Времето лекува
6 години без никакъв контакт след бурната лятна любов която отмина с отминаващият и топъл август преди толкова време който остави толкова красиви спомени, усещания това лято преобърна разбиранията ми за живота това бяха 72 дни от които изненадващо много дори и маловажни неща все още си спомням много често когато затворя очи всякаш парфюмът и го усещам ако се позамисля всеки допир, целувка дори и начинът по който ме гледаше с тези зелени очи та по същество, че се отнесох малко виждаме се след толкова много време аз уж продължил напред със сериозна връзка виждаме се съвсем случайно гледаме се в продължение на цяла минута никой не казва нищо доближихме се без да говорим явно почувствахме едно и също и се целунахме.

Отминало било глупости разхождахме се безцелно припомняйки си разни неща и двамата осъзнахме, че все още сме глупаво влюбени един в друг тя вече омъжена с дете на 2 годинки аз със сериозна връзка с момиче което много прилича на нея подяволите яко съм прецакан нищо не мога да направя чувствам се много идиотски как така не можа да ми мине през всичките тези години не мислех чак толкова често за нея ще я преодолея ли някога?

Коментари

1.   Времето НЕ лекува.... а колкото повече време отминава толкова повече свикваш да живееш с тази "малка" болка.... Всеки си има човек, който си му остава тръпка за цял живота, но не е с него по едни или други причини. Аз моята така и не я преодолях, но дано ти да го направиш ;)

NoBody

2.   СТ1: Времето нищо не лекува. Можеш само сам да се излекуваш като усазнаеш че ако една вразка е свършила то тогава е нямало любов защото връзките в които има не свършват точка и.

3.   Това звучи страшно! Разминал си се със сродната си душа? Не само годините, но и хилядолетията няма да ви излекуват - докато не се научите да живеете сами.
Това, че жена ти много прилича на нея няма да ти помогне - външната прилика не отразява същността - тя не е ТЯ. Това е визуален образ, програмиран в съзнанието ти, за можеш да я разпознаеш. Подобните на нея не са нея.
Вече си я срещнал. Защо се разделихте? Или такава е била уговорката...

5.   Да, май си прав 1, има хора които ти остават тръпка завинаги. Аз моята със сигурност никога няма да я забравя... но в крайна сметка и не искам. Искам да си спомням всичко хубаво, свързано с нея (т. е. него), независимо колко наранена съм в момента и искам да знам, че той е добре и е щастлив. Обичам го и не знам защо... това май е любовта. Бъдете щастливи всички, независимо дали любовта ви е споделена.. и не забравяйте да се радвате на малките неща като една усмивка, един поглед, един мил жест.

Doriana

6.   Когато скъсаш с някого си казваш, ужас какво стана не мога да живея вече а толкова се обичахме и така нататак, но първата любов се помни цял живот и всяко зло е за добро. Ако е трябвало да се съберете пак е щало да се случи рано или късно повтарям "всяко зло за добро"