Комшията
На 15 г. Моника от Пловдив.

Наскоро, се преместих в нов квартал! Много ме е страх тук, ако трябва да бъда честна!

Запознах се, с една много интересна група момчета. Всички са много различни, но понеже от малки са заедно, са много взаймни.

Разбирасе аз си имам любимец. Сега той е мое гадже! Страхотен е, идеален. Проблема е там, че неиска да казваме. И това ме подлудява. Не ми казва защо, едва ли го е срам, всички ме харесват. Красива съм! Негов тип! Много момичета му пишат, това също ме измъчва. Иначе почти постоянно сме заедно, ходим на кафета, билярди, кина, обичам го. Даже и редовно си се напушваме заедно.

И според вас да му пусна ли? Найстина виждам онова, което винаги съм искала. За първи път ще ми е ако му пусна, да го направя ли?

Коментари

1.   Какво значи 'да му пусна ли'? Ти услуга ли ще му правиш или какво?
Винаги съм мислела, че 15г е страшно малка възраст за някой да започне да прави секс, защото повечето тийнейджъри са прекалено кухи и не разбират каква отговорност носи половият живот.
Моят съвет към теб е да се отдръпнеш от него. От поста ти не става ясно дали той те притиска за секс или ти искаш да му се подариш, за да те харесва повече(wtf? ). Ако един мъж(в случая момче) те харесва, няма да го е срам или да има някакви притеснения най-близките му приятели да знаят за отношенията ви. Самият факт, че се криете, показва, че не му е чиста работата. Мисли с главата, не с гъзът си!

2.   Направи го, но само след като се спрете да се криете.

3.   И аз съм от П. ако това има някво значение :Д ами ти го обичаш обаче дали той те обича? Може да се прави на добричък и след като му пуснеш да те зареже ( както повечето) и после ще съжеляваш .. лично аз бих изчакала малко, но както си решиш :)

5.   Той е влюбен. Усещам го, преди обаче с някакво момиче е билл направил грешка. И целия квартал го говори. Може би затова неиска? Още е рано за секс, но на 25 другия месец може би!!!

6.   Ами напушете си се пак и пробвайте кво ;D

7.   Не му пускай още, прави му само чикии и свирки, но за секс е рано още.