Работата като начин на живот - неизбежна самота
Здравейте аз съм момче на 24 от Пловдив, по-миналата година водех доста беден живот беше ми много трудно родителите ми са разведени и прочие майка ми не е в добро здравословно състояние. Така съвсем случайно започнах работа в една фирма и не знам как, но много бързо се издигнах започнах да взимам огромна за бившия ми стандарт на живот заплата, позволих си много неща.. лекувах майка ми, купих си спортна кола, и много неща, водех нормален човешки живот имах много лично време намерих си свястно момиче и така :).

Един ден във фирмата усетих че нещо не е наред с голяма мъка разбрах че са съкратили половината персонал поради големи загуби в бюджета и така аз като нов бях аут. Не паднах духом, но за нула време започнах да губя позиции, пари и кво ли не - връщах се към стария си живот :(... стегнах се започнах да работя по 15 часа на ден, лека полека пак се издигнах и сега съм един от малкото специалисти в пловдив в интериорния дизайн и компютърната анимация. Проблема ми беше решен запазих си всичко както си беше..... но изгубих личния си живот понеже работата ми започна да изяжда цялото ми време, приятелката си загубих още когато загубих предната си работа, сега съм добре финансово живота ми е хубав... но всъщност нямам нищо, започнах връзка с едно момиче но тя ме остави, понеже нямах много време, започнах с друга пак ме остави,моите "приятели" се видяха какви са когато бях във криза, сега се опитаха пак да ме потърсят, но ги орязах всички до един. Спортувам постоянно когато имам време - общо взето си гледам живота, но не мога да намеря момиче което е заето като мен и ме разбира за липсата ми на време.Това е. :)

Коментари

1.   Приятелю аз съм същия имах хубава работа но един ден разбрах че съм уволнен имах нужния опит и знания и си отворих собствена фирма поработих известно време сам и все още работя сам никъде не излизам понеже нямам никакво свободно време мислех си че няма да мие проблем да работя нонстоп чувствах се много добре беше ми приятно да работя сам но не след дълго осъзнах че ми липсва нещо това което ми липсва е човек с когото да споделям радост и мъка приятели нямам имах н те сам осе пишеха на приятели в момента си нямам никого само една фирма и се чувствам ужасно не искам да променям начина си на живот харесва да работя нонстоп може би съм работохолик :( но ужасно ми се иска да имаше човек с когото да споделям и се надявам че някой ден ще срещна такъв човек който да ме разбира.

Моя съвет е да не спираш да се надяваш някъде има човек който ще те приеме такъв какъвто си.

2.   Здравей казвам се ани искам да се запозная с теб, skype mi e mimi_1320

3.   Айде приятелю, момичето иска да се запознае с теб и дай боже да намерите обща приказка. Успех.

4.   Номер 2, баш от такива като теб ми е писнало... тук не търся запознанства.. има такива сайтове, не мислиш ли? Номер 1, крива работа, одеве гледах по БТВ някакво предаване говореха за така нареченото прегаряне заради работата - превръщаш се в робот и накрая изпадаш в депресия. Готов съм да се откажа от повечето си пари само и само да си върна живота обратно.

5.   Имам чувството, че понякога сам отблъскваш хората от себе си. Замисли се. Добре е и ти да проявяваш разбиране към другите и да им го показваш. Иначе всички вечно търсим някакво разбиране от другите...
Най-лесно намират разбиране, тези, които са способни да отвърнат със същото. Иначе светът е пълен с егоисти, които крещят "Мен никой не ме разбира."

6.   Много си груб към номер 2.

7.   Aло, авторе, №2 е "днес се разделихме". Тя е депресирана, но е добра и търси истинска връзка. По добре пробвай, а после оценявай...

8.   Номер 7 а ти кой си? От къде знаеш кой кой е :) надушвам някаква конспирация тук (майтапя се).

10.   Някои хора тръсят подкрепа в другите, а когато тя им бъде предоставена- я отблъскват. И после сами се чудят защо се получава така и онака.

11.   Към номер 8, а ти си много готин-разсмя ме, я пак кажи нещо весело:)

12.   Към номер 8-имаш добро "обоняние":), а автора какво точно иска и аз не разбирам: оплаква ли се или се хвали с историята си?

13.   Оставете работата за 2 дни и отидете в Нареченски бани.

14.   Работата ти изяжда цялото време? Намери някой с когото да работиш, раздели я(работата). Да бичиш 12-15 часа и да искаш някой да те чака в къщи- няма да стане.