Идеи за подарък на любовник?
Здравейте! От близо година имам сексуална връзка с един мъж. Той не е семеен, но има приятелка. Това между нас е само и единствено секс и нищо повече.

Е, разговаряме, шегуваме се, понякога си пишем в скайп, но чисто приятелски и без да натоварваме ситуацията с чувства. След седмица той има рожден ден и ми се иска да му направя някакъв подарък. Аз съм си такава - обичам да пожелавам лека нощ, сладки сънища, да подарявам, да надписвам картички със съкровени пожелания и т. н. Но не искам да е нещо задължаващо и грандиозно, а съвсем символично.

До сега с него не сме си подарявали нищо за нито един празник, но ми се ще сега да му дам нещичко. Мислех си за сувенирче (най-лесния и тривиален подарък). Поскле се сетих, че може да направя клип от снимки, правени от мен на фона на любимата му песен, но това е някак като за по-емоционално обвързани хора, макар че снимките биха могли да са просто пейзажи (примерно), а не сърчица и т. н. Мислех си и за ново еротично бельо и гореща секс вечер... Честно казано нямам ясна идея. Просто искам да е нещо незадължаващо и закачливо. Благодаря предварително!
Ж26

Коментари

1.   Май нещата при теб отиват към чувства... :)) Най-добре го изненадай с нещо еротично. Купи си някое костюмче от секс шопа. Или готино еротично бельо.

2.   ... според мен в тази ситуация няма нужда да му подаряваш нищо.... ясно е, че ти се иска, но по- добре не го прави.... ЗАРА

3.   Вратовръзка.

4.   Според мен това за еротичното бельо и горещата секс вечер е най-подходящо. Той би се зарадвал повече на това отколкото на някакъв подарък. А и щом има приятелка какво ще и обясни ако му подариш нещо. Избери някой хубаво и подходящо място. И просто му подари една романтична вечер.

5.   Катеричката ти със сметана!

7.   Може и без сметана.

8.   Най добре е нищо материално! Подари му една незабравима бурна нощ, но внимавай че може и приятелката му да е решила да го изненада така.

9.   Една голяма сопа.

10.   Хареса ми идеята на №5. Може и с шоколад, или смесено - върху обръсната катеричка - една черта шоколад и от двете страни по една черта сметана.
Иначе моята идея беше - малка фигурка на носорог. Има ги в магазините за сувенири, където се продават разни подобни неща от камъни /полускъпоценни/. Защо ще попиташ. Ами като символ на потнтност, защото е известно, че от рога на носорог се приготвяла отвара за мъжка мощ и това животно я символизира. Даже поради избиването им заради това, се вземат мерки за защитата на тези животни.
А иначе извън въпроса - внимавай, че май при теб освен секс вече има чувства. То не е лошо, но при него дали е така?

11.   Много ясно, че гореща секс вечер.

12.   Няма да те съдя, като гледам май не е само секс вече, поне за теб. Хубаво е, че искаш да го изненадаш, но не взимай нищо което няма как да обясни вкъщи. Приеми, че за сега има човек, който да му подарява такива подаръци и ти трябва да се задоволиш с малкото - за сега :).

Може да го изведеш някъде зависи какво харесва и да изживеете една бурна нощ.... хем ще му остане в съзнанието завинаги, сувенирите са малко банални поне за мен, а и в този случай подходи внимателно... най - добре е да го изненадаш със секси бельо и нещо ново и забавно :)

13.   Резервирай апартамент в скъп хотел за него и за приятелката му:) След това изчезни ЗАВИНАГИ и създай собствена връзка, а не се навирай в чуждите.

14.   Благодаря на далите своето мнение! Номер 13, аз съм свободен човек. Той е този, който трябва да му мисли :)