Ще му се занимава ли с момиче като мен?
Аз съм на 21г. и съм влюбена в мъж с 12 г. по-голям от мен. Но аз съм девствена и не знам дали ако разбере.. няма да е проблем. Моите приятелки ми казват, че хората на неговата възраст си търсят момиче, което е опитно и могат да си се "забавляват" максимално... и едва ли ще му се занимава с момиче като мен. Искам да попитам малко по-големите.. истина ли е това, дали ако разбере ще изгуби интерес?

Коментари

1.   Не знам защо никой не е отговорил на питането ти след толкова прочитания. Може би, защото не си дала достатъчно инфо. Няма някаква закономерност. На 33 той може и да е зрял и ако те обича да приеме твоята неопитност, може да е комплексар и да търси по-малки и неопитни жени. Зависи той какво търси - съпруга или жена за сексуална връзка.
Предполагам, че нямаш достатъчно опит с мъжете и затова както и да ги мислиш нещата те чакат проби и грешки. Но това е животът и няма нищо лошо, нито страшно.
Живей, опитвай, развивай се и не си го слагай толкова присърце :).
Успех ти пожелавам!

2.   Това е мнението на твоите приятелки, но не на всички хора. Ако се обичате какъв е проблема? По-добре първия път да ти е някой с който се обичате, отколкото да си пияна на купон или в дискотеката.

3.   Благодаря и за двата отговора...

4.   Здравей! Аз съм в абсолютно същото положение.. Поради факта, че съм девствена нямам нужното самочувствие и кураж да разкрия чувствата си... Освен това винаги попадам на крайно, ама крайно неподходящи мъже... Все повече се затварям в себе си и постоянно мисля за това къде съм сгрешила :(Иска ми се поне първият път да е с някой, който ще има чувства към мен, защото така и аз ще се чувствам добре и на място... С много мъже можех да го направя, но съм се отказвала непосредствено преди това, защото се чувствах адски зле от факта, че за човека с когото съм гола в леглото - съм просто никоя.... На теб късмет и дано нещата се наредят :)

5.   Благодаря :) Сега съжалявам, че съм била толкова предпазлива, може би трябваше да си живея живота! Не трябва да сме нито в едната, нито в другата крайност:) Не съм престаряла :D но.. в днешно време рядко се срещат девствени момичета на моята възраст, прието е за тези момичета да се твърди, че са сдухани, задръстени и т. н. За себе си поне мога да кажа, че не съм такава. Излизам с приятели, купонясвам... но просто се влюбих твърде рано в неподходящия :) от 10 кл. съм влюбена в него.. до ден днешен... исках, а и още искам той да ми е първия. Това не смятам за грешка... така се случи :) Лошото е, че той не казва нито НЕ, нито ДА... Държи си ме като резерва, така го усещам. Няма приятелка, но според мен търси някоя на неговата възраст и ако не намери подходящата.. може да драсне два реда на "малката" :) Но както и да е.. благодаря за коментарите ви. Много исках да пише някой мъж на неговите години, но.. явно те не посещават такива сайтове ;)

6.   Аз загубих своята девственост на 22г. с мъж на 32г. :) Беше първата ми голяма, искарена любов.

8.   А на него беше ли му приятно...???