Той никога няма да бъде него
Той винаги си остава мъжът, който е на второ място в моето сърце. Винаги съм го пренебрегвала и съм поставяла на пиедестал други видимо по- маловажни неща, само и само да се задържа малко време по-далеч от него, далеч от погледа му, който всеки път ми казва „аз заслужавам повече любов”. Той е прекрасен, но не е същото - лепеното не е като цялото. Той слага света в краката ми, но не може да бъде Него. Мъча се всичко да бъде нормално, да не бие толкова на очи, това, което за сърцето ми е истина. И защо го правя?

Нима той заслужава това отношение, нима той заслужава да плаща за чужди грешки и за чужда любов? Нима той има вина за нещото, което мен ме е наранило или не съм могла да имам - „Не е” и от това най- много ме боли понякога. Боли да гледам в очи, в които не виждам нищо - за мен те са празни, боли да целувам устни, които са толкова горчиви - за да е истинска една целувка, тя трябва да значи нещо за теб, трябва да е с някой, който не ти излиза от ума. Кажете ми какво ще е най правилното което да направя моля ви?? !!

Коментари

1.   Пробвай нещо ново, нима новото не те привлича-това, че незнаеш какво ти предстой!

Оффф ае прави квото щеш не ме засяга.

2.   Бъди с този които обичаш, иначе ще нараняваш всички около теб, включително и вас самата.
УСПЕХ!

3.   Аз мисля, че много добре знаеш правилното решение. Няма да чуеш нещо по-различно тук. И това е така, защото това което чувстваш ще бъде причина за неизбежното, а единственото нещо, което правиш е... да го отлагаш. Не е добре за никой в тази ситуация и от това няма да излезе нищо хубаво. Ще има наранени, ще има и виновни. Животът е прекалено кратък, за да го пропиляваме по този начин. Едно нещо ме научиха и винаги ще съм благодарна... - никога не отлагам това което искам!!! Когато обичам някой-боря се, когато не обичам-тръгвам си.... Да си с някой, само защото е добра алтернатива, няма да те направи щастлива. Ще те направи жалка и страхлива.
Момиче 23

4.   Все едно чета за себе си, преди година и половина по абсурден и нелеп начин загубих човека, който съм обичала най-много през живота си. Той пое по своя път защото му писна от моите лигавщини, защото тогава наистина бях непоносима. След като го загубих разбрах наистина какво съм имала и колко много той е значел за мен. Пое по своя път наскоро му се роди и детенце, но аз и до ден днешен немога да спра да мисля за него и за спра да го обичам. Една година след раздялата ни тръгнах с друг човек, до мен е ….. с течение на времето започнах да изпитвам някакви чувства към него. …… ДА НО НЕ Е ТОЙ. Вече не съм човека, който бях, но твърде късно. ТОЙ ще изплува винаги в съзнанието и мислите ми, когато нашепвам обичам те, не лъжа сегашният ми приятел, но голямото ОБИЧАМ ТЕ винаги ще е за НЕГО, този, който ми беше съдба, а аз по най-тъпия възможен начин го пуснах да напусне живота ми.

5.   Стой сама, докато не намериш подходящ човек, който ще значи нещо за теб. Мисля, че не заслужаваш този който е до теб в момента и ме е яд за него и на такива като теб. Наранявате хората, а те не го заслужават. Аз като съм сама какво, да не съм умряла? ! Пусни го да търси щастието си при друга, защото с теб ще страда. А на теб успех!

Doriana

6.   А нужно ли е да бъде като него? :) Знам, че другият е дълбоко внедрен в сърцето ти, че мислиш и го обичаш. Но този другия, той заслужава ли тази твоя обич? Ако между вас е имало любов, защо сега си с друг? Ако сте се обичали, и сега щяхте да сте заедно, защото любовта винаги намира начин и прощава! ... Е, къде е проблема? ! . В него ли, не! Той е какъвто е, и както виждам е чудесен за теб. Проблемът е в навика ти! Свикнала си с един, по-един начин, и раздялата ви ще да е била доста кофти! От там и не можеш да го забравиш! Хммм... за да сте разделени, явно те е наранил. Ииии... болката като последно усещане, се е заплела в твойто сърце, притиска го и щом видиш с който си сега, от теб се процежда заедно със спомените и онези минали чувства! ...

Би било лудост, ама ако обичаш другия, върни се при него, защото със сегашния няма да можеш да продължаваш все така! Би го наранила! ... Нали не искаш така да стане. Тааа... или спри да мисли за преди, като живееш сега, или назад към миналото, там пътя си е все същия :)) Ако съм на твое място, ще си дам време, може би ще се отдалеча за малко, колкото да си изясня чувствата! ... Това е добре да направиш и ти.

Напълно съгласен съм с номер 3 :) Обичта с нищо не може да бъде заменена, и ако обичаш, правиш нещо за да има любов! :)

~winterfire~

7.   Като взимаш наркотици, гледай да си далече от интернет..

8.   Офф, тук вече отдавна е приключено.
Ако искаш да си щастлива - БЪДИ. Ако се интересуваш как - отиди при Любовта..

Просто, ясно, реално и БЕЗ драми (макар че, като гледам в такива ти се живее).