Изостави ме бременна в 4 месец и тръгна да се жени
Здравейте!
Много мислих преди да споделя тази история, но наистина вече не издържам-искам да излея душата си, защото съм много наранена и се чувствам като в една дупка, от която като чели няма излизане... Та ето и какво се случи:

На 25 години съм и имам дъщеричка на 1г. и 4месеца...

Аз бях едва на 16 години, когато започна нашата връзка-живеем близко един до друг и се познавахме отдавна. Всичко между нас продължи 7 години. Обичахме се и бяхме много щастливи, той замина в казармата и аз го изчаках-беше истинско щастие когато сме заедно, докато не отидох да живея при него през2008г. Нашите никога не са одобрявали тази връзка, но за мен той беше всичко и мразех всеки който ми говори против него.

Техните също бяха против, но и той не се съобразяваше с мнението им... Уви когато се събрахме да живеем заедно не се получи и се разделихме скоро за 10 месеца. Аз вече имах друг приятел, но той като разбра и започна пак да ме търси, а аз нали си го обичам-върнах се и така след 3 месеца забременях. Техните като разбраха че ще имаме дете и се чудеха как да ни разделят-не ме искаха, защото исках да го отделя от тях-исках да сме самостоятелни и сами да вземаме решенията си(Той няма майка-баба му го е отгледала и затова си мислеше, че е нейна собственост)

Та така започнаха проблемите-аз си мислех, че той е с мен, но точно когато трябваше да получа подкрепа от него той ме изостави-един ден с баща му се скарахме много жестоко, защото не му даваше да ходи на работа, че трябвало да му се сменят подовите настилки и имал нужда от него! Аз се намесих и просто казах, че това може да стане и между работата и от там-скандал... Той мълчеше през цялото време и баща му ме изгони... той пак нищо не каза и аз си събрах багажа и си тръгнах. Бях бременна в 4месец... След 1 месец разбрах че си има друга и ще се жени... обадих му се много пъти и го молих да се върне при мен за да се роди детето ни в нормално семейство, но той беше категорично решен да е с нея!

На 25. 12. 2010 се роди дъщеричката ми! Потърсих го за да я припознае и да впишат името му в акта и за раждане, но той пак ми отказа-записаха си я на мое име, но аз държах тя да е с бащината си фамилия, все пак съм била с тоя човек 7 години! Една година по-късно се явихме на дело и той призна детето, но пак не се интересува от нея-не и плаща издръжката не я търси, даже ми се похвали, че чака бебе от другата...

Много ми е трудно в това положение... Не очаквам някой да ми помогне-просто трябваше да го споделя с някого. Ако съм ви отегчила с моята история-извинявайте!

Коментари

1.   Ох, миличката! Не се притеснявай. След всяко лошо нещо в живота идва нещо добро. Ще се обърнат нещата някой ден и ще разбереш, че може би така е било по-добре. За какво му е на детенцето ти такъв човек за баща? Ще си намериш друг 100 пъти по-добър ;) УСПЕХ!!

2.   На 25 години си! Имаш прекрасна дъщеричка! Я, хвани живота си в ръце и изобщо не го търси! Каквото си е надробил да си го сърба! Аз бих се радвала, че съм се оттървала от такива роднини негови, че и от него - щом му е толкова акълът! Аз също съм самотна майка, не е лесно, но пък Животът е пред теб! Ще се влюбиш отново, и дай Боже да срещенш човек, който истински ще те обича и ще те цени!

Птичето

3.   Не разбрах само как така изведнъж се е отчуждил от теб и веднага си е намерил друга, че и веднага тръгнал да се жени. Нещо няма логика, струва ми се, че си изпуснала част от историята?

5.   О, миличка не се предавай! Как може да има такива нещастници! Разбирам детето да е неочаквано и да не сте били заедно, но вие 7 ГОДИНИ СТЕ БИЛИ ЗАЕДНО ПРЕДИ ТОВА. Как може такова нещо направо незнам. Но мъжката природа е такава - повърхностна. Ти нямаш вина за нищо, разбира се, но не му ли пролича по нещо, че е такъв безхарактерен, та техните да му определят за кой да се ожени, защото според мен те са го оженили за това момиче. Гледай си детенцето да ти е живо и здраво и продължи напред - рано или късно всичко се връща в този живот!

6.   Да ти е живо и здраво детето. На него не му пука, няма и да започне да му пука. Гледай си детето, живота и не мисли за него.

7.   Авторке, забрави този мъж.

№6, а аз знам за много жени как напускат мъжете си и жените да не искат детето им да знае кой им е таткото, камоли един такъв татко да се радва на развитието на детето си от време на време.

8.   Нямам думи!! Потресаваща история! Но нали знаеш поговорката- КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ. Трудно е разбирам, но щеше да ти бъде още по-зле с него и неговото семейство. Въпреки че е голям човек той още се ръководи от мнението на тати и баба. Отървала си се от голям товар, мила. Започни нов живот. Никога незнаеш от къде ще се появи правилният човек. Един ден това ще стане, и ти ще си благодарна че онзи вече не е в живота ти. Знам че си наранена но заради детето трябва да си силна!! Успех!!

9.   Да ти е жива и здрава дъщеричката.

Спокойно, ще намериш друг който си ще те цени! А за постъпката на "твоята приятелка" не знам какво да кажа, просто според мен те е взел за даденост, но като е разбрал сериозността на отношенията ви се е уплашил. Само това, с другата жена не го схващам??!?!?!? Тоя е някакъв ... знам ли какъв ??!?!?!?!

Ще перефразирам финалната фраза от "Досиетата X": Той е някъде там :)

М21

10.   Здравей мила. искам само да ти кажа че преди година се запознах с един такав изрод като твоя бивш... отначало ми каза че имал дъщтеря, после каза че не било негово дете... та хора всякакви, но най-важното е детето ти да е живо и здраво и майната му на всичко останало

11.   Прегръщам те и казвам, че всичко ще се нареди. Аз вярвам, че за всеки е отреден някакъв план и просто човек трябва да се въоражи с търпение.

А ти си само на 25 години и животът е пред теб. Имаш прекрасно дете, което да изпълва дните ти с радост. Не се занемарявай, поддържай външния си вид, бъди винаги добре облечена, излъчвай увереност и радост. Подържай духа и ума си будни - намери си хобита, чети, излизай и се срещай с хора, учи нещо - нов език, например.

Ще видиш как не след дълго ще се появи подходящият човек, който ще държи на теб. А мухльото, който е постъпил по такъв долен начин с теб - изобщо не го отразявай. На твое място, дори не бих казала на дъщеря си кой е баща й и не бих разрешила да го вижда. Той не е стойностен човек и не виждам защо трябва да присъства в живота на детето ти.

12.   Благодаря на всички за куража и милите думи-имах нужда!

14.   Аз бях в същото положение преди много години. Бях в края на 3-ти месец. Когато нещата потръгнаха надолу и той ме заряза, изплаках душата си, но взех решение, че няма да имам дете от такъв баща. Сега след близо 15 години, аз срещнах мъжа, който не ме оставя и сега съм бременна. Макар и на почти на 40 год, но най-накрая намерих мъжа, който иска дете от мен. Такива мъже не заслужават нищо. Ще дойде ден, когато ще намериш мъжа, който ще те приеме и с детето ти и ще се грижи и за теб и за него като за свое, а онзи другия ще има тежка съдба, защото живота връща тъпкано за такива постъпки. Живей и дишай спокойно и обичай детето си, защото то е най-важното нещо за теб. След време тази история дори ще ти се струва смешна. Времето лекува!