Днес се разделихме
Здравейте приятели имах връзка с женен мъж около 4 месеца, запознахме се, чрез интернет, той е от пловдив, аз съм си от софия, той ме заблуждаваше от самото начало колко много ме обича и че един ден ще сме заедно.

Искам да се обърна към всички момичета, които са като мен, мили момичета колкото и да казват че ни обичат, колкото и да са с влюбени погледи, и да ни обсипват с подаръци, никога няма да напуснат семеиството си заради една авантюра, накрая губещите и страдащите сме само ние, а те продължават своя живот без нас. Днес обмислих всичко това което е в момента и не мога вече така да продължа, уморих се, колкото и да ме болеше, колкото и да плаках и сега плача дори, днес се реших да сложа край, дори не му го казах в очите не мога, писахме си до преди малко, и веднага ми се обади един час говорих ме, казах му да не ме търси вече, че не искам да го виждам и че всичко беше до тук.

Исках да споделя това с вас. Ще поема сама по своя път, дано един ден намеря човека за себе си. Нямам какво друго да кажа, драснете по някой ред. Късмет!!!

Коментари

1.   Правилно решение си взела, поздравявам те. Сега се стегни, излизай с приятели, намери си хоби и Човека ще се появи, бъди сигурна. Забрави го тоя, той не е мъж.

2.   Мисля,че си постъпила правилно, въпреки че не ти е било лесно. Поздравявам те и успех занапред!!

3.   Поздравявам те! Дошло е време да помислиш за себе си. Върви напред и не се обръщай назад. Бъди щастлива!

4.   И аз постъпих като теб преди 2 седмици. Боли много, но е по-добре. Така мога да продължа напред, да си изплача болката и да ми мине. Той не пожела да напусне семейството си заради мен. Тъпото е че продължава от време на време да ми говори по телефона колко много ме обича. Опротивя ми какъв лъжец е. Няма ли малко жал за да спре да ме навива! Животът си давах за него, но ми писна от красиви думи и голи обещания. Поздравявам те, че и ти като мен си постъпила правилно слагайки край на подобна връзка! Заслужаваме повече!

5.   Откъде знаеш, че те е лъгал и че не те обича? Дай на човека още време. Как искаш само за четири месеца той да те опознае. щом като е с теб, значи нещо му липсва в брака. Ако го открие в теб защо да не се съберете. Има надежда, дай му шанс. А това че си се хванала с женен май си е твоя грешка, но ти си го знаела, така че инвестираи още време и изиграй хорото до край.

6.   Благодаря на всички вас, че ме подкрепяте! Номер 4 бих искала да се запознаем, skype ми е mimi_1320 ще се радвам да ми пишеш.

7.   Правилно си постъпила.
И дано никога не се окажеш в роля на съпруга, на която й изневеряват с момиченца за разнообразие.

Болката ти ще е стократно по-голяма, а а към нея може да се прибави и тази на невинни деца (ако последва така мечтания СЕГА развод).

8.   Браво!

9.   Помисли добре.

10.   Защо изобщо си започнала връзка с този човек, щом е женен? всички вие бихте ли искали утре мъжете ви да ви изневеряват? ! Сама си си виновна. Няма какво да плачеш сега. Ако бяхте по-свестни, щяхте да уважавате семейството и да не влизате в тези роли. После се чудим защо мъжете били такива.. ами заради такива леки жени като вас... .