Мисля за друга връзка, но не мога да я отрежа защото наистина много държа на нея...
Винаги съм бил на ясно със себе си и никога не ми е било трудно да взимам решения били те и погрешни ( сега съм на 24 ) имам приятелка от 8 месеца в началото аз много я харесвах но с течение на времето не знам и аз какво точно се случи но вече някак не я чувствам така близка.
Имам нужда от нещо наистина спонтанно (тя е на 19 ) но е прекалено тиха не говори много когато сме с приятели (предимно мои ) тя не обелва и дума освен ако някой не я попита нещо и тя отговаря доста лаконично с 1 - 2 думи и това е. Когато сме на купон или на кръчма положението е почти същото седи си и иска да седя и аз да си говорим. Прекално е срамежлива. Какво ли не превих за да се отпусне но нещата не се получават. Нейните приятелки са толкова луди жизнени и забавни с тях се забавлявам истински докато дя седи на дивана или където и да било и просто си се усмихва или си говори с тях.
Апък аз само се ядосвам. Преди да я срешна имах сериозна връзка продължила почти 3 години тогава виско беше така нормално. Бившата ми приятелка беше точно мой тип но за жалост послушах не когото трябва и скъсах с нея сега може би съжалявам но гледам напред. Искам да съм със сегашната ми приятелка но тя не знам и аз как да го кажа скучно ми е с нея.
Тя иска да сме все заедно да гледаме филми да седим сгушени някъде и да си говорим или да се целуваме !!!!!
БОЖЕ! Аз може да съм на 24 обаче имам нужда да изразходвам енергия не само в любовта обичам компанията на хора музика и забава.
Когато сме заедно усещам че на мен винаги ми се спи когато се прибера обаче не ми се спи и като ми се обади някой излизам и се чувствам много добре и след това се обвинявам какъв глупак съм защо не съм при нея а съм някъде и се забавлявам.
Толкова съм объркан че не знам какво да правя.
Лошото е че започвам да си мисля за друга връзка но не мога да я отрежа защото наистина много държа на нея не знам дали я обичам но имам чувства към нея.
Преди известно време една от добрите и приятелки отиде за няколко дни на вилата на друга приятелка и като се върна вече беше с нов приятел макар че имаше 4 годишна връзка с едно момче от тук. Просто го заряза защото е осъзнала че никога не го е обичала сега е толкова щастлива. В началото аз бях възмутен просто какво ли не казах за момичето но когато я видях осъзнах че просто е намерила онова което не е получавала а какво по хубаво от това. Да егоистично е защото страшно нарани момчето и честно казано му съчувствам . Но това ме разтърси след като го научих започнах да си мисля какво ли не как може би ще срещна друга и как ще се влюбя но не искам да нараня приятелката ми.
Държа се студено с нея аз го усещам и си казвам сега няма да е така и като се видим и просто нямам представа какво става но просто не мога да се държа така както искам.
Аз ли съм виновен? Аз ли не знам какво искам, толкова ли съм лош че сигурно я наранявам и знам че го правя но не се променям... не знам.
Самият факт че усещам как тя се страхува да не я оставя, как все ми прави някакви намеци че ме обича че се е страхувала да бъде с някой но ми се е доверила още повече ме депресират и още повече се обърквам. КАКВО ДА ПРАВЯ!

Коментари

1.   ОХ горкият ти...аз ако съм веднага шщах да я зарежа.Понеже съм голяма дърдорана и енергична и винаги тирся човек като мен който да ме развесели...Незнам как я тирпиш така да седи да те гледа без да дрънка нещо като сестрами хаха и тя е такава мелеее ужаз виш мой съвет е послуши сърцето си не мисли само за нея а и за себеси ако не се чувстваш при нея щастлив по добре я зарежи преди и тя да не ти се обвирзва по силно после пове че ще страдате незнам ...УСПЕХ...

2.   ОЛЕЕЕЕЕЕ ДУШИНКА ИЗЧЕЗВАЙ ДОКАТО Е РАНО

3.   ми ясно е че вие не си подхождате..даже се чудя как сте издържали до тук..трябва да скасате според мен щом така се чувстваш..просто няма смисъл нали трябва и на двамата да ви е добре :)

4.   не си виновен, така се случва във живота, това, което можеш да направиш, за да си чист пред себе си и пред нея - е да си откровен. успех :)

5.   НЕ УДЪЛЖАВАЙ ТАЗИ АГОНИЯ.....ДОКОГА МИСЛИШ ЧЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ПРЕДСТАВЛЕНИЕТО?

6.   Не съвет, по скоро мнение искам да изкажа, ако вече не е прекалено късно. Все едно виждам себе си преди мнооого време в описанието на твоята приятелка, а сега съм една самоуверена, харесвана, спонтанта и т.н. жена и си мисля какво ли ме е променило?! Може би мъжа до мен, светогледа ми или всичко е въпрос на време, а може би някои хора не се променят изобщо ........

7.   В момента аз съм в същата ситуация от 1година, само дето аз съм жена на 30г., а той мъж на 30г. и живее вкъщи със семейството ми. Винаги си мълчи и все иска да ме прегъща и целува понякога ме влудява. А аз се чудя как го търпя все още, но мисля, че в скоро време ще се разделиме. Мисля, че е добре да разбереш ето това:

За всеки влак си има пътници, но ние сме се качили на неподходящия.

Успех.