Изневерява ли ми?
От няколко месеца ходя с едно момче. Много е красив и много момичета го харесват. Твърди, че е само с мен, че много ме обича и че никога не би ми изневерил или наранил по какъвто и да било начин.

Но преди две седмици той излезе с негови приятелки на кафе ( окей приех го, защото в крайна сметка нормално е да има приятелки и да излиза. Почнем ли да си забраняваме до никаде няма да стигнем ) След няколко дена аз бях на работа и му званя да го чуя как е, а той ми казва че се разхожда с негова приятелка (трета. Понеже ми казва и имената беше различно от предишните с който излизаше) Нищо не му казах пак. Но онзи ден бяхме заедно и съвсем случайно видях че четвърто момиче го е търсила по телефона и реших да го попитам. Той ми каза че е негова позната. Замълчах си отново, но почвам да се съмнявам.. Според вас изневерява ли ми??

Коментари

1.   Според мен не ти изневерява и излишно се филмираш. Няма нищо лошо в това той да си има приятелки и да излиза с тях, стига да не те пренебрегва. Ти да не би да нямаш приятели от другия пол? :-) А според мен ще ти е още по-спокойно, ако и ти се запознаеш с тях. Седващият път като си прави планове да се вижда с някоя му предложи да излезете всички заедно на по биричка примерно.
И все пак ти си познаваш момчето най-добре..

2.   Хаха! Тази история е като шега...
Аз също имам приятели мъже, само приятели, с които не правя секс. Чуваме се, излизаме заедно...
Не ставай чак толкова мнителна, но може да си провериш. Нека той не знае кога точно си на работа. Изненадай го някой път, появи се там където е казал, че е.

3.   Колко общи познати имате? Според мен е рано да се каже но ако така продължава трябва да провериш нещата.

4.   Не знам дали ти изневерява, но не е нормално да се вижда с толкова други момичета.. И аз имам много приятели момчета, (защото с момичета изобщо не върви).. Но не излизам с тях, спрях да се виждам с тях, защото си имам сериозен приятел и смятам, че макар и нищо да не правя с тях не би му било приятно..

(момиче съм)

5.   Ехх... доверието е най-важното за една връзка :) Ако му имаш доверие, не виждам защо се съмняваш в него, и верността му към теб! ... Някога да те е излъкал за нещо? Ако да, тогава се разбира и твойте притеснения ;) Усещам че си го обичаш, и искаш само за себе си! Звучи някак много сладко, когато се жена е загрижена за сигурността на свойто сърце! Защото ти ревнуваш ;D И с право, ама не позволявай ревността да излезе извън нормите. Сама си казала, не можете да ограничите контактите си, познанствата си и приятелствата който сте създали! Да, заедно сте, но и всеки от вас има свой живот :) Знаеш че е така. А живота е добро изпитание за любовта ;) Ха, ако си държи на думите и обещанията, няма да те нарани, а ако не си държи, все ще разбереш! ...

Обаче с това начало, няма как да не отбележа! Ето, поредното доказателство, че вие жените, искате преди всичко, да сте с момче което е намирано за красиво и привлекателено от другите момичета. Това за вас май е мерител, за "стойността" на момчето! :)) Колкото е по-харесван, толкова по го желаете! Един вид, ако сте с него ви се вдига самочувствието! ... Къде е душата тука? Както и да е! ... А за думите дето ти е казал, ами какво друго да ти каже? Те тия неща с "че никога не би ми изневерил или наранил по какъвто и да било начин. " ги казват всички момчета с цел да ви склонят вас момичетата да опитате с тях!!! Аз затова мисля, че думите са важни, но не повече от доверието което се гради с времето. Той може да е казал много неща, но реално едва когато си с него, тоест сега, ще видиш на кое от нещата който е казал държи, а с това и до колко държи на теб ;)

Най-добре поговори с него, бъди откровена, кажи му че ти е неприятно че често е с различни момичета! ... Ама огромни и драстични промени не очаквай!!! Ти си избрала да бъдеш с него, въпреки че знаеш, че има много обожателки, е? Сега това е което ще виждаш често. Стига да се обичате, няма да има какво да ви раздели ;)

~winterfire~

6.   Виж сега - по-вероятно е, ако ти изневерява това да е не с няколко наведнъж, а с една. Друг е въпросът, че явно е доста контактен и при тези невинни контакти може и да кривне от пътя. Защото явно го харесват и преследват момичетата и каква е гаранцията, че щом охотно излиза с тях, дава си телефона, няма и да ти изневери в един момент. Мисля, че за сега не го прави, но с тези социални контакти и то все с момичета - незнам за в бъдеще.

7.   дай му шанс ако държиш на него....
ако го хванеш в изневяра ти си знаеш какво следва =]

9.   ми той е с теб и с другите мадами които са му приятелки,
при положение че сте обвързани, това си е чиста проба изневяра, па макар и да не си го слагат, щот това е последното стъпало до площадката наречена изневяра, мерси

10.   Moже да му е такъв характера, да е по-общителен, но може и да ти изневерява.. няма как да знам, не му познавам характера на твоя човек :). Поговори с него или намери дискретен и хитър начин да разбереш!

Ненн