е на гей да се жени, как една майка ще крие самоличността на бащата от детето си и как нормален човек ще просължава сексуална връзка със собственият си баща? !

Ian_the fucker

4.   А защо мислите че е лъжа... за какво ще му е на някой си да си измисля истории и да ги публикува тук.. Нещо не мога да разбера..

Абсолютно е възможна да е истина и със сигурност има много хора с истории, които хората трудно могат да повярват, но те са действиетелност. Не всички хора водят спокоен и нормален живот като повечето хора с еднакво ежедневие и не чак такива проблеми.

Към автора-в никакъв случай не се чувствай виновен за това какви наклонности имаш. Гейовете не си избират да са гейове... Можеш да поровиш в интернет и да намериш много информация-плода още докато е в утробата на майката се определя.. при теб може и е наследствено незнам... Това не ти чак толкова големия проблем.. по скоро или трябва да говориш с баща си или да прекратиш отношенията си с него напълно. Успех!

7.   От тая сапунена история достойна за някой латино сериал ми залютя на очите. Никога не си лягал с мъж, а изведнъж си решил да проституираш заради някаква висша кауза и никой не се по интересува от къде идват парите за лечението на племенница ти. Пък и на всичко отгоре като от нищото си разбрал, че това е баща ти.

8.   И това е за раздел Измислени истории.

9.   Сине мой, сигурен бях, че си ти!!! Явно съдбата си играе интересни игри с нас, след като по случайност тук открих изповедта ти...
Не се притеснявай за нас, всъщност не аз съм баща ти! Твоята майка ти е баща, а аз съм твоята майка!

14.   Не изпадай в ненужни терзания момче! Баща ми ме направи "момиче" още в пети клас и живота си продължи както до тогава. Е ... замествах понякога майка си в леглото, обикновено, когато беше в цикъл, но пък ми харесваше да ме изпълва с ... мъжествеността си и да оставя семето си в мен и с времето започнахме да го правим по-често. По-късно, като студент започнах да проституирам, но това вече е друг въпрос.