Как да поема инициативата?
Изпитвам чувства към едно момче, (мъж по- точно) знам че и той изпитва симпатия към мен, определено не съм му безразлична. Отначало той поемаше инициатива, а аз чаках на готово, защото си мислих, че ще ме помисли за досадница.

На него явно му омръзна само той да проявява интерес и спря да ме търси. Още се виждаме често, но само като приятели и то заобиколени от други хора. Отдавна не сме оставали на саме. Искам да му покажа, че не съм изгубил интерес към него.

Как да постъпя, как да получа отговор на всички въпроси, които ме измъчват. Без да изпитвам страх, че може да бъда отхвърлена, искам да опитам.
Моля, помогнете:))
Благодаря предварително!

Коментари

1.   И ако те отхвърли какво ще стане - ще спре света?
Напиши му смс - така ще си спестиш срама ако има такъв.
"Хайде да те водя на кафе.. " и просто флиртувай за бога!

Ако си от по-смелите:
смс "Искам те! " ще ти свърши чудна работа

2.   Ами опитай и знай, че риск от отхвърляне винаги има, просто бъди готова за такъв изход и не му мисли много. Дано да не е изгубил интерес вече. Успех!

Doriana

3.   Не си споделила възраст, което прави даването на съвет малко трудно. Все пак едно е да си ученичка, която се срамува да покаже, че харесва момче от класа, съвсем друго е да си 20 и нагоре.

Иначе, макар и от мъжка гледна точка, и аз бях в някаква подобна ситуация. Тогава просто си измислих повод и я поканих да се видим на кафе, уж с конкретна цел, но в крайна сметка идеята ми си беше чисто и просто да се срещна с нея насаме, без да излиза, че точно това съм искал. И от там вече си действаш.

И между другото (сега ще бъда по-груб), аман вече от такива като теб! Страдах много сериозно веднъж заради подобно държание и отношение към мен. Беше отвратително, 2 месеца не знам знам какво се случва в отношенията, падам ли, качвам ли се, ужасна работа. И като ти дойде до немай къде се дърпаш и след 2 седмици - "Хей, ама защо не пишеш? ". Еми, да му се не знае... иде ми да се изселя от тази планета.

4.   В ерата на комуникациите, ти не знаеш какво да правиш. Обади му се и му предложи да се видите на кафе или на по бира.

5.   Недей да бъдеш толкова срамежлива. Давай го малко по-самоуверено. Предложи му да пиете кафе. Не посочвай конкретен ден, защото ако той не може ще се почувстваш отхвърлена, решете заедно кога и къде. Действай! Нищо не губиш в крайна сметка...

6.   Абе вие жените сте странни елементи на 100 год да станете...
За съжаление 80% сте такива ;–(