Страст или любов
Здравейте искам да напиша и моят проблем състои се в това че много желая един мъж и мисля че това не е нормално при положение че съм омъжена имам съпруг който ми дава всичко което искам държи се с мен повече от добре. Но разбирате ли че аз направо полудявам по този човек имам връзка с него от няколко месеца. Искам да го оставя защото той не ме заслужава но не мога.

Наскоро ме нарани и въпреки всичко не можах да устоя на чувствата си и правих отново секс с него когато съм със съпруга си си представям че съм с него и така изпитвам удоволствието какво е това което изпитвам към него не знам може би любов страст увлечение или не знам какво е ако някой е изпитвал нещо подобно моля ви пишете ми ще ви бъда благодарна. мисля че не е нормално това а вие как мислите.

Коментари

2.   Здравей!!!
Не си виновна... Никой не е господар на чувствата и сърцето си. Просто си много време със съпруга си и затова си погледнала встрани. Ти си романтичка, ти си страстна жена... Познавам такива жени като теб... Такава има и в мен! На мен също ми се случи, само където не съм женена, но понеже веднъж бях наранявала мъж така си таях всичко вътре в мен и чаках да отмине...

...и отмина, но не напълно! Понякога в живота ни искаме да сме щастливи и сме готови да се самозалъжем за да е така, и когато след тези лъжи дойде нео истинско стават такива неща! Но главата горе, моите думи може да не са сто процента вярни - ти знаеш най - дъбре как е просто си объркана и искаш да споделиш и някой да ти каже, че това, което си направила е човешко!!! Ако нямате дете няма да ти е трудно да отидеш при другия, но щом казваш, че той е лош това не е хубаво... Може би те привлича неговата мъжественост или и аз незнам. Във всеки случай успех!!! Ще наблюдавам темата и ще напътствам, ако мога!
Ж19

3.   Здравейте, явно имате силни чувства към този човек, понякога има такива "кармични-съдбовни" връзки в живота на човек-срещаш някого и нямаш обяснение защо изпитваш към него всички тези силни чувства и емоции, независимо дали този човек е достоен и дали заслужава това, т.е дори противоречи на всяка логика. Съвет никой не може да ви даде, защото само вие си знаете какво, защо и как ви свързва с този човек. Според мен си изживейте тази връзка, не си рушете брака, тя може да отмине след месеци, години , а може и да си остане за цял живот. Има хора, които никога не изпитва любовта или страстта, или още по-рядко и двете заедно, защото много хора забързани в своето ежедневие, дори не виждат другото. Вие сте опитали вече тази хапка, ако се опитате да прекъснете, само ще се измъчвате, затова моя съвет е изживейте си тази връзка , ако това разбира се ви прави щастлива. Говоря от собствен опит, имам такава връзка опитвах се на пук на себи си да я прекъсна, не виждах този човек по 2-3 месеца и напразно, в момента в който го видех всичко отиваше на..майната си. Все едно не бях аз. Разтрепервам се цялата и до ден днешен като съм с него, затова оставих нещата на съдбата, много хора ме осъждат, други ме разбират и т.н...но само аз си знам какво ми е. На Вас успех каквото и да решите.

4.   Здравей!
Аз съм била от другата страна на ситуацията, която описваш, т.е. в ролята на 3-тия човек. С разликата, че никога не съм се държала гадно с женения мъж.

Ще ти кажа, че ако мъжът ти започне да подозира, че му изневеряваш и да те тормози с въпроси и сценки... и ако недай си боже те заплашва с взимане на по-сериозни мерки, ще видиш как изведнъж това може да те промени и може да започнеш да си налягаш парцалите... в следствие ще нараниш 3-тия човек, който си обсипвала с внимание, л'бов и т.н. (ако той е свестен де), и той ще се чувства излъган...

Не знам какво да те посъветвам. Да, може би това не е просто страст, може да е любов, но внимавай - ако човека си заслужава - действай, но ако не - не се занимавай. А й помисли за последствията, ще можеш ли да се справиш с тях...

5.   Това, което изпитваш към този мъж, предполагам, че е страст. Може и трудно да отмине, но гаранция че все някога ще си отиде. Не се спичай, наслаждавай се докрай и сама ще усетиш кога всичко е свършило. Имаме само един живот все пак. Усмивки!

6.   На тебе ти трябва лош съпруг, ти тогава ще оцениш това, което имаш, за което ЩЕ СЪЖЕЛЯВАШ.

7.   Защо вместо да гледаш чуждите мъже, не положиш старание да поработиш върху брака си?

Тук чета за толкова бракове и изневери. Масовостта ме шокира. В една странична връзка е твърде лесно да изпитваш страст и да си мислиш, че това е силно чувство на любов. Казвам, че е лесно, защото в тази връзка няма отговорности. Това обърква хората, струва ми се.
Който си мисли, че една връзка е перфектна от само себе си, греши. Тя изисква работа, за да се постигна стабилна "перфектност". Когато си срещнал правилния човек, тази "работа" се върши с удоволствие.

8.   До номер 6. А на теб ти трябва буквар. Писна ми да чета неграмотни постове.

9.   Луда страст и привличане!!! това е, и аз бях така преди време само че не съм омъжена

10.   Номер 8, не разбрах, кое е неграмотното в написаното от №6 ? Може би не ти оттърва? До номер 6: Скъпа, само ако знаеш, ето тук, колко си права!!! Ж46

11.   Любовта е от Бог. Силни чувства и емоции, които събират всичко любов, страст, лудост, мечти, безсънни нощи, копнежи, желание и прочие...
Страстта е само външно привличане и да искаш този човек чисто физически и дотам. При страстта го няма духовното, сърцето не е намесено.
Любовта е велико нещо.

12.   Номер 11, не съм съгласна с теб. Според мен вътрешното привличане е свързано със страстта, не външният вид на човека, а неговото излъчване и дори характер. Аз съм била влюбена във мъж който външно изобщо не ми харесваше, привличаше ме но не знам защо.. не външно а като човек и излъчване. След това пък се влюбих в някой който не беше мой тип.. а и не само това, случвало ми се е със мъж който много да ми допада външно да не се получи химия и да нямам желание. Влюбването може винаги да прерасне във любов, така че недей да казваш че нямат връзка двете неща, понякога имат, но не при всеки се случва.